Aslantepe Kombineleri Satışta

Re: Aslantepe Kombineleri 20 Eylül'de Satışa Çıkıyor

Bir aksilik olmazsa cuma günü kombinemi alıyorum. Yanlız bir sorum olacak. Bugün Aöf ye kaydımı yaptırdım.Tabi öğrenci kartımı vermediler. Onun yerine resimli bir kağıt verdiler ''öğrenci bil formu'' . Bu kağıt ile öğrenci olarak alabilirmiyim kombineyi??

Muhammet Kaan' Alıntı:
Bir aksilik olmazsa cuma günü kombinemi alıyorum. Yanlız bir sorum olacak. Bugün Aöf ye kaydımı yaptırdım.Tabi öğrenci kartımı vermediler. Onun yerine resimli bir kağıt verdiler ''öğrenci bil formu'' . Bu kağıt ile öğrenci olarak alabilirmiyim kombineyi??
Alırsın evet.

Merhaba sevgili renktaşlar ,
Sizlerden birkaç konuda yardım isteyeceğim.
Geçen hafta babamı ikna edebildim ve gsbonus card başvurusu yaptık.(kendisi karşı yakanın takımını tutmaktadır).Şu an babamın kartı elimize ulaşmış bulunmaktadır.Ayrıca birde ek kart başvurusu yaptık benim adıma ama o kart henüz gelmedi.
1)Babamın kartıyla gidip kendi adıma kombine alabilir miyim?(ek kartı bekleyemeyeceğim,kombinelerin bitmesinden korkuyorum)
2)Yine babamın kartıyla bir arkadaşıma da kombine alabilir miyim?(ikimizde öğrenciyiz)
3)Kombine almaya gittiğimizde yanımızda neler bulunmak zorundadır(ör.öğrenci belgesi,kimliği)

R.Onur Güneş' Alıntı:
Merhaba sevgili renktaşlar ,
Sizlerden birkaç konuda yardım isteyeceğim.
Geçen hafta babamı ikna edebildim ve gsbonus card başvurusu yaptık.(kendisi karşı yakanın takımını tutmaktadır).Şu an babamın kartı elimize ulaşmış bulunmaktadır.Ayrıca birde ek kart başvurusu yaptık benim adıma ama o kart henüz gelmedi.
1)Babamın kartıyla gidip kendi adıma kombine alabilir miyim?(ek kartı bekleyemeyeceğim,kombinelerin bitmesinden korkuyorum)
2)Yine babamın kartıyla bir arkadaşıma da kombine alabilir miyim?(ikimizde öğrenciyiz)
3)Kombine almaya gittiğimizde yanımızda neler bulunmak zorundadır(ör.öğrenci belgesi,kimliği)

1)Babanızın ve ya başkasının olması fark etmiyor, GSBonus olması kâfi diye biliyorum, yani alabilirsiniz.
2)Burda da bi problem yok : )
3)Geçerli bi öğrenci belgeniz olsa yeterli, ama yine de kimlik alın ne olur ne olmaz.. Sormazlar zaten.

Onur, babanın kartıyla sen kombine alabilirsin ama kart sahibinin (babanın) kombine alımı sırasında yanında bulunması gerekiyor.

Onur Yavuz' Alıntı:
Onur, babanın kartıyla sen kombine alabilirsin ama kart sahibinin (babanın) kombine alımı sırasında yanında bulunması gerekiyor.
Gerekmiyor aslında abi, babasının işi varsa yormayalım boşuna. Bizde bi arkadaşın babasının kartıyla aldık, kartın fotokopisi çekildi sadece. Kartın şifresini bilmek bile yeter yazıyor hatta sık sorulan sorularda.

Şehir dışında yaşıyorum, kombinemi benim adıma başkası alabilir mi?

Alabilir, kredi kartının şifresinin bilinmesi gerekiyor.

Sonunda alabildim kombinemi Pegasus üst. Gösterilen ilgi alaka hem şaşırttı hem memnun etti açıkçası.

GÖKHAN KARATAŞ - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısında yeni stadına kavuşacak. Zira yönetim, futbolcular ve taraftar, yılan hikayesine dönen stat konusunun mutlu sonla noktalanması için sabırsızlanıyor. Bu sabırsızlık, Türk Telekom Arena kombine satışlarına da yansımış durumda.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, 40 gündür sadece GS Bonus kart sahiplerine hak tanınmasına rağmen kombinelere büyük ilgi gösterdi. Kulüpten aldığımız bilgiye göre, genel satışın başladığı bugün itibariyle toplam 13 bin kombine satıldı. Bu da, 30 bin hedefine rahatlıkla ulaşılacağını gösteriyor. Nitekim 1.5 yıllık kombinelerde, 1 Şubat 2011 tarihine kadar satış sürecek.

Şuana kadar hedeflenen rakamın üzerine çıkan yönetim, gelinen tablodan oldukça mutlu. Kulüp yetkilileri, kale arkasında bazı bölümlerin tamamının satıldığını açıkladılar. Pegasus 1, Pegasus 4, Güney 1 kombineleri biterken, Güney 4 kombinelerinde satış oranı yüzde 95'e yaklaştı. Diğer bölümlerde ise yüzde 50'nin üzerine çıkıldı.

Öte yandan, 157 locanın hepsinin alıcı bulduğu Türk Telekom Arena'da, VIP koltuk satışının da 5 bin civarında olduğu bildirildi.

kaynak: ntvspor.

Pegasus 1, Pegasus 4 ve Güney 1 Tribünlerinde Ek Koltuklar Satışa Çıkıyor

Pegasus 1, Pegasus 4 ve Güney 1 Tribünlerinde 1.5 sezonluk kombine olarak satılacak ek koltuklar 26 Ocak 2011 den itibaren satışa çıkacaktır.

Öğrenci indiriminin de geçerli olacağı bu bölümlerdeki satışlar; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10:30 ? 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 10:30 ? 16:00 saatleri arasında Mecidiyeköy?deki GS Store çadırında gerçekleşecektir.

Taraftarlarımıza duyurulur.

Kerem Seçer' Alıntı:
Pegasus 1, Pegasus 4 ve Güney 1 Tribünlerinde Ek Koltuklar Satışa Çıkıyor

Pegasus 1, Pegasus 4 ve Güney 1 Tribünlerinde 1.5 sezonluk kombine olarak satılacak ek koltuklar 26 Ocak 2011 den itibaren satışa çıkacaktır.

Öğrenci indiriminin de geçerli olacağı bu bölümlerdeki satışlar; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10:30 ? 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 10:30 ? 16:00 saatleri arasında Mecidiyeköy?deki GS Store çadırında gerçekleşecektir.

Taraftarlarımıza duyurulur.
İyi ki yazmışsın bu haberi,yoksa haberim olmayacaktı.Ben ilk çıktığında alamamıştım kombine,bugün aldım,anında teslim edildiği için de Pegasus'tan aldım.Yalnız nakit parayla alınmadığını bilmemem ufak bir problem çıkarıyordu az daha ama sağolsun bir arkadaş yardımcı oldu,hallettik.