GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

12. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci ... 21011121314 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 166 ile 180 ve 203
2017-2018 BSL Takımlarının Transferleri ve Hazırlık Dönemi isimli konuyu okuyorsunuz.

Blog Girişleri
    1
    Follow Umut Kaan Arslan On Twitter Add Umut Kaan Arslan on Facebook
    Alıntı Mehmet Derin 'dan Alıntı Mesajı göster
    Bence Allah Mccolluma sabir versin. Gittigi takim takim degil ki, bjk ile yasanan son mactan sonra hala teknik adam kovulmamissa o takimdan zerre bir sey olmaz. Mccoluma yazik olmus.
    Geçen sene Perasovic'in Efes'ten kovulacak kadar kötü bir sezon geçirdiğini düşünmüyorum hatta çoğunun aksine Euroleague'de başarılı oldular. Olympiakos'a trajik bir şekilde elenmeleri Türkiye Ligi için konsantrasyon sorununu doğurdu. Koç ile devam edilmesi doğru karar lakin McCollum-Josh Adams-Ricky Ledo üçlüsünden özellikle Euroleague'de nasıl verim alacak merak ediyorum.doğrusu. Pek mantıklı bir kısa rotasyonu değil bana göre.

Perasovic geçen sezon çok iyi bir sezon geçirdi kendi oluşturmadığı önceki sene dalga konusu olan mental açıdan çökmüş vasat kadronun ana parçalarını değiştirmeden Efes ile F4 yapmaya çok yaklaştı hemde Efes'in son yılların en düşük bütçesiyle.

Alıntı Can Akan 'dan Alıntı Mesajı göster
    darüşşafanın bu sezonki bütçesi nedir..? Sponsoru kimdir bilen var mı..?
    Can arkadaşımızın sorduğu bu soru benim de uzun zamandır aklımı kurcalıyor. Aslında hepimizin dikkatini çekip tartışmamız gereken bir olay. Daçka'nın sponsoru kimdir? Eğer geçen seneki gibiyse Doğuş grubu aynı anda iki takıma birden sponsor olabiliyor mu? Mesela önümüzdeki sene Darüşafaka Doğuş-Fenerbahçe Doğuş maç yapacaklar. Bu ne kadar etik veya yasal. Bana öyle geliyor ki Fener Daçkayı özellikle genç türk oyuncu altyapısı gibi kullanacak. Kimsenin dikkatini çekmemesi de ayrıca ilginç.

Genel Yönetici

Alıntı Serdar Arslan 'dan Alıntı Mesajı göster
    Can arkadaşımızın sorduğu bu soru benim de uzun zamandır aklımı kurcalıyor. Aslında hepimizin dikkatini çekip tartışmamız gereken bir olay. Daçka'nın sponsoru kimdir? Eğer geçen seneki gibiyse Doğuş grubu aynı anda iki takıma birden sponsor olabiliyor mu? Mesela önümüzdeki sene Darüşafaka Doğuş-Fenerbahçe Doğuş maç yapacaklar. Bu ne kadar etik veya yasal. Bana öyle geliyor ki Fener Daçkayı özellikle genç türk oyuncu altyapısı gibi kullanacak. Kimsenin dikkatini çekmemesi de ayrıca ilginç.

Doğuş gurubu bu sezonda Darüşşafaka'ya sponsorluk desteği verecek, ama benim bildiğim isim sponsonru olarak değil.

Doğuş'un hem Fenerbahçe'ye hemde Darüşşafaka'ya sponsor olmasının önünde her hangi bir engel yok. Daha önce Ülker, Fenerbahçe'ye sponsor olduğunda, Cafe Crown ve Cola Turka adı altında bize ve Beşiktaş'a sponsor olmuştu.

Aynı şekilde Medical Park bize sponsor olduğu dönemde Trabzonspor'un da sponsoruydu diye hatırlıyorum. [/QUOTE]
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (16-07-2017 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Genel Yönetici

Nesine.com Eskişehir Basketbol, antrenörlüğe Josep Maria Berrocal'ın getirildiğini resmi internet sitesinden açıkladı.

https://twitter.com/basketfaul/statu...58701540634624
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Alıntı Aykut Kadıoğlu 'dan Alıntı Mesajı göster
    Doğuş gurubu bu sezonda Darüşşafaka'ya sponsorluk desteği verecek, ama benim bildiğim isim sponsonru olarak değil.

Doğuş'un hem Fenerbahçe'ye hemde Darüşşafaka'ya sponsor olmasının önünde her hangi bir engel yok. Daha önce Ülker, Fenerbahçe'ye sponsor olduğunda, Cafe Crown ve Cola Turka adı altında bize ve Beşiktaş'a sponsor olmuştu.

Aynı şekilde Medical Park bize sponsor olduğu dönemde Trabzonspor'un da sponsoruydu diye hatırlıyorum.
    Olay sadece sponsorluk değil ki, Darüşşafaka'nın idaresi büyük oranda Doğuş'ta, aynı zamanda İbrahim Kutluay'ın getirilmesinde görüldüğü üzere Fenerbahçe'yle ilişkileri de sponsorluktan öte!
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (16-07-2017 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.

Follow Muhammed Selçuk On Twitter Add Muhammed Selçuk on Facebook
    Benim de aklımdaydı. İçi boş bir takıma mı döndü şimdi Darüşşafaka?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Aykut Kadıoğlu 'dan Alıntı Mesajı göster

Aynı şekilde Medical Park bize sponsor olduğu dönemde Trabzonspor'un da sponsoruydu diye hatırlıyorum.
    Mesela bugün twiteer da ilginç bir bilgi vardı. Egehan Arna Daçkanın kadrosunda görünüyormuş.
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (17-07-2017 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

Genel Yönetici

Yeni sezona yeni yapılanmayla giden Darüşşafaka’nın son resmi transferi Will Cummings oldu.

Yeni sezona yeni bir yapılanmayla ile giren Darüşşafaka Basketbol, Amerikalı guard Will Cummings’i 1+1 yıllık sözleşmeyle kadrosuna kattığını resmen duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada:

“Darüşşafaka Basketbol, son olarak Yunanistan Basketbol Ligi’nde Aris’te forma giyen, 1992 doğumlu Amerikalı oyun kurucu Will Cummings ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere iki senelik anlaşma imzaladı.

Cummings, geçtiğimiz sezon Yunanistan Ligi’nde 14.5 sayı, 3.6 ribaunt, 3.1 asist ve 1.1 top çalma ortalamaları ve FIBA Champions League’de de 15.2 sayı, 3.8 ribaunt, 3.4 asist ve 1.3 top çalma ortalamaları ile başarılı bir sezonunu geride bıraktı.

Darüşşafaka Basketbol ailesi olarak yeni oyuncumuza hoş geldin diyor, başarılı bir sezon diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

https://twitter.com/EurohoopsTR/stat...79189906976768

Genel Yönetici

Darüşşafaka, son olarak Bilbao Basket forması giyen Nijeryalı pivot Michael Eric'i (2.11-1988) kadrosuna kattı. Michael Eric, geçtiğimiz sezonu 9.7 sayı 5.4 ribaund 0.3 asist ortalamalarıyla oynadı.

https://twitter.com/YarisahaBasket/s...89912901021696

Genel Yönetici

Alıntı Serdar Arslan 'dan Alıntı Mesajı göster
    Mesela bugün twiteer da ilginç bir bilgi vardı. Egehan Arna Daçkanın kadrosunda görünüyormuş.
    Egehan'ın Darüşşafaka'ya transfer olduğu yönünde haberler çıkmıştı, sonra yalanlandı. Sonrasında böyle bir habere rastlamadım.

Genel Yönetici

Eskişehir Basket, eski Banvit’li E.J. Rowland’ı kadrosuna kattığını açıkladı.

Bu sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne yükselen nesine.com Eskişehir Basket, kadrosunu ligi tanıyan bir guard olan E.J. Rowland ile güçlendirdi. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Takımımız önümüzdeki sezon için 1983 doğumlu 1.91 boyundaki oyun kurucu E.J.Rowland ile anlaşmıştır. Geçen sezonu Rusya’nın Khimki Moskova takımında VTV ligi ve Eurocup oynayarak geçiren tecrübeli oyuncu, burada 24 dakikada 11.48 sayı 2.98 ribaund 3.84 asist ortalamaları tutturmuştur. Ülkemizde daha önce Banvit’te de görev yapan Rowland, Hapeol Jerusalem, Unicaja Malaga gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinde ter dökmüştür. E.J.Rowland’a yeni sezonda başarılar dileriz.”

https://twitter.com/EurohoopsTR/stat...91604397080578

Beşiktaş Boatright'ı almış.

Genel Yönetici

Beşiktaş milli oyuncusu Kenan Sipahi (1.97-1995) ile 2 yıllık sözleşme yeniledi. Kenan Sipahi, geçtiğimiz sezon 50 maçta ortalama 12.3 dakika süre aldı, sezonu 3.8 sayı 1.4 ribaund 2.1 asist ortalamarıyla tamamladı.

https://twitter.com/YarisahaBasket/s...35694267117568

Genel Yönetici

Beşiktaş Sompo Japan geçtiğimiz sezonu Cedevita ve 5 maçlığına Guangzhou'da geçiren, Connecticut Üniversitesi çıkışlı Ryan Boatright ile anlaşma noktasına geldi.

Geçtiğimiz sezonu 17,3 sayı 2.7 ribaund ve 3.7 asist ortalamalarıyla tamamlayan Boatright 1.80 boyunda ve oyun kurucu pozisyonunda forma giyiyor.

https://twitter.com/basketfaul/statu...87339022110722

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Paylaş

Paylaş