Filmekimi 2008

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın düzenlediği,Cannes Venedik Sundance Toronto vs film festivallerinde büyük başarılar elde etmiş 21 filmin 10-16Ekim tarihleri arasında gösterileceği İstanbul Film Festivali'nin küçük kardeşi...
Emek Sineması'nda gerçekleştirilmekte olup,biletlerin epey bir bölümü bitti...
çok detaylı bilgi http://www.iksv.org/filmekimi_2008/ da...
Ben bu zevk kaynağı süper festivale 11 filmle iştirak edeceğim(bilet kuyruğunda 3.5 saat.. kadıköy sanki anasını satayım)...
Adam gibi film izlemek isteyenlere duyurulur...
kimse haberim yoktu demesin yani =)
takılın...

Benim merak ettiğim bir soru var cahilliğimi bağışlayın.Ancak Oscar alan ve ayrıca Altın Portakal'da söylenen bir çok filmi ben hiç bir yerde görmedim.Trabzon'da 4 sinema var ancak hiç birinde rastlamadım.Bunun sebebi nedir acaba :? 3 Maymun filmi dilden dile konuşuluyor ancak ben onu da görmedim:)

Nedir bu durum üstadlar ?

Daha sonra vizyona girecekler...
Ayrıca Trabzon'a gelmeyen filmler burada da gösterilmiyor diye birşey yok takdir edersin ki...

festival benim açımdan bomba gibi başladı...
Woody Allen'ın Vicky Cristina Barcelona'sını çok tuttum...
dvd si falan çıkarsa veya nete düşerse kaçırmayın...

satanların olduğunu duydum hep...
15-20 dakika önce gelip yüksek sesle bilet aradağınızı söylerseniz bulabiliyormuşsunuz..(hiç denemedim ama bu şekilde arayanlara çok şahit oldum)

genelde normal fiyatına veriyorlar diye biliyorum...
biletler genelde 2 hafta kadar önce alındığı için birçok kişinin sonradan işi çıkabiliyor...
meselenin özü bu...
ama şans işte neticede...

Can Bulubay' Alıntı:
genelde normal fiyatına veriyorlar diye biliyorum...
biletler genelde 2 hafta kadar önce alındığı için birçok kişinin sonradan işi çıkabiliyor...
meselenin özü bu...
ama şans işte neticede...
Anladım.Artık gideceğiz nasip kısmet :) Teşekkürler yine de