Galatasaray - Fenerbahce Maci Zirvesi 2, Aslanım

Tarih: 6 Haziran 2011
Saat: 19.30
Mekan: Nevizade Aslanim

Dun yasanan mactan sonra, yarin icin organizasyon yapmayi dusunmuyorduk. Bu is bittigi icin degil ama, sadece beraber izledigimiz 3. fenerbahce macini da kaybettigimiz icin totem yapmaya karar vermistik, fakat bunun yerine mekani degistirmeye karar verdik. Yine Nevizade'de fakat bu sefer genelde futbol maclari icin tercih ettigimiz Aslanim'dayiz yarin, herkesi bekleriz..

Bazen sevinç, bazen keder diye boşuna demiyoruz. Her güzel günlerin ardından üzüleceğimiz günler de olacak elbette, önemli olan bu günlerde dik duruşumuzdan ödün vermememiz. İlk maçın organizasyonu güzeldi, sonuca rağmen. Şimdi ikinci maçta yeniden beraber olacağız, farklı mekanda.

İyi veya kötü, sonucu düşünmüyorum bu final serisinde. O heyecanı tatmak ayrı bir duygu, hep beraber yaşayalım o duyguyu..

biz mutfagımızdaki yangını sondururuz yeterki aslanlarımıza guvenelim buraya kadar geldik oyle kolay kolay vazgecmek yok en azından kayaya o lafları yedirmeden vazgecmek yok.sonuna kadar seninleyiz aslan yureklikler.

Mekanın adın adı yeter..Çok yerınde bır değişiklik tebrıkler arkadaslar

7 maclık serının sadece 1 macı yenıldık p.teside yenılselerde bu işin İpekçisi var! ve bız bu takıma sonuna kadar kayıtsız şartsız ınanıyoruz.Sevdamızı tekmaça bağlayan bizi tanımamıstır..

Hadi omuz omuza

Uzun yıllar sonra buralara gelmek bile apayrı bir duygu, finalin sonucu ne olursa olsun herkes tadını çıkarmaya baksın bunun.. İlk maçta olduğu gibi 2. maçta da Sinan Erdem'de olacağım. Nevizade ekibine iyi eğlenceler şimdiden..

Ben zaten bu totem işlerine pek takılmam. Şimdi Vra'da oyak reno tofaş maçları seyredip yenilsek üstüste anlarım ama FB'yle deplasmanda oynadığımız maçları izledik Vera da. Kısmet olursa bende yerimi alırım Aslanım'da. ama tüm ricam pozitif enerjisi olan gelsin. Takımının oyuncusuna daha çok bağıran isyan eden daha GS'lı olmuyor. Beraber maç seyretmek istiyoruz. Çünkü kendimiz gibi pozitif düşünen insanlarla beraber enerjimizi takıma yansıtacağımıza inanıyoruz. Bu yüzden tek ricam yenilecğeimizi düşünen ya da ters bir harekette takıma isyan edecek adam gelmesin. Geliyorsa da haber versin ben gelmiyeyim.

Ben zaten bu totem işlerine pek takılmam. Şimdi Vra'da oyak reno tofaş maçları seyredip yenilsek üstüste anlarım ama FB'yle deplasmanda oynadığımız maçları izledik Vera da. Kısmet olursa bende yerimi alırım Aslanım'da. ama tüm ricam pozitif enerjisi olan gelsin. Takımının oyuncusuna daha çok bağıran isyan eden daha GS'lı olmuyor. Beraber maç seyretmek istiyoruz. Çünkü kendimiz gibi pozitif düşünen insanlarla beraber enerjimizi takıma yansıtacağımıza inanıyoruz. Bu yüzden tek ricam yenilecğeimizi düşünen ya da ters bir harekette takıma isyan edecek adam gelmesin. Geliyorsa da haber versin ben gelmiyeyim.

Tmm suhan mesaj alındı

Maçı kazanırız kaybederiz o ayrı olay ama ben 21 yaşında biri olarak ilk defa Takımımı lig final maçında izliyorum bana onun heyecanı yeter

sitemizde bir admin var, siz pek tanımasanız da; arda öztürk..
kendisinin iyi olduğu oyunlar var, scrubble, amiral battı vs. fakat pes bunlardan biri değil. ben de kendisine amme hizmeti mantalitesiyle bedava kurs açtım, kurlar halinde ilerliyorum. zirve sonrası katılmak isteyenler, dahil olabilirler..

Ah ikinci organizasyonuda katılmayı çok isterdim ama kısmet olmadı umarım başka bir organizasyonda katılırım inşallah

ahh ahh olsun be cimbomum , ipekçiyede gelecekler .
bi pankart gördüm karşılıksız ölesiye diye , çok güldüm geriye düşünce sesi çıkmayan bi taraftarın bunu asması .. ?