Ayhan Şahenk Spor Salonu'na Ulaşmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
önce

taksime git

ordan taksim-4, levent metrosunu kullan 4,levente ulaştıktan sonra sarıyer yönüne hacıosmandan giden bir minibüse veya otobüse binersin ve parkorman durağında inip yürürsün

veya

taksim meydanından ana otobüs duraklarının olduğu yerden 25 T sarıyer-taksim otobüsünü kullan

"
17 LİSE Sarıyer
18 İL JANDARMA TABURU Sarıyer
19 ASTSUBAY ORDU EVİ Sarıyer
20 FAKÜLTE Sarıyer
21 FEVZİYE MEKTEPLERİ Sarıyer
22 MASLAK Sarıyer
23 İTÜ REKTÖRLÜĞÜ Sarıyer
24 KOLORDU Beşiktaş
25 SEYRANTEPE YOLU Beşiktaş
26 SANAYİ SİTESİ Beşiktaş
27 SANAYİ MAHALLESİ Kağıthane
28 EMNİYET EVLER Kağıthane
29 4.LEVEND Beşiktaş
30 FABRİKALAR Beşiktaş
31 LEVEND Şişli
32 ZİNCİRLİKUYU Şişli
33 KÖPRÜLÜ KAVŞAK Beşiktaş
34 KIŞLAÖNÜ Beşiktaş
35 DARPHANE Beşiktaş
36 ERTUĞRUL SİTESİ Beşiktaş
37 YILDIZ TEK.ÜNV. Beşiktaş
38 BARBAROS Beşiktaş
39 BEŞİKTAŞ Beşiktaş
40 AKARETLER Beşiktaş
41 İNÖNÜ STADI Beşiktaş
42 TEKNİK ÜNİVERSİTE Beyoğlu
43 GÜMÜŞSUYU Beyoğlu
44 TAKSİM Beyoğlu "

şu durakları geçmen gerekivek otobüs kullanırsan

Benim bildiğim en kısa yol bu

BİNİŞ DURAĞI kartaltepe-kocatepe İNİŞ: Aksaray TAH 1 otobüsü ile,

BİNİŞ DURAĞI aksaray iniş taksim 61B otobüsü ile

taksimden

otobüs ana durağının olduğu yerden 25 T İsimli otobüs iniş parkorman

veya

taksimden 4,levente kadar metro ile gidilir metronun içinde aktarma olduğu için saati uyarsa oto sanayi yönüne devam edilir otosanayi metrosu kuzey çıkışından çıkılır karşıya geçip otobüs veya minibüs kullanılır

uymaz ise 4,leventte metrodan inilir otobüs veya minibüslerden hacıosman yönüne devam edenler sorulup binilir,

Kolay gelsin sana :)

Ben Bayrampaşa' Da Oturuyorum. Ayhan Şahenk ' E nasıl Gidebilirim . YArdımcı Olursanız Sevinirim

BEN şahsen AYHAN ŞAHENK E ULAŞMAK İSTEMİYORUM.Bİ DAHAKİ SENE LÜTFEN ORDA OYNAMAYALIM.YETER ARTIK YOL ÇİLESİ.ARABAYLA GELMEK Bİ DERT DÖNMEK Bİ DERT

arkadaslar bnce stat o kdr uzakta değil.ben maçlara beylıkdzunden glıorum oyle bır sıkayetımde yok.kuçukulugunden bahsediosanız bnce yeterlı daha o stadı ble dolduramıoruz.fb maçlarında bıle stad dolmuyor yenı stada gerek yok.ancak o salonu her maç doldurursak yonetım yetmedıgını anlayıp yenı stad ıcn calısmalara baslar ama suan içn yeterlı.bnm geldiğim yol ıse burdan avcılar metrobuse gdıorum ordan metrobuse bınıp en son durak olan zincirlikuyuda ınıyorum alt geçitten karsıya gcıorum ordan daçka lisesi minibuslerı gcıo.onlara bnıorum we acıbademde ınıorum ordan stada yuruyus 5 dk bıle değil.

Yurdum Maslak'ta olduğu için çok rahat gittim bu sene Ayhan Şahenk'e.Abdi İpekçi filan olursa nasıl giderim orası meçhul.Ayhan Şahenk Aslantepe'ye yeni bir salona yapılana kadar bizim salonumuz olmalıdır.Abdi İpekçi'yi ancak derbilerde doldururuz,diğer maçlarda salon bomboş gözükür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...