Banvit ürünü almayalım...

Bu konuyu buraya açmayı düşündüm.

Son Banvit maçımızdan sonra, birtakım insanî vasfı olmayan yaratıkların yapmış oldukları davranış nedeniyle hepimiz, Banvite karşı tavır almış durumdayız. Bütün yorumlarda bunu yazıya döküyoruz. Bu tepkimizi bu şekilde de yazıya dökmemiz gerektiğini düşündüm.

http://www.banvit.com.tr/Iletisim.aspx adresinde tepkimizi gösterebiliriz...

Tam destek veriyorum.Zaten öyleydi ama bundan sonra dahada dikkatli olacağım eğer Tavuk alınılacaksada Köytür piliçlerini tavsiye ederim...

20 senedir çalıştığım Aras cargo ile 6 aydır tek bir iş yapmadım, ömür boyu yapmayacağım da.
Kesinlikle daha bol tavuk tüketeceğim, ama banvit, asla.........

Eğer Banvit şirketi haysiyetsiz bir anonsçuya mikrofon verip 'Cimbombom Kümeye' diye bağırtıyorsa bunun sonuçlarına katlanmak zorundadır.

Eğer protestonun yardımcı olmayacağını düşünüp Banvit almaya devam ederim ben diyorsanız bile lütfen aklınıza Banvit geldiğinde o anonsları ve yapılanları hatırlayın. Emin olun Banvit'ten tiksinip almak istemeyeceksiniz.

Önerim şudur, gidin bir tavuk yemekleri olan yere, tam sipariş verirken Banvit mi kullanıyorusunuz değin. Evet derlerse nedenlerinizi bildirip kalkın, o zaman direk şirkete gider bu olay. Hayır derse de oturup bir güzel yemeğini yiyin :)

cemcemgs' Alıntı:
Önerim şudur, gidin bir tavuk yemekleri olan yere, tam sipariş verirken Banvit mi kullanıyorusunuz değin. Evet derlerse nedenlerinizi bildirip kalkın, o zaman direk şirkete gider bu olay. Hayır derse de oturup bir güzel yemeğini yiyin :)

önce o soru sorulur ondan sonrada mutfaginizi kontrol edebilirmiyim :D - eger hayir derse kalkip gidin...