GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

65. Sayfa - Toplam 86 Sayfa var BirinciBirinci ... 1555636465666775 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 961 ile 975 ve 1286
2017/2018 Transfer Dönemi ve Kadro Yapılanması isimli konuyu okuyorsunuz.

Burak Eşlik hakkında bilgisi olan var mı..Geçtiğimiz sezonu NCAA’de oynamış..Eurohoops haberine göre imza aşamasına gelmişiz..

Forumda da zaman zaman adı geçen Gedeminas Orelik, İtalya ligi şampiyonu Venezia'ya transfer olmuş.

Alıntı Burak Yıldız 'dan Alıntı Mesajı göster
    Burak Eşlik hakkında bilgisi olan var mı..Geçtiğimiz sezonu NCAA’de oynamış..Eurohoops haberine göre imza aşamasına gelmişiz..
    Eurohoopsta oyun kurucu olarak yazmışlar ama 12 dakikalık bir videosunu izledim kısa forvet gibi geldi bana taş çatlasa 2 numara olur ama daha çok 3 numara pozisyonu bence.

Yine izlediğim bir kaç videoda ortalama üstü bir dış şutu olduğu görülüyor, zaman zaman içeri penetre ediyor, ball handlingi fena değil ribaunt sonrası topla beraber hızlı hücuma çıkıyor. Savunmada zaafiyeti var gibi ince bir oyuncu, sizelı rakiplere karşı zorlanabilir.

Ama dediğim gibi eurohoops oyun kurucu yazmış o yüzden tam emin değilim YouTube ın yalancısıyım...

Aslında NBA'den sekecek ve Eurocup'da fark yaratacak bir sürü uzun var.En son New York Knicks , Marshall Plumlee'yi serbest bıraktı.Burada çok fark yaratır.

Ama oyun kurucu konusunda müthiş bir kıtlık var.Brian Roberts ve belki Briante Weber dışında sekecek oyun kurucu göremiyorum.Isaiah Canaan,Norris Cole,Greivis Vazques,Trey Burke gibi isimler hayatta Avrupa'ya gelmezler.Avrupa'da vasat oyun kurucular bile kapışıldığı için elimizde fazla seçenek yok.Alex Renfroe'dan daha iyisini istiyorsak Eylül'e kadar beklememiz gerekecek.

Oyun kurucu piyasası bu kadar darken eden hiç adımız Rochistie ile anılmıyor, anlamadım. Eurocup için oldukça yeterli bir adam. Yine uzun için Parakhouski de düşünülenilir. Bu ikili 2 sene önce Novgorod'da oldukça uyumluydu.

Blog Girişleri
    1
    Follow Umut Kaan Arslan On Twitter Add Umut Kaan Arslan on Facebook
    Alıntı Burak Yıldırım 'dan Alıntı Mesajı göster
    Oyun kurucu piyasası bu kadar darken eden hiç adımız Rochistie ile anılmıyor, anlamadım. Eurocup için oldukça yeterli bir adam. Yine uzun için Parakhouski de düşünülenilir. Bu ikili 2 sene önce Novgorod'da oldukça uyumluydu.
    Parakhouski'nin Euroleague piyasası vardır büyük ihtimalle ve yıllık ücretini karşılayabileceğimizi sanmam.

Follow Burak Bahadur On Twitter

Abdel nader kontrat aldı mı nba de sanki öyle bir şey duymuştum.Hopson ile imza atılmamasının sebebi ne acaba 10 gündür anlaşıldı deniyor ses yok.Ayrıca Justin carterın attığı tweet inşallah bir sinyal degildir 350 k ya geliyorsa gelsin daha fazlasını vermemeniz gerektigini düşünüyorum

Alıntı Burak Özaydın 'dan Alıntı Mesajı göster
    Abdel nader kontrat aldı mı nba de sanki öyle bir şey duymuştum.Hopson ile imza atılmamasının sebebi ne acaba 10 gündür anlaşıldı deniyor ses yok.Ayrıca Justin carterın attığı tweet inşallah bir sinyal degildir 350 k ya geliyorsa gelsin daha fazlasını vermemeniz gerektigini düşünüyorum
    Celtics ile imzaladı Nader geçenlerde..

Hopson'ın kadrosunda bulunduğu TBT takımı Kentucky Kings'in kadrosu bayağı ilginçmiş: A.j. Slaughter, Erving Walker, Jeremy Evans, Tyrone Brazelton, Osiris Eldridge, Eric Buckner. Bu takım dışında bir çok iyi oyuncu var scoutlar takip ediyordur diye düşünüyorum.

Boatright>Beşiktaş yazmış Fersu

Cameron Clark, Gaziantep'e gitmiş deniyor. Eğer gitmişse kaçan balık büyük olur. İşimize yarayacak bir 3-4 numara oyuncusuydu.

PG - Mehmet
    Hardy - Goksenin
    SF - Preldzic
    PF - Hendrix - Ege
    Center - Yerli Center

Hala cok eksigimiz var. Boatright, Hopson, Minnerath'i bitirebilsek keske.

Minnerath Çin'e gidecek deniyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Minnerath çine gitti boatright ise Beşiktaş deniyor.Pooh Jetere mi çöksek bizde ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 13 kullanıcı var. (2 üye ve 11 konuk)

1. Burak Yıldırım,
  2. Halit Bora Kuş

Paylaş

Paylaş