Aşk Tutulması ve Mithat Duran!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Bilindiği üzere Mithat bey forumumuzda Anti Özyerci, Anti Eyüpçü vede muhteşem basket yorumcusu kişiliği ile ön plana çıkmıştır.

Bunun yanı sıra kendisi sinema ve medya alanında faaliyet göstermektedir, çektikleri dizileri bugüne kadar hep zevkle izliyorduk, ama son çektikleri AŞK TUTULMASI filmi resmen bizde bir NUTKUMUZUN TUTULMASI durumu yaşattı :p

Nasıl böyle bir çalışmaya imza attı, nasıl içine sindirdi bu fenerist filmi bilmiyorum ama kendisini kınamak ve forumda deşifre etmek bizim boynumuzun borcu :p

Şimdi sevgili kardeşim Şamil ve ben sinema bileti paralarımızın iadesini vede sosisli ısmarlayarak gönlümüzü almasını bekliyoruz!

Aksi taktirde hakkımızı aramak için yüce Türk adaletine başvuracağımızı, forum kanalıyla tebliğ ediyoruz!

Aşk tutulması filmi mağdurları EYÜP YILDIZ VE ŞAMİL TURANÇİFTÇİ :p

Re: Aşk tutulması ve Mithat Duran!!!

Benfica maçı öncesi tebüssüm oldu iyi oldu ellerin dert görmesin Eyüp Abi:))

gitmem lazım filme yaa,çok merak eiyorum,renkleri geçtimde, o aşkta bizden neler bulabilcem,görmem lazım :)

Arkadaşlar filmi fenerlist olması dışında gerçekten çok güzel bir film eğlendim ben espiriler falan baya güzeldi ama sinirlerimde bozulmadı değil ara ara acayip gıcık oldum.

Mİthat Duran bilet paralarımızı lütfen hesabımıza yatırınız vede forum kanalıyla savunmanızı bekliyoruz nasıl böyle bir film çekersiniz. :p :p

Filmin benle doğrudan bir alakası yok biz yalnızca teknik destek verdik .Suçumuz varsa çekeriz şeriatın kestiği parmak acımaz..