Home / Erkek Takımı / Eurocup Takımlarında Son Durum

Eurocup Takımlarında Son Durum

Geçen seneyi şampiyon olarak tamamladığımız Eurocup sezonunun bu yıl da çok çetin geçeceğini düşünerek her takımın gelenler-gidenler tablosunu sizler için hazırladık. Bazı takımların -gerek bu kupaya yeni olması gerek internette doğru bilgileri bulamamızdan ötürü- gelenler gidenler kısmı boş kaldı. Haberler elimize ulaştıkça o boş kısımları doldurup sayfayı yenileyeceğiz.

A GRUBU

1-) Nizhny Novgorod

Gelenler: Kenny Boynton, Ingus Jakovics, Petr Gubanov

Gidenler: Bagatskis (Coach), Evgeny Baburin, Vladimir Ivlev, Dmitry Khvostov, Semen Antonov, Victor Rudd

2-)Gran Canaria

Gelenler: LuisCasimiro (Coach)

Gidenler: Reneses (Coach), Kevin Pangos, DJ Seeley, Alen Omic, Brad Newley

3-) Cedevita Zagreb

Gelenler: David Stockton, Scotty Hopson

Gidenler: James White, Jacob Pullen, Henry Walker, Luka Zoric, Fran Pilepic

4-) Zielona Gora

Gelenler: Artur Gronek (Coach), James Florence,

Gidenler: Saso Filipovski, Mateuzs Ponitka, Dee Bost, Moldodeanu

5-) AEK

Gelenler: Josh Owens, Giannoulis Larentzakis, Kostas Vasileiadis, Jawad Williams, Nikola Ivanovic, Mike Dixon, Dionisis Skoulidas

Gidenler: Dragan Sakota (Coach), Chris Warren, Philipp Scrubb, Marc Carter

6-)Lietkabelis Panevezys

Gelenler: Jurica Zsuzsa (Coach), Tadas Rinkunas, Zygimantas Skucas

Gidenler:

 

B GRUBU

1-)Khimki

Gelenler: Likhodey, Zaytsev

Gidenler: Tyrese Rice, Tyler Honeycutt, James Augustine, Zoran Dragic, Maxim Sheleketo

2-)Alba Berlin

Gelenler: Ahmet Çakı (Coach), Peyton Siva, Engin Atsür

Gidenler: Kresimir Loncar

3-) Bilbao

Gelenler: Dejan Todorovic, Javi Salgado, Miha Lapornik

Gidenler: Clevin Hannah

4-)Lietuvos Rytas

Gelenler: David Logan, Kenny Kadji

Gidenler: Nicolas Laprovittola,

5-)Volgograd

Gelenler:

Gidenler:

6-) Partizan

Gelenler: Terrico White (Resmi Değil), Stefan Bircevic

Gidenler: Kevin Jones

 

C GRUBU

1-)Unicaja Malaga

Gelenler: Waczynski, Oliver Lafayette, Jeff Brooks, Kyle Fogg, Dejan Musli

Gidenler: Dejan Todorovic, Kuzminskas, Vazquez

2-)Bayern Münih

Gelenler: Sasha Djordjevic (Coach), Vladimir Lucic, Ondrej Balvin

Gidenler: Svetislav Pesic (Coach), Deon Thompson

3-)Murcia

Gelenler: Billy Baron

Gidenler: Katsikaris (Coach), Campazzo

4-) MTZ SKOPJE

Gelenler: Charlon Kloof

Gidenler:

5-)Zenit

Gelenler: Sergey Karasev, Pavel Sergeev, Evgeny Voytyuk

Gidenler: Koshcheev, Golovin, Komissarov, Berzins, Thomas

6-)Buducnost

Gelenler: Scepanovic (Coach), J.R. Reynolds, Boris Savovic, Zoran Nikolic

Gidenler: Luka Pavicevic (Coach), Omar Cook, Doron Lamb, Nemanja Jaramaz

 

D GRUBU

1-)Lokomotiv Kuban

Gelenler: Fotsis Katsikaris (Coach), Dmitry Khvostov

Gidenler: Bartzokas (Coach), Dontaye Draper, Malcolm Delaney, AnthonyRandolph, Victor Claver, Chris Singleton, Sergey Bykov

2-) Valencia

Gelenler: Joan Sastre, Will Thomas

Gidenler: Justin Hamilton, Vladimir Lucic

3-)Union Olimpija

Gelenler:

Gidenler: Staff Ekibi, Amer Mehic, Lapornik

4-)Hapoel Jerusalem

Gelenler: Pianigiani (Coach), Curtis Jerrels, Tarence Kinsey, Jerome Dyson, Travis Petterson, Isaac Rosefelt, Shawn Jones

Gidenler: Donta Smith, Tony Gaffney, Rowland

5-) ULM

Gelenler: Karsten Tadda, Braydon Hobbs, Tim Ohlbrecht, Mate Fazekas

Gidenler: Pierria Henry

6-)Fuenlabrada

Gelenler: Blagota Sekulic, Rolands Smits

Gidenler: Alex Urtasun

 

Engin Ağzıdeli

Umut Kaan Arslan

About GSbasket.Org

GSbasket.Org
Son topa kadar!

Check Also

Geleceği Bugünden Kurabilmek

GELECEĞİ BUGÜNDEN KURABİLMEK Günümüzde herhangi bir branşta başarılı olabilmenin yolu plan ve programdan geçiyor. Hele …