Galatasaray: 67 - Engelli Yıldızlar: 53

Re: 5.Hafta | G.Saray & Engelli Yıldızlar

Pazar günü 12 de görünüyor maç değişiklik olmazsa. Önce bu maça gider ardından kızların Migros maçına geçeriz beraber.

ayarlayabilirsem inşallah ben de gelmek istiyorum bu pazar
inşallah ataköyden itibaren görüsürüz tüm arkadaslarla..

Bende gelecem erken kalkabilirsem.

Büyük ihtimalle gelemeyeceğim ama bir bakarsınız maçın ortasında gelirim.
Üzgünüm ''Peşindeyiz''...

İlk iki maça geldim ama şehirdışından yeni geldim malesef buna gelemiyorum uyumam lazım :(

Resmi sitede şu maçla ilgili tek kelime birşey yok. Maç duyurusu bile !

Bu takım yurt içinde kolay kolay yenilmez. Avrupa kupası istiyoruz.

Kent Engelli Yıldızların kenardaki oyuncu,malzemeci,teknik ekiptekiler ne kadar çok gazlar hayret verici. Maçın sonlarına doğru artık gerçeği anlayıp biraz susmasını bildiler. Ayıp gercekten bu spor dalı için bu kadar bıdı bıdı etmek !

Kuralları bilmiyorum ama hakemler bu kadar aleyhimize düdük çalar? İlginç...

Devre arasına kadar izledim karşılaşmayı.Sonucu belli maçlar gibi değildi.Engelli yildizlar takımıda boş bir takım olmadığını gösterdi.Maça kimsenin gelmemesi ayrı bir konu zaten.

Ben forumda bile o eski havayı göremiyorum, eskiden topiclerde daha fazla iletiler olurdu. Maça kimsenin gitmemesi, maçın duyurusunun resmi siteden yapılmaması tam bir facia. Denebilecek hiç bir şey yok.

Tebrikler engelsiz aslanlar !

Türkiye Liginde bizi yenebilecek güçte bir takım zaten yok. Onun için bu maçları Şampiyonlar Ligine ön hazırlık olarak görüyorum. Yine de resmi olarak bir maçı kazanmak güzel. Bizi bu sonuçlara alıştıran oyuncularımıza teşekkürler.

Bugün dergide Sedat Hoca´yla yapılan röportajı okurken yan sayfada oyuncularımız künyesindeki doğum tarihleri dikkatimi çekti. Kadromuzdaki 14 oyuncumuzun yaş ortalaması 30. Önümüzdeki yıllarda bu bir sorun teşkil eder mi? Tekerlekli Sandalye takımında bir oyuncu ortalama kaç yaşına kadar oynuyor? Sedat Hoca´mız merakımı giderirse memnun olurum.

Dün gittim bizim tayfadan Önder abi,Timur abi ve Fırat abi vardı benimle birlikte diğer insanlarda zaten küçük yaştaydı.

Daha kötüsünü söyleyim rakip taraftar bizden çoktu.

Takım pek savunma yapmıyor.Bunu düzeltmeleri şart.

Onurcum,

Geçen seneki oyuncumuz Uğur 37 yaşındaydı. Sedat Hoca bu sporda yaşın çok önemli olmadığını, 40lı yaşlarda bile oynayan oyuncular olduğundan bahsetmişti.