ACİL!!! B Rh - Kan Aranıyor

Arkadaşlar, Ege Üniversitesi Öğrencisi Eliz KADER için acil B Rh- kan aranmaktadır. kendisi birkaç gün önce lösemi teşhisi ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.ilerleyen günlerde belirli aralıklarla kan gerekeceği ve kan grubu zor bulunduğu için çevrenize mümkün olduğunca duyurmanız bizler için çok önemlidir, kendisi ile ilgili facebook ta da bir grup kurulmuştur. girip incelemek ve hatta üye olarak duyurmak ve haberdar olmak isteyenler için linki;

http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 225&ref=mf

Kan verebilecek durumda olanlar ya da cevresinde bu kan grubuna sahip olanlar varsa ulaşabilecekleri numaralar;

Deniz Kader tel :0 554 3351310
Erdinç KADER tel: 0 537 8434448
Hepinize ilginiz için şimdiden teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim

Konunun ilgi görmesi için bir süre Erkek Takımı bölümünde kalması iyi olur.

Acil şifalar dilerim...

acil şifalar dilerim inşallah gereken 3 aylık kan bulunur sakıncası yoksa üyeliğim bulunan diğer forumlarda da yayınlayabilirim frmtr, aslantepe falan

Işık ÇOBAN' Alıntı:
Tabiiki cok sevinirim, hepinize çok teşekkur ederim ilginiz ve yardımlarınız için
Allah acil şifalar versin inşallah düzelir...

Sanal ortam da yardım istemek iyi ama ne kadar karşılığını alabilirsiniz bilemiyorum. Bence şuan yapmanız gereken İzmir'de ki bütün hastaneleri gezmeniz olacaktır. Arkadaşlarınızla da konuşun insanların şuan yoğun bulunduğu yerlere gidip duyuru yapsınlar... Mesela İzmir'de ki büyük câmiilere gidebilirsiniz.İkindi vakti gidin 2-3 tane büyük camiiye, camiinin imamıyla konuşun namazdan sonra duyuru yapabilir böyle böyle bir durum var diye... Bütün arkadaşlarınızı arayın onlarda bütün arkadaşlarını arasın... Dediğim gibi insanların çok yoğun olduğu yerlerde duyuru yapmaya bakın, hastaneleri gezin.Şuan aklıma gelen bunlar! Tekrardan acil şifalar dilerim umarım en kısa zamanda düzelir!

Biraz önce Facebook'taki gruptan bana gelen mesajı aktarayım:

öncelikle Deniz ve Eliz Kader ve ailesi ayrıca
Hüseyin Gerçek çok çok teşekkür ettiklerini ve
Yeterli Kanın Bulunduğunu söylememi istediler.
bende ilginiz için çok çok teşekkür ederim....

Güzel haber.

Başta site yöneticileri olmak üzere tüm galatasaraylı kardeşlerime gösterdiğniz ilgi ve yardımlarınız için eliz adına çok teşekkür ederim, bundan sonra yalnızca mutlu haberleri paylaşabilmek dileklerimle