Milan Baros

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Jo kafasını kaldırıp Kapalı?ya bir "?Güiza? bakışı" atıyor.. :ehue :ehue :ehue

Baros'un kale arkasından Rİjkaard'ın yanına gelirken, tribünlerin birden coşup, "Milan Baros" diye bağırışı var ki, O anı ilk defa yaşayan kim olsa ne oluyor lan!! diye bakası gelir tribünlere.. Ki saha kenarına gelip tabelanın kalktığı andan bahsetmiyorum. FB maçında Kewell öyle sahaya girerse, çıkacak sesi hayal edemiyorum.. Ama o adama da değer be!!! Girdi anında, özlediğimiz gibi koşmaya başladı...

Baros imzaya yakın
Ligin 10. haftasındaki Fenerbahçe derbisinde yaşadığı sakatlığın ardından, Diyarbakırspor maçında ilk kez ilk 11?de sahaya çıkan Çek futbolcu, yaptığı hat-trick?le takımını galibiyete taşırken, yönetimin de gözüne girmeyi başardı.
Bu sezon ligde attığı gol sayısını 9?a yükselten, son gol kralı Milan Baros?un 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Ancak Sarı-Kırmızılılar, bu sürenin dolmasını beklemeden 28 yaşındaki futbolcuyla masaya oturmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda yıldız oyuncunun menaceri Pavel Paska İstanbul?a çağrıldı.

Baros da sıcak bakıyor

Galatasaray?da senelik 2 milyon Euro alan Baros?un kontratının aynı koşullarla 1 yıl daha uzatılacağı öğrenildi. Geçen sezon başında Lyon?dan 5.5 milyon Euro?ya transfer edilen tecrübeli futbolcunun da teklife çok sıcak baktığı ve tarafların önümüzdeki haftalarda resmi sözleşme imzalayacağı belirlendi.

13.04.2010
Kaynak : Fanatik

En güzelini Baros söylemiş şu an ahlar vahlar ya da eğerler üzerine konuşmak doğru değil çıkıp son 5 maçımızı kazanmak için oynamalıyız tarzında konuşmuş ki olması gerekende bu idir.. Ayrıca Diyarbakır gibi sadece savunmanın ismi olup kendi olmadığı bir takıma 3 gol atması bizi yanıltmasın tamam klas ve süper bir bitirici ama her maç bu kadar kolay gidemez sonuca..

Baros'a alternatif bir yabancı forvet şart.9 aylık bir süreç'ten bahsediyoruz ayrıca 3 kulvarda bir mücadele bu iş Barosla,Batdalla yürümez.Nasıl gecen sene Baros,Nonda ikilisi yetmediyse ve şampiyonluk gittiyse.Öyle Pino forvette oynar yok efendim Kewell oraya kayar filan,geçelim bunları.Gerçek bir forvet şart sonra çok dövünürüz yine.

Spor hekimliği denilince aklıma tek isim geliyor Türkiye´de, Burhan Uslu. Baros hakkındaki düşünceleri;

Prof. Dr. Burhan USLU

Baros kendine iyi bakmazsa iyileşmesi uzun sürebilir

AŞİL tendonu sakatlıkları bir sporcunun karşılaşabileceği en ciddi ve riskli rahatsızlıklar arasında yer alıyor. Bunun en büyük sebebi sporcunun ne zaman iyileşeceğinin tam olarak kestirilememesi. Aşil tendonundan sakat olan sporcu üç günde de iyileşebilir, altı ayda da. Eğer sporcu kendine iyi bakarsa, uygun ayakkabı giyerse ve fizik tedavisini eksiksiz yaptırırsa kısa sürede sahalara dönebilir. Ama bunları yapmazsa sakatlığı daha da ilerler ve tendonu kopabilir. Bu durumda sahalara dönüşü altı aya kadar uzayabilir. Galatasaraylı Hakan Şükür futbol oynadığı dönemde aşil tendonundan rahatsızdı ama kendisine çok iyi baktığı için ciddi bir sakatlığa yol açmadı; oynamaya devam etti.

Umut Öncel' Alıntı:
[quote="Selim Aktepe":1amb7i05]Bu takım uzun süreli bir Baros'suzluğu kaldıramaz.Ne yapıp edip sezona hazır girmelidir.
Her ihtimali göze alıp ne yapıp ne edip forvet alınmalı. ;)[/quote:1amb7i05]

Pahalı olmayan ve alternatif olabilecek bir forvet.Ben gine de o bölgeyi Kewel ve Pino ile kapatabileceğimizi düşünüyorum.Birde Mehmet var.

Gerçekten transferlerde bütçemize göre hareket edip, nokta transfer yapacağız diye biraz geç kaldık bence de. Ve şu anda Elano belirsizliğide var...

Bence de forvet alınmalı, Baros'u yedekleyebilecek birisi.

Çünkü ne Kewell ne de Pino aslen forvet değiller.Çok zorlanırız yine forvette.

Batdal ise, ne kadar yeter soru işareti.

Milan Baros ile 2 Yıl Daha

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımızdan Milan Baros ile olan sözleşmemiz 2012-2013 sezonu sonuna kadar uzatılmıştır.

Galatasaray AŞ

B_7559_01b.jpg

''Kral''sın...

Aldığı para kuruşuna kadar helaldir...