3. Periyot Sendromu

gs- bjk playoff ilk maç 3. Periyot 17-25
bjk-gs playoff ikinci maç 3.periyot 18-21 ama son periyot 14-28
banvit-gs playoff ilk maç atlıyorum bu maç değildi :)
banvit-gs playoff ikinci maç 3. Periyot 31-14
gs-banvit playoff üçüncü maç 3.periyot 11-14
gs-banvit playoff dördüncü maç 3.periyot 22-20
fb-gs ilk maç 3.periyot 23-16
fb-gs ikinci maç 3.periyot 29-17

Zaten bu maçları izleyen herkesin kafansında böyle bir düşünce vardır.Şahsen böyle düşünüyordum son fb serisinde iyice belli etti kendin sonra tüm maçlara bir bakim dedim hakikatten bu sorunumuz var.Bunu da söylemek için başlık açma gereği hissettim.

İpekçide ki maçlarda müthiş bir gazla oyuncuları yolluyoruz soyunma odasına ama 3.periyot hem biz hem de oyuncular uyuyoruz.

Burdan 3. ve 4. maça gidicek herkese özellikle söylüyorum.Hepberaber 3.periyota daha özenli olalım ve normalden daha fazla destek vermeye çalışalım.Etrafınızda ki kişilere anlatalım,herkesi bilgilendirelim.

Bu geniş bir rotasyonumuz olmadığından kaynaklanıyor.Böyle durumlarda pota altına, Ermal'in üstünden oynamak lazım ..

Bence bu konuda ne yazsak boşuna.

3.periyot sorununun acıklamasını en iyi Oktay hoca yapar.

Benim anlamadığım bir konuda 3. Çeyreklerde sut atmak yerine sürekli olarak içeriye drive etmek istememiz. Kısıtlı rotasyonla oynamamız en büyük etken belkide. Ama final serisinde andric fena oynamadı. Ama oda kopuk bir görüntü çizdi. Ermal in sazı eline alması gerekiyor.

Tek bildiğim ipekçide böyle bir sendrom yaşarsak bu sefer kurtaramayabiliriz. 3. maça gidemiyorum ,gidenler en çok 3.çeyrek bağırsın

Bazı taraftarlar sigarasının derdine düşüp 2.devre tribüne geç geldiği için İpekçi'de her maç bu sorunu yaşıyoruz.

Taraftar olarak 3.periyoda iyi girmek için toplu bir tezahüratla başlanması en iyisi.

Bazı taraftarlar sigarasının derdine düşüp 2.devre tribüne geç geldiği için İpekçi'de her maç bu sorunu yaşıyoruz.

Taraftar olarak 3.periyoda iyi girmek için toplu bir tezahüratla başlanması en iyisi.

bak işte başlığı gördüğüm an aklıma bu gelmişti.. kesinlikle katılıyorum. abdi ipekçi'de 2. yarı dönüşlerinde ilk 5 dakika tribün fenerbahçe tribününden bile kötü oluyor yani :) (tamam abarttım o kadar da kötü olamaz :D)

Bu sefer bu sendromu yaşamadık :)

Önümüzdeki maçta ama devre arasında herkesin işini bir an önce halledip tribüne dönmesi lazım. Galatasaray için...

Aslında yine kötüydük biz ama bu sefer Fenerbahçe Ülker de kötü oynadı , zaten son 3 dakikada da toparlanmasını bildik.