Houston Rockets'lıyız işte var mı ötesi?

Ben Houston'ın 3 sezon sonra Salary Cap'ini neden bu kadar boşaltacağını hala anlamadım. Çok önemli oyuncular mı olacak Free Agent'ta?

Ben Houston'ın 3 sezon sonra Salary Cap'ini neden bu kadar boşaltacağını hala anlamadım. Çok önemli oyuncular mı olacak Free Agent'ta?

Salary Cap'ın boşalacağı yıl 2014/2015 birçok önemli NBA yıldızının elinde opsiyonları olacak başta 2010'da Free Agent olanları sayabiliriz.

LeBron-Wade-Bosh'un elinde oyuncu opsiyonu var ve bu isimlerden hiçbirisi max.Kontrat falan almıyor yani yüzükleri topladıktan sonra ayrılma ihtimalleri mevcut.

Carmelo-Amare-Chandler-Boozer-Marc Gasol-Bargnani-Rudy Gay-Paul George-DeMarcus Cousins-John Wall Aklıma gelen free Agentler fırtına kopacak diyebiliriz NBA'de 2014-2015 yazında ve Rockets'te Salary Cap'inde boşluk olacak o yıl.

eger ki Dwight Howard önümüzdeki seneden itibaren Houston forması giyerse Ömer'e gerçekten yazık olacak...

Kendisini burada da çokça eleştirmiş olsam da bu oyunu ne kadar çok sevdigini ve ne kadar çalışkan bir oyuncu oldugunu sonuna kadar gösterdi.

Houston'un şu anda en az ihtiyaç duydugu pozisyon ilk 5 başlayacak pivot pozisyonuyken Howard hamlesini gerçekleştirirse kendi ayaklarına sıkmış olur...