NBA 2008-2009 Sezonu

Emin Doğanca' Alıntı:
Ama ne yapayım acayip uyuz kapıyorum San Antonio'ya . Bi de maclarını yayınlamıyorlarmı varya ...

Her şeye rağmen GO CELTİCS GOO

Emincim bende sana uyuz kapıyorum hele bir de yazı yazdığın da acayip sinirleniyorum desem ne dersin.
Gökçe seviyor, ben seviyorum.
Kimin neyi sevdiği de umrumda olmuyor.
Sadece tuttuğumuz takımı sevmesen bile saygı göstermek zorundasın.
O yüzden Saygı çok önemli bir kelimedir.

Burak sende mi be usta :) ?

Gökçe KG zaten kariyeri boyuncu deliydi ama yinede bu haliyle daha tatlı (Tabi ara sıra işi çığrından çıkarıyor orada bende kızıyorum zaten)

Taner Tuna' Alıntı:
Bu gece Detroit maçında fire vermeyiz inşallah . Rakibin sağı solu belli olmuyor . Zevkli bir maç bekliyorum ..
Ben galibiyete sonuna kadar inanıyorum . İstatistiklere baktığımız zaman daha öncede yazdığım gibi Boston son 9 macında rakiplerine 119 sayı fark atmış ki bu da Boston'ın bu müthiş galibiyet serisinde ne kadar saldırgan oynadığını gösteriyor . Ayrıca bu 9 maclık serinin 4 macını 2.çeyrekten kopardı Celtics . Detroit'de bu sezon evinde yaptığı maclarda 13 - 9 luk bir galibiyet - mağlubiyet oranı tutturdu . Evinde çok ta iyi oynadığı söylenemez Detroit'in . Kısacası NBA'in en formda takımı ile Doğuda en büyük hayal kırıklığı yaratan takımların maclarını izleyecez (TSİ 2.00) . Kesinlikle galibiyete daha yakın olan taraf Boston

Emin Doğanca' Alıntı:
Ben galibiyete sonuna kadar inanıyorum . İstatistiklere baktığımız zaman daha öncede yazdığım gibi Boston son 9 macında rakiplerine 119 sayı fark atmış ki bu da Boston'ın bu müthiş galibiyet serisinde ne kadar saldırgan oynadığını gösteriyor . Ayrıca bu 9 maclık serinin 4 macını 2.çeyrekten kopardı Celtics . Detroit'de bu sezon evinde yaptığı maclarda 13 - 9 luk bir galibiyet - mağlubiyet oranı tutturdu . Evinde çok ta iyi oynadığı söylenemez Detroit'in . Kısacası NBA'in en formda takımı ile Doğuda en büyük hayal kırıklığı yaratan takımların maclarını izleyecez (TSİ 2.00) . Kesinlikle galibiyete daha yakın olan taraf Boston

Yukarıdaki alıntının Sonucu : Boston 86 - 78 Detroit

Paul Pierce :20 sayı
Kevin Garnett :22 sayı
Ray Allen : 14 sayı
Rajon Rondo : 12 asist 8 sayı

Öne çıkan isimler .

Cleveland evinde bir farklı. Galibiyet serimiz devam ediyor. Clippers'ı 112-95 yenerek 36-9 yaptık. Bu maçta sevindirici bir diğer noktada Ilgauskas'ın sahalara dönmesi. Hem de iyi bir şekilde dönmesi. Ilgasukas maçı 28 dk. 20 sayı 11 ribaund ile tamamladı. Şimdi bir diğer eksik West'in dönmesi gerekiyor. Bu maçta ayrıca LeBron 25 sayı 7 ribaund 6 asist, Mo Williams 23 sayı 6 asist, Szczerbiak 15 sayı ile oynadı.
Diğer tarafta ise Eric Gordon 27 sayı 7 ribaund, Novak 19 sayı, Thornton 14 sayı ile oynadı...

cavs.jpg

31 Ocak Sonuçları ;

Boston @ Detroit 86 - 78

Miami @ Indiana 103 - 114

Washington @ Philadelphia 94 - 104

Milwaukee @ Toronto 96 - 85

New Jersey @ Atlanta 88 - 105

Clippers @ Cleveland 95 - 112

Lakers @ Minnesota 132 - 119

Charlotte @ Denver 99 - 110

Thunder @ Utah 90 - 110

Golden State @ New Orleans 91 - 87

Chicago @ Sacremento 109 -88

Pistons şu an için bence gayet iyi durum da. Adamların playoff garanti aksini iddaa eden var mı ?

Esas olay kadroların geniş rotasyonu; T.Prince,A.İverson,R.Wallace,R.Stuckey,J.Maxiell,A.McDyess,R.Hamilton,K.Brown... Kadroları çok iyi ama sorun ne bilmiyorum! Pistons ayağa bir kalkarsa; doğunun tozunu attırır.

Oklahoma City Thunder Genel Menajeri Sam Presti, guard-forvet pozisyonunda oynayan tecrübeli oyuncu Desmond Mason'ın sezonu kapattığını açıkladı.

T-Mac yine yok !
Houston Rockets'ın son idmanında takım arkadaşı Yao Ming'in ayak bileğine basması sonrası sakatlık geçiren Tracy McGrady'nin son durumu ile kulüpten bir açıklama yapıldı. Yıldız oyuncunun bu sakatlık sonrası bu gece oynanacak Golden State Warriors maçında forma giyemeyeceği bildirilirken, durumunun çok ciddi olmadığı ve takımın Chicago Bulls ile oynayacağı bir sonraki maçta sahada olabileceği vurgulandı. Bu sezon takımı birçok maçta yalnız bırakan T-Mac, bu durumun benzeri bir örneğini yaklaşık 2 yıl önce yaşamış ve maç içerisinde takım arkadaşı Dikembe Mutombo'dan aldığı darbe sonrası sakatlanmıştı.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ozan Kemal Şen":2c37s9tp]boston 89-78 yendi :p
detroit nereye kosuyor ? :ehue

Detroit koşmuyor çünkü daha ayağa bile kalkamıyor 8)
Göker Abi'nin muhteşem(!) takımı hakkında yorumlar alamıyoruz.: )[/quote:2c37s9tp]

Burak dikkatini çektiyse foruma tek mesaj atabildim , o da maç sonuçları.
Malum iş hayatı , mesai hatta cumartesi günleri bile.
Üniversite bitip işe başlayınca bakalım sen ne yapacaksın ?

1 Şubat Sonuçları ;

New York @ Indiana 122 - 113

New Jersey @ Philadelphia 85 - 83

Dallas @ Miami 96 - 111

Lakers @ Memphis 115 - 98

Clippers @ Washington 94 - 106

Golden State @ Houston 93 - 110

Atlanta @ Milwaukee 107 - 110

New Orleans @ San Antonio 93 - 106

Chicago @ Phoenix 122 - 111

Utah @ Portland 108 - 122