Cadbury Kent İstanbul Engelli Yıldızlar 74 - Galatasaray 78

Cadbury Kent İstanbul Engelli Yıldızlar 74 - Galatasaray 78

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, deplasmanda karşılaştığı Cadbury Kent İstanbul Engelli Yıldızlar'ı 74-78 mağlup etti. Takımda en skorer isim 22 sayıyla Justin olurken, Tucek 18 sayı kaydetti.

Periyotlar
10-27
21-19
21-20
22-12

http://www.galatasaray.org/basketbol/te ... r/1260.php

kuruldugumuzdan beri TR'de kafa kafaya giden tek mac bu oldu heralde :shock:
yuruyoruz biz bu yolda :atki

Engelli Yıldızlar lig ikincisi, bu maçı kazansalar 2.liklerini garantileyeceklerdi, o yüzden asılmışlardır.

İlk periyot farkı yarattıktan sonra yatmışız. Olsun, önemli olan bu maçı kazanmaktı.

Tebrikler aslanlar.

Abiler bünye alışık değil yapmayın böyle şakalar ya :)

şaka maka nasıl oldu anlamadım :S .20 sayı farktan gelmiş rakipte mücadelelerinden dolayı onlarıda kutlayalım.

Bu kadar az fark olunca gözlerim karardı rakamların yerleri değişti yenildik sandım monitöre öylece bakakaldım. Avrupada bile böyle bi skor olmamıştı sanırım :shock:

İlk periyotta elde ettiğimiz farkın rehavetiyle maçın sonunu getirmişiz. Tabi maçı izlemediğim için son anlarda stres yaşadık mı bilmiyorum ama anladımki Engelli Yıldızlar ikinciliği hak ediyor.

Teşekkürler Engelsiz Aslanlar...

Bu ne sorumsuzluk son periyotta 10 sayı az atmışız az daha kaybediyormuşuz :p .Şaka bir yana hakkaten harikasınız ya 4 sayı farkla yenince şaşırır duruma geldik helal valla...

Ufak çaplı bir şok oldu bir an. :) Ben de tekrar baktım kazandığımızı teyit etmek için. :) Bizi zorlayan ilk takım olduğu için Engelli Yıldızlara tebrikler...

Oh my tanrım :) Biran için 1 nisanmı diycektim.

Bırakın Yenmeyi Biz 20 sayının altındaki Farklara bile alışık değiliz bu ne ciddiyetsizlik :) Ayıp ya Yönetim İstifa :)

Vay be işe bak ilk defa ben ASLANLARIN 15-20 farkın altında maç kazandığımızı görüyorum.Yine de yakışmadı bu galibiyet fark cok az... :) Tebrikler ASLANLAR!

Tv'de gördüğümde bir an seçemedim yenildiğimizi sandım :roll: Bir daha baktığımda gerçeği gördüm :atki
Teşekkürler Engelli Yıldızlar Aslanlarımıza bu heyecanı yaşatabildiğiniz için :kop Hep fark,hep fark nereye kadar :muhaha Aslanlarımız yenilebilme ihtimalinin heyecanını yaşadılar :hi