Euro 2008 Finali:İspanya-Almanya

İspanya - Almanya

• İspanya

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11
İspanya favori gibi gözüküyor. Ama bizim maç sonrasında hatırlatılan bir söz vardı...
''Futbol basit bir oyundur. 22 kişi ile oynanır. Topla iki kale arasında dolaşıp durur. Sonunda Almanlar kazanır...''
Umarım hak eden İspanya kupayı alır...

'Futbol Basit Bir Oyundur 22 Kişiyle Oynanır top gider gelir VE sonunda ALMANLAR kazanır ' ALMANYA alıcak diyorum almanya 2 maç üst üste kötü oynamaz

Sabri vakasından sonra Lahm ve Podolski kendini toplar ve Almanya kazanır diyorum ama Almanlar çok ağır olan stoperleri Torres ve diğer hızlı İspanyollara ne kadar tahammül edebilir o da bir soru işareti.

Ballack Alarmı !!!

EURO 2008 finalinde, yarın İspanya ile karşılaşacak Almanya, kaptanı Micheal Ballack'tan gelen haberle sarsıldı.

Sağ bacağında sakatlığı bulunan Ballack'ın, Avrupa Futbol Şampiyonası finalinde oynamama ihtimali bulunduğu öğrenildi. 31 yaşındaki oyuncunun İspanya karşısında takımda yerini alıp alamayacağı ise maç saatinde belli olacak.

MARATON.COM.TR/KORAY BULUT

Sercan Özbek' Alıntı:
Ballack Alarmı !!!

EURO 2008 finalinde, yarın İspanya ile karşılaşacak Almanya, kaptanı Micheal Ballack'tan gelen haberle sarsıldı.

Sağ bacağında sakatlığı bulunan Ballack'ın, Avrupa Futbol Şampiyonası finalinde oynamama ihtimali bulunduğu öğrenildi. 31 yaşındaki oyuncunun İspanya karşısında takımda yerini alıp alamayacağı ise maç saatinde belli olacak.

MARATON.COM.TR/KORAY BULUT
tamaaaam.ispanyada villa yok.almanyada ballack.durumlar eşitlendi.ama ikisininde oynama ihtimali var.

Ballack zaten bu turnuvada iyi bir performans gösteremedi. bizim maçta sahada yoktu. Oyuna ağırlığını koyamadı. Oynasada duran toplar dışında bir etkinliği olmazdı bence...

Güzel bir maçtı. Ben izlerken zevk aldım.Torres çok istekliydi. Biraz daha sakin olup son hamleleri iyi yapsaydı daha çok atardı. Golde zaten çok iyi takip etti. İspanya işi biraz boşlayınca farkı arttıramadılar. Almanya tam tempo yapacakken gelen oyuncu değişikleri Cazorla ve Xabi Alonso'nun oyuna girmesi tekrar üstünlüğü ispanya'ya getirdi. İspanya çok rahat bir final maçı yaptı. keşke biz bu finalde olsaydık. İnaıyorum ki daha zevkli olurdu...