Milan Baros

Kulübün adı Galatasaray, konu da sakatlık bilgilendirmesi olunca resmi açıklamaya pek güvenemiyorum nedense!

Beceriksizliği gizleme çabası var gibime geliyor, ne de olsa içimde biraz fesatlık vardır!

Tabiii ki bilimsel bir geçerliliği yok ama ben pozitif enerjiye inanan bir insanım arkadaşlar. Bizde sakatlık oldumu yayılan enerji o kadar negatif ki. Sabri yere düşse taraftarın yarısı yarı geyik- yarı ciddi hemen " aha 2 ay yok" diyiveriyor. Bu kadar negatif elektriğin içinde sporcularında erken dönebileceğini sanmıyorum. Aynı elektrik maçlarda da vardı. Baros'un bu hafta döneceğini düşünüyorum ama dönmesede olur. Bize haftaya ve sonraki hafta çok lazım Baros.

Galatasaray eski doktoru Mehmet Kurtoğlu'nun açıklamaları neden ciddiye alınmıyor medyada neden bundan söz edilmiyor garip gercekten.Adam ne diyor Baros yanlıs ameliyat (gereksiz) edilidi ayagındakı platinlerden ötürü sakatlıgı nüksedip duruyor.O dönemki olaylardan ötürü Baros a kızgınlıklamı söylenmiştir bunu bilmem.Ama doğru galiba ki gelişmeler bu yönde.

Bu adamin yanina CSKA'dan Seydou Doumbia alinsa hic te fena olmaz.Avrupanin yeni Drogbasi Doumbia.Saturn macinda 3 tekme yedi heralde o tekmeleri Baros yeseydi 1 sene futbol oynayamazdi.Bize guclu cevik oyunculara ihtiyac var.Barosun yanina alternatif gerekiyor.

Sakatlanır futbolcu tam döner bir daha sakatlanır hadi şanssızlıktır falan dedik diyelimde daha adam dönemeden, kuvvetlendirme çalışmalarında nüksetmesi ne demek ya. Düpedüz beceriksizlik. Bu beceriksizliği 2 senedir çözememekte ayrı bir sorumsuzluk... Yazık.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Bu adamin yanina CSKA'dan Seydou Doumbia alinsa hic te fena olmaz.Avrupanin yeni Drogbasi Doumbia.Saturn macinda 3 tekme yedi heralde o tekmeleri Baros yeseydi 1 sene futbol oynayamazdi.Bize guclu cevik oyunculara ihtiyac var.Barosun yanina alternatif gerekiyor.
O Doumbia'yi ben de cok begeniyorum Young Boys'da oynarken hep isterdim sunu Galatasaray alsin diye ama o kadar söyledim tinlamadilar beni :) Bugün almamiz cok zor artik.

Ve Baros devreyi kapadı!

Bir aydan beri sakatlığı yüzünden forma giyemeyen Baros?tan kötü haber geldi. Çek futbolcunun ligin ilk yarısını kapattığı açıklandı. Liderin 10 puan gerisindeki G.Saray?da aynı tehlikenin Arda için de geçerli olabileceği iddia edildi.

ZATEN BİR AYDIR YOKTU

Galatasaray?ın kadrosundaki ?tek? golcüsü Milan Baros devreyi kapattı. Son olarak oynadığı Ankaragücü karşılaşmasında sol arka adalesinden sakatlanan Çek golcü, tam bir aydır forma giyemiyordu. Sakatlıktan kurtulmaya çalışan futbolcudan gelen kötü haber Florya?da adeta bomba etkisi yaptı. F.Bahçe, Antalyaspor ve Trabzonspor maçlarında görev yapamayan Baros?un kuvvetlendirme çalışması sırasında adalesini fazla zorladığı gerekçesiyle sakatlığının arttığı ve ligin ilk yarısını kapattığı açıklandı.

ÜLKESİNE GİTMEK İSTİYOR

Antrenman esnasında acılar içinde yerde kalan Baros, bu gelişme sonrasında Florya?da herkesi şoke etti. Sol arka adalesindeki problemin büyümesi üzerine Çek yıldızın artık devreyi kapattığı ve kontrollerine ve tedavilerine yeniden başlanacağı ifade edildi. Doktorların Baros?un sakatlığının kronik bir hal almasından çekindiği belirtilirken, Çek forvetin ülkesine gidip kendi doktoruna tedavi olmak istediği vurgulandı. Bu haber moralleri bozarken elde kalan tek forvetin de Mehmet Batdal olması camiayı iyice endişeye sevketti.

(HTspor)

Arda'dan sonra 2.kaptan olmasi gereken adam.. Yoklugu degil hissedilmek,deprem etkisi yaratmis durumda..1 senede sakatlansa,aldigi para helal olsun bu oyuncuya..

Baros döndü!

Çek yıldız Milan Baros, dün yapılan idmanda teknik direktör Hagi'ye durumunu anlattı.

Arka adalesindeki sakatlığı geçen hafta nüksedince soluğu ülkesinde alarak, doktoruna kontrole giden Çek yıldız Milan Baros, dün yapılan idmanda teknik direktör Hagi'ye durumunu anlattı. G.Saray'ın gol yollarında alternatifini bulamadığı Çek yıldızın Hagi'ye, "Bir hafta daha kondisyonerle çalıştıktan sonra takımla çift kaleye çıkacak düzeye gelirim" dediği öğrenildi. Bu arada Hagi, takıma bir gün izin verdi.

-> Aylardır kondisyoner eşliğinde çalışan Milan Baroş, kendi fitness salonunu açarak iş hayatına atıldı...

Baros, takımla beraber çalışmalar başladı. Beşiktaş maçında maçın durumuna göre belki sahadaki yerini alacaktır. Bugün takımla antremanın tamamında yer almış. Kondisyon sorununu bir an önce aşmalı ve takıma katılmalı.

Baros, gerçekten çok sevdiğim, başarılı, Galatasaray'a yakışan bir isim, aynı Kewell gibi. Ama, çok sakatlanıyor. Çok yalnız bırakıyor bizi. Bize istikrarlı bir isim lazım.

Bir daha sakatlanmaz umarım.