Blue Mountain State

Futbol odaklı seri, ülkenin en iyisinde, Blue Mountain State'de çömez olmanın nasıl bir şey olduğunu konu ediniyor. Ama bu seride futboldan daha fazlası var. Kızlar, partiler,eziyetler...Ve doğal olarak; bir sınıf. Spike Tv'nin genel müdürü Kevin Kay'e göre Blue Mountain State; Futbol, partiler, kadınlar ve eziyetle olmak üzere erkek olmanın dört şartını içeriyor.

blue_mountain_state-show.jpg

Diziyi izleyen - izlemeyen herkesin kafasında aşağı yukarı bir fikir oluşmuştur , o yüzden konunun derinine inmek istemiyorum.

Lakin söylemek istediğim bir şey var ; dizinin altyazı çevirilerini yapan eşekherif'e teşekkür etmek gerekir gerçekten..

Jenerikte her bölüme bir şey bulmak için çırpınması güzel cidden.
Bu arada dizi baya bir +18 onu da belirtmek gerekiyor. Saçmalıklarla dolu ama eğlence odaklı bir dizi. Vakit geçirmek için izlenebilir.

İkinci sezon,ilk sezona oranla sönük gibi görünse de iyi gidiyor bence.
s02e06'daki inek temalı bölüm süperdi.
Bu arada s02e08'i de şiddetle tavsiye ediyorum.
Kısa bir video paylaşayım en iyisi.Stacy Keibler'i de analım buradan. : )

http://www.youtube.com/watch?v=7IKxBZd6W-k

Thad ve geleceği...Gözlerimden yaş geldi izlerken.
Birde bölümün sonlarında Thad'in kapı kolu sahnesi var ki "oha" dedik. : )
Sırf Thad için izlenir şu dizi.

:)

İlk bölümler kötüydü cidden ama toparladı sonradan.
Artık bölüm başı saçmalamaları da yok. Daha önce güzel demiştim kinayeydi zaten.

3. sezon Taner'inde söylediği gibi iyi başladı. Eksikler var ama eğlenceli şekilde devam ediyor. Enjoy time dizisi tam.

Sezon biter..

Dünya'da ne kadar gereksiz abuk subuk yapımları yapıp tam reytingle izleyen Amerikalılar'ı anlayamayacağım hiçbir zaman. Güzelim güllük gülistanlık dizi bitti, evet bitti. Spike kanalından da ne beklenirdi ki, Wrestler işleriyle devam edin bakın dalganıza, hadi Spike'ın durum ortada, öteki kanallar da sahip çıkamadı ya şu diziye ne diyelim.. Yazıklar olsun..

Sizi hep güzel anılarla hatırlayacağız beyler..