GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Gösterilen sonuçlar: 31 ile 39 ve 39
2017-2018 Kadınlar Basketbol Ligi isimli konuyu okuyorsunuz.

Follow Kaan Şencan On Twitter Add Kaan Şencan on Facebook
    Çukurova Iagupova'yı alarak güzel iş yapmış. İstanbul'daki maçta canlı olarak izlemeyi merakla bekliyorum.

Ligdeki alt seviye takımlar bile bizden daha iyi oyuncular alıyor anlayamıyorum.

Genel Yönetici

Çukurova Basketbol genç yetenek Dimanond DeShields ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

1995 doğumlu, 1.86 boyunda ve 2-3 numaralı pozisyonlarda oynayabilen Amerikalı oyuncu 2013 yılında ‘’Naismith Girl’s High School Player of the Year’’ ödülüyle dikkatleri üzerine çekti.

Tamika Catchings, Candace Parker ve Diana Taurasi gibi oyuncuların da kazandığı bu ödülün ardından NCAA’e adım adan Diamond, ilk yılında North Carolina Üniversitesi’nde Yılın Çaylağı ödülünü kazandı.

Ayrıca 2012 U17 Dünya Şampiyonasında Amerika Milli Takımını sırtlayan Diamond, bu turnuvada gösterdiği performansla MVP ödülünü aldı.

Kariyer rekorları arasında 38 sayı, 12 ribaund, 8 asist, 7 top çalma gibi istatistikler olan oyuncu sıradışı atletik yeteneklerini şutör kimliğiyle birleştiren lider bir kimliğe sahip. DeShields geçen sezonda Tenesse Volunteers’ta 17.4 sayı 6.4 ribaund 3.8 asist 1.4 top çalma ve 1 blokluk ortalamalar yakaladı.

https://twitter.com/basketfaul/statu...64039615787009
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Şaka gibi ya. Bu sezon ilk 3'e bile giremeyeceğiz. Botaş, Çukurova bizim üstümüzde bitirirse şaşırmamak lazım.

Follow Kaan Şencan On Twitter Add Kaan Şencan on Facebook
    Gerçekten şaka gibi, tam ihtiyacımız olan oyuncuydu Dimanond DeShields. Çukurova Dimanond DeShields, Iagupova gibi transferler yaparken bizim yapamamamız gerçekten üzücü.

Maalesef yetersiz yönetim ile bu kadar olur. Ana işleri bütçe bulmak olmalıyken , başka işlerle uğraşınca böyle oluyor.

Sadece yönetim mi? Bence geçen seneden sonra bu seneki tercihlerle koç da sorgulanmalı. Sürekli olarak bölgesi için ince ve ufak tefek kalan oyuncularla anlaşıyoruz.
    DURMASIN GİTSİN...

Genel Yönetici

KBL takımlarından Çukurova Basketbol, Türk basketbolseverlerin yakından tanıdığı Erlana Larkins ile anlaştı.

Indiana Fever ile 2012'de WNBA Şampiyonluğu yaşayan 1986 doğumlu ve 1.86 m boyundaki Larkins 2008-09'da Samsun Basketbol, 2012-13'te Mersin BŞB, 2014-15'te ASKİ formaları giydi.

Larkins geçen sezon Ragusa ile İtalya Ligi'nde 11 sayı, 10.9 ribaund, 1.3 asist, 2.1 top çalma ortalamaları tutturdu.

https://twitter.com/basketfaul/statu...15090931945473
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Adı bizimle anılan ve bu bütçelerle olmaz dediğimiz kim varsa ligimize ve en azından bizden daha iyi durumda olmayan takımlarla anlaşıyor. DeShields için belki YDÜ belki fener alabilir deniyordu Çukurova almış hem de Iagupova ile.Yönetim yok, pra yok, vizyon yok, plan yok program yok sanki doğru takım kimyası kurabilecek koç da yok. Bu sene EL'de tur geçebilmek ve lig yarı finali şampiyonlukla eş değer olacak bizim için.
    DURMASIN GİTSİN...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Paylaş

Paylaş