GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 9 ve 9
DaJuan Summers isimli konuyu okuyorsunuz.

Post Thanks / Like

DaJuan Summers

Vidmar'ı cembere gömdükten sonra summers'ın bakislarina dikkat . 18. saniye .

Tamamlaninca eksik kaliyor bir seyler '' ilhan irem ''

Post Thanks / Like
    Hem 3 te hem 4 te doğal pozisyonu gibi oynayacak kafamdaki 3.5 profiline uygun bir oyuncu başarılı bir sezon geçirir umarım.

Post Thanks / Like
    Earl Clark'tan 3 gömlek daha iyi bir oyuncu. Türkiye'de kendisine rakip olabilecek bir Clark var. Ama onu denize rahat döker. Summersın bugün Euroleague Oli,Pana'da çok rahat oynuyor olması lazımdı. Son derece winner ( bakışları anlatıyor ) hırslı bir oyuncu.

Post Thanks / Like
    Alıntı Serkan Talu 'dan Alıntı Mesajı göster
    Earl Clark'tan 3 gömlek daha iyi bir oyuncu. Türkiye'de kendisine rakip olabilecek bir Clark var. Ama onu denize rahat döker. Summersın bugün Euroleague Oli,Pana'da çok rahat oynuyor olması lazımdı. Son derece winner ( bakışları anlatıyor ) hırslı bir oyuncu.
    Ben böyle düşünmüyorum Earl Clark bana kalırsa çok daha komple ve biraz daha akıllı bir oyuncu. Oynayacağı maksimum kulüp Zalgiris falan olur. İnşallah yanılırım.

Post Thanks / Like
    Dajuan Summers, Orelik, Earl Clark bunlar benzer oyuncular bence. 4 numara olarak kesinlikle bu 3 ünden birini tercih etmek mantıklı olur.Orelik tabi Summers ve Clark kadar atlet değil ama dış atışı daha iyiydi. Bizim için de cuk otururdu. Clark normal sezonda çok etkiliydi ama Fener serisinde etkisiz kaldı. Ama yine de all-around bir oyuncu. Summers da Clark gibi atlet ve dış atışı oldukça iyi bir oyuncu.Geçen yılki istatistikleri de gayet iyiydi.Keşke pivot olarak Davon Jefferson'ı alabilseydik. O da başka takıma gitti.

Post Thanks / Like
    Follow Dursun Kuş On Twitter Add Dursun Kuş on Facebook
    D.Summers iyi oyuncu da kendisini tamamlayacak oyuncu grubu da önemli! takım kimyası,yapılan ve yapılacak transferlerde yerli oyuncu dışında 1 ve 5 no lu pozisyonlara yapılacak transferler takım kimyasına uyacak isimler olursa ec'ta ve lig de iddialı olabiliriz,umudumuzu kaybetmeyelim ama Erman Kunter bu takımın ağırlığını kaldırabilecek mi ? coaching maharetleriyle ve heyecanıyla neler yapacak merak ediyorum,kurulan takım kadar en çok soru işareti oluşturan konu bu kanaatimce,umarız başarılı olur bunun içinde her şeyden bağımsız destek vermemiz lazım.
    Konu Dursun Kuş tarafından (23-07-2017 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.
    Bağımsızlık karakterimdir.Sahipsiz vatanın batması haktır,Sen sahip çıkarsan bu Vatan batmayacaktır.

Post Thanks / Like
    Bu transferde sıkıntı mı var ? Resmi olarak açıklanmadı sanırım. Bilgisi olan var mı ?

Post Thanks / Like
    Alıntı Hakan Sezgin 'dan Alıntı Mesajı göster
    Bu transferde sıkıntı mı var ? Resmi olarak açıklanmadı sanırım. Bilgisi olan var mı ?
    Sonunda bugün açıklandı. Hayırlı olsun.

Post Thanks / Like
    Hayırlı olsun. Atletik forvetleri seviyorum. Umuyorum sakatlık, vb sorunlar yaşamaz ve takıma çok faydalı olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Paylaş

Paylaş