GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 ve 8
EuroBasket 2017 isimli konuyu okuyorsunuz.

EuroBasket 2017

İçinde yer aldığımız grubun ve final aşamasının İstanbul'da oynanacağı EuroBasket 2017'de az önce çekilen kuralar ile gruplar belirlendi.

A Grubu; Polonya - Yunanistan - Fransa - Finlandiya - İzlanda - Slovenya | Finlandiya'nın ev sahipliğinde.

B Grubu; Ukrayna - İsrail - Litvanya - Gürcistan - İtalya - Almanya | İsrail'in ev sahipliğinde.

C Grubu; Hırvatistan - Çekya - İspanya - Karadağ - Macaristan - Romanya | Romanya'nın ev sahipliğinde.

D Grubu; Britanya - Rusya - Sırbistan - Letonya - TÜRKİYE - Belçika | Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenecek.

*Ev sahipliğini yaptığımız grubun maçları Ülker Sports Arena'da, final aşaması ise Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenecek.

*Müsabakalar 31 Ağustos - 17 Eylül 2017 tarihleri arasında oynanacak.

12 Adam'a başarılar diliyoruz.

Sırbistan büyük ihtimalle gruptan 1. çıkacaktır.

Çapraz grubumuz C grubu

Bakalım koç kim olacak ?
    En çok konuşulan isim Ufuk Sarıca sanırım.
    Bakalım en hayırlı en iyi tercih olur inşAllah.

Gruba gelecek olursak;
    İlk 2'ye girmek çok önemli.
    Gruba baktığımız zaman Rusya ile ikincilik mücadelesi veririz gibi.
    Hayırlı olsun..

Grup maçlarını Abdi İpekçi'den ülker arena'ya aldırmışlar.Zirveye yalaya yalaya ulaşan yalaka fenerli başkan hedo'nun ilk icraatı da fener seyircisine milli takımı getirmek oldu.Biletleri çok önceden satışa sunmuşlardı ve bende almıştım.Böyle bir durumda tabii bizlere hak tanıyacaklardır ve bende hem lokasyon problemi hemde fener salonuna girmemek için(gerçek neden) paramı iade alıp çeyrek final ve 2.tur maçlarına yatıracağım(Final ve yarı finallere zaten biletim vardı.) Nasıl bir uluslararası federasyon biletleri satılmış bir organizasyonda yer değişikliğine izin verir o da ayrı konu.Salonlar belirlendiğinden bugüne ne değişti.Yer değişikliğinin nedeni olarak gösterilen daha modern bir salon olması durumu o günde geçerliydi.Tabii sizi duyuyor gibiyim fenerin uşağı başkandan fenerli başkana geçmeyi yeni yeni hazmetmişken, iktidar yalakası ve fanatik fenerli başkana geçerek yeterince şey değişmiş oldu.

Aziz yıldırım obradovice milli takım koçluğu teklif etmiş. 2 yüzlü ahlaksız adam hani bir antrenör hem milli takımı hem kulüp takımı calistirmamali idi.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Administrator

Blog Girişleri
    1
    Follow Kerem Seçer On Twitter Add Kerem Seçer on Facebook
    Bu konuya bayadır yazmayı düşünüyordum ama fırsat bulamadım. Tam kadro gelirlerse Letonya kadrosu çok iyi değil mi sizce de?

Strelnieks, Dairis Bertans, Davis Bertans, Porzingis, Timma, Blums, Berzins, Freimanis falan. Unuttuğum oyuncular da olabilir açıkçası.

Son formlarını ya da basketbolu bırakıp bırakmadıklarını bilmiyorum ama Valters, Skele, Vecvagars, Biedrins gibi tanıdık oyuncular da aklıma geliyor.
    https://twitter.com/SecerKerem

Letonya gerçekten her takıma karşı koyabilecek yetenekte bir takım. Onları birden yarı finalde veya finalde izlersek şaşırmam.

Melli'nin bu performansına Messina her gün seviniyordur Hackett sakatlanmasaydı iyiydi, turnuvaya hazır olacağını sanmıyorum ama topa baskı konusunda Messina'nın elini çok rahatlatabilirdi. İtalya ciddi favorilerden.

Hırvatistan'ın geçtiğimiz yaz oynadığı basketbola benzer bir oyunu Eurobasket'te oynayacağını düşünüyorum. Ayrıca Çekya da geçtiğimiz Eurobasket'te olduğu gibi bu yıl da güzel işler yapabilir.

Administrator

Blog Girişleri
    1
    Follow Kerem Seçer On Twitter Add Kerem Seçer on Facebook
    Wanamaker'ın bir vatandaşlığı yoksa Avrupa piyasasında şampiyonaya doğru kendisine teklif gelebilir. Bu teklif İtalya'dan gelse çok da güzel olur.
    https://twitter.com/SecerKerem

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Paylaş

Paylaş