Milan Baros

Hayır Baros'un sakatlığı ciddi değil ama Karabük maçında oynamayacak. Çünkü o deplasmana otobüsle gideceğiz. Otobüste bacaklar sabit duruyor saatlerce, bu da bacak kaslarına yük bindirir. Baros gibi bir sakatlığınız varsa bu durum sakatlığı tetikler. Oynamaması daha iyi. Milli maç arasında da iyicene düzelir

Sühan Cem' Alıntı:
Hayır Baros'un sakatlığı ciddi değil ama Karabük maçında oynamayacak. Çünkü o deplasmana otobüsle gideceğiz. Otobüste bacaklar sabit duruyor saatlerce, bu da bacak kaslarına yük bindirir. Baros gibi bir sakatlığınız varsa bu durum sakatlığı tetikler. Oynamaması daha iyi. Milli maç arasında da iyicene düzelir

Sırf Baros için uçak mı kaldırsak ne yapsak? :)

Umarım Ankaragücü maçında forma giyebilir.. Bi süredir de şu sarı kart konusunda kendini kontrol etmeye başladı gördüğüm kadarıyla, bu da sevindirici bir durum

Selim Aktepe' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":2sek7j4v]Hayır Baros'un sakatlığı ciddi değil ama Karabük maçında oynamayacak. Çünkü o deplasmana otobüsle gideceğiz. Otobüste bacaklar sabit duruyor saatlerce, bu da bacak kaslarına yük bindirir. Baros gibi bir sakatlığınız varsa bu durum sakatlığı tetikler. Oynamaması daha iyi. Milli maç arasında da iyicene düzelir

Sırf Baros için uçak mı kaldırsak ne yapsak? :)[/quote:2sek7j4v]

Hangi Havaalanına ineceksin birader ? :)

Tarlaya inebilecek pilot varsa neden olmasın derim ama düşünüyorum sitede kesin vardır alkol aldıktan sonra bunu başaracak pilotlar. :)

Baros'un Prag resti!Galatasaray'ın forveti Milan Baros'un, milli takım yetkililerini arayarak "Tedavimi İstanbul'da sürdüreceğim. Kontrol için bile gelmek istemiyorum" dedi.

Sabah Sakatlıkları bulunan oyuncuların milli takımlara davet edilmeleri hakkında yoğun polemiklerin yaşandığı bugünlerde Galatasaray'ın forveti Milan Baros'un, milli takım yetkililerini arayarak "Tedavimi İstanbul'da sürdüreceğim. Kontrol için bile gelmek istemiyorum" dediği ortaya çıktı.

İstanbul BŞB karşılaşmasında sakatlanan Milan Baros, Galatasaray'dan aldığı raporu, Çek Milli Takımı teknik direktörü Michal Bilek'e gönderdi ve "Tedavimi Galatasaray'ın doktorları yapacak" dedi ve tedavi için Prag'a gitmedi.

Yorum yapmıyorum ama bazılarına örnek olmayacağınıda biliyorum ne yazık ki.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Baros'un Prag resti!Galatasaray'ın forveti Milan Baros'un, milli takım yetkililerini arayarak "Tedavimi İstanbul'da sürdüreceğim. Kontrol için bile gelmek istemiyorum" dedi.

Sabah Sakatlıkları bulunan oyuncuların milli takımlara davet edilmeleri hakkında yoğun polemiklerin yaşandığı bugünlerde Galatasaray'ın forveti Milan Baros'un, milli takım yetkililerini arayarak "Tedavimi İstanbul'da sürdüreceğim. Kontrol için bile gelmek istemiyorum" dediği ortaya çıktı.

İstanbul BŞB karşılaşmasında sakatlanan Milan Baros, Galatasaray'dan aldığı raporu, Çek Milli Takımı teknik direktörü Michal Bilek'e gönderdi ve "Tedavimi Galatasaray'ın doktorları yapacak" dedi ve tedavi için Prag'a gitmedi.

Yorum yapmıyorum ama bazılarına örnek olmayacağınıda biliyorum ne yazık ki.

Doğan anlıorum demek istediğini haksız da sayılmazsın. Ama Çeklerle bizim prosedür aynı değil. Milli takıma çağırıldınmı gitmek zorundasın. Bizde böyle bir rest çekmeye hakkın yok.

Sühan Cem' Alıntı:
Doğan anlıorum demek istediğini haksız da sayılmazsın. Ama Çeklerle bizim prosedür aynı değil. Milli takıma çağırıldınmı gitmek zorundasın. Bizde böyle bir rest çekmeye hakkın yok.

Abi sakatlık söz konusu olduğunda bunuda milli takımın anlaşmalı olduğu kurum tarafından onaylattığın sürece milli takımdan affını isteyebilir katılmayabilirsin bizdeki prosedürde böyle.

Gitmek tamamen oyuncunun tercihi bizdeki durumda.

Ancak Baros ve Neill benim gözümde artık çok daha ayrı yerlerde işin üzücü yanı bu gidişle altyapımızdan yetişen,evladımız dediğimiz Arda onların yanında yer alamayacak gibi hissediyorum artık.

Doğan, Arda geçen sene 70 maça çıktığı için bu pubis denen şey ortaya çıkmış. Aşırı maça çıkmak bunu tetiğkliyormuş. Sonuçta çocuk bu maçların 60ına bizimle çıktı. Hazırlık Antrenman lig kupa maçlarda yer aldı. Milli takıma gitmesini içnideki mili duygulara bağlıyorum. Gitmesi akıllı bir iş değil kahramanlık hiç değil bunda hem fikiriz. Sonuçta kahramanlık dedinmi bu ülkede hikatyesi olan çok kişi var. Gene de Arda'nın bu anlamda art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Baros'unda burada mutsuz osla kampa gideceğine eminim. Ama eşi ile burada mutlu bir hayatı var. Gitmesi demek eşinden de bir süre ayrı kalması manasına geliyor:)) Kewell emsela sakatken bile gitti o milli takım kamplarına. Son olarakda amacının asya kupasına hazır hale gelmek olduğunu söyledi. milli maçlar ayrı bir oalydır. Kimisi kaale almaz kimisi ciddiye alır. Arda ikinci gruptan. Olsun varsın ne yapalım. Baros'ta bir senedir sakat ama bnu kadar göze batmadı:)

Abi Baros neden sakat ama onu söyle bana?

Adam oyununuda burada oynadı golünüde burda attı tekmeye ayağınıda burada soktu.Ben onun milli maçlarınıda izliyorum burada oynadığının yarını burda aldığı risklerin yarısını belki alıyor.

Arda bence çok farklı.Öncelikle milli takımda yüzünde güller açarken buradaki surat ifadesinin bir açıklamasını yapabiliyo rmusun abi?

İyileşmeden asla oynamam dedikten sonra daha adam akıllı düz koşu bile yapmadan milli takıma koşmasını açıklayabiliyor musun abi?

Ben artık senin kadar iyimser düşünmüyorum Arda hakkında ne yazık ki.Bu konudada çok üzülüyorum ve aynı ölçüde Arda'ya sinirleniyorum.Arda'nin bir Rüştü bir Bülent bir Hakan ile kıyaslanabilecek milli duyguları olduğunuda kesinlikle düşünmüyorum.Benim bildiğim Arda'da ,öğrendiğim ,duyduğum Arda'da o çeşit bir milliyetçilik barındırmıyor bünyesinde. Bana kalırsa şu son 2 yıldır en büyük derdi kendini ön plana çıkarabilmek abi.

Hemen her röpörtajında Mesut Özil olayına atıfta bulunarak dile getirdiği 'pasaport' konusuda benim düşüncemi doğruluyor bence.

Doğan arda hakkında yazdıkalrımı Arda başlığında göreceksin şimdi değil 5 ay ömncede yazyordum. Yüzünün gülmemesi ama milli takımda gülmesi beni de geriyor. Bunalrın şikayetini yaptım zaten:) Ama bizim arda'ya sırt çevirme hakkımız yok. Göndereceksek bile tahtırevanda göndermemiz lazım. Baros ayrı bir adam herkesin öyle olmasını bekleyemeyiz.