NBA 2008-2009 Sezonu

Shaq: Kobe'yi Hep Sevdim

All-star maçında Kobe ile tekrar bir araya gelecek olan Shaquille O'Neal, Los Angeles zamanlarında Kobe Bryant ile aralarında geçenlere dair açıklama yaptı.
Shaq:" Ne yaptığımı biliyorum, ben dünyadaki en zeki oyuncuyum. Kobe'yi hep sevdim. Olanlar pazarlama ve reklam amaçlıydı."

Bryant ve O'Neal 2004'te Lakers'ın franchise oyuncusu olma konusunda alanen ağız dalaşına girmişlerdi.

Stephen A. Smith'in haberine göre Toronto Raptors'un yıldız oyuncusu Chris Bosh, Genel Menajeri Bryan Colangelo'ya, 2010'da yeniden kontrat imzalamak istemediğini söyledi.

Espn'de yayınlanan haberde Chris Bosh için Dallas Mavericks ve Miami Heat'in devreye gireceği yazıldı.

Phoenix'te yapılacak All-Star için Doğu Karmasın'a giren Bosh bu sezon 23.1 sayı ve 9.7 ribaund ortalamaları ile mücadele etmişti.

http://www.basketurk.net/bosh-gitmek-istiyor.html

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Burak Barut":fop287k9]Bugun de işler epey yoğundur 8)

Er meydanı Play-Off... 8)

Geçtiğimiz senelerde bunu bize söylerlerdi şimdi aynısını biz söylüyoruz...[/quote:fop287k9]

Akıl yaşta değil , BAŞTADIR ...
Anlayan anladı ...
Alperen , nufus cüzdanında 16 yaşı yanlış yazmış olmasınlar ?

Hakaret yakışır size Göker Bey...
Yakışır sana yakışır.
Oyuna verecek cevap bulamayınca sağa sola laf atmayı harbiden iyi başarıyorsunuz.
Muhattabım değilsin şu dakika itibariyle.

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
Stephen A. Smith'in haberine göre Toronto Raptors'un yıldız oyuncusu Chris Bosh, Genel Menajeri Bryan Colangelo'ya, 2010'da yeniden kontrat imzalamak istemediğini söyledi.

Espn'de yayınlanan haberde Chris Bosh için Dallas Mavericks ve Miami Heat'in devreye gireceği yazıldı.

Phoenix'te yapılacak All-Star için Doğu Karmasın'a giren Bosh bu sezon 23.1 sayı ve 9.7 ribaund ortalamaları ile mücadele etmişti.

http://www.basketurk.net/bosh-gitmek-istiyor.html

Boozer'ı kaybetme ihtimali oldukça fazla olan Utah'ta takım sitilinde bir yapılanmaya gitmeyekse Bosh'la ilgilenebilir.

Göker abi bizde farkındayız , Detroit'in hali içler acısı :) ve bu yüzden sinirlisin ama bu senin sağa sola hakaret etmeni , yaş sorgulaması yapmanı gerektirmez . Alperen gibi genç , efendi bir kardeşimize yaklaşımından sonra yaşı sorgulanması gereken biri varsa o da sensin . Hatta şuan bile sana ''abi'' dediğim için pişmanım .

Göker abi ,nufus cüzdanında 25 yaşı yanlış yazmış olmasınlar ?

Bu dakikadan sonra benimde muhattabım değilsin

Lakers - Knicks macının 7 dakikası geride kaldı

Knicks 11 sayıda , Kobe 13 sayıda

İlginç

NY taraftarında vizyon kalmamış kardeşim. Telefonda konuşuyorum 8. olalım play-offa girelim yeter abi diyenler, MSG'de Kobe için yükselen MVP tezahüratları. Pöhhhhhhh.

Emin Doğanca' Alıntı:
Göker abi bizde farkındayız , Detroit'in hali içler acısı :) ve bu yüzden sinirlisin ama bu senin sağa sola hakaret etmeni , yaş sorgulaması yapmanı gerektirmez . Alperen gibi genç , efendi bir kardeşimize yaklaşımından sonra yaşı sorgulanması gereken biri varsa o da sensin . Hatta şuan bile sana ''abi'' dediğim için pişmanım .

Emin , sen iki kere düşün öyle bir cevap yaz ...
Ben orda Alperen'e yaşından büyük yazılar yazıyorsun ve olayı ''başkaları'' gibi basitleştirmiyorsun diye övüyorum , sen tutmuş ne yazıyorsun !!!
Ya sen ve senin gibi düşünenlerinin orada ki 3 satırı art niyet olarak anlamanıza sinir olayım , yoksa benim yazımı okumadan kendini klavye delikanlısı olarak nitelendirmeyen ama tek işi bu olan sanal kahramanların benden alıntı yaptıktan sonra hiç yazının içeriğine bakmadan , klavye delikanlısına ''prim veren'' yazılar yazıp onu tek arkadaşı olan bilgisayar başında zevkten havalara uçurmak mı ???
Bunun cevabını bekliyorum senden ...

3 Şubat Sonuçları ;

Dallas @ Orlando 105 - 95

Memphis @ Washington 113 - 97

L.A. Clippers @ Miami 95 - 119

L.A. Lakers @ New York 126 - 117

Portland @ New Orleans 97 - 89

Sacramento @ Phoenix 81 - 129

Charlotte @ Utah 86 - 105

San Antonio @ Golden State 95 - 95 Uzatmaya Gitti

kobeden 61 sayı ile sezon rekoru

L.Odom.....6
L.Walton...6
P.Gasol.....31
K.Bryant...61
D.Fisher....3
J.Farmar....6
T.Ariza....13
V.Radmanovic...0
S.Vujacic....0
J.Powell...0
S.Yue....0

San Antonio Spurs @ Golden State Warriors : 110 - 105

Spurs'de Duncan 32 , Manu 32 , T.Parker da 23 sayı ile oynarken ; ev sahibi ekipte ise S.Jackson'un 33 sayısı mağlubiyeti engelleyemedi ..

Burak Ceyhan' Alıntı:
Kobe neyi ispat etmeye çalışıyorsun!

canı ne zaman isterse 60 sayı atabileceğini..50 sayı atmanın hiç bi önemi olmadığını , beni 3 kişi de tutsa rahat rahat herkesin kafasına 60 vurabileceğini..

gördüğüm en büyük oyuncusun,eline koluna ayağına sağlık büyük MVP..

gelen çok rahat Cle galibiyeti ve kötü oyuna rağmen galip gelinen bi Boston maçından sonra NBA'in 1 numaralı pozisyonunda olan takımın Bynum'un sakatlığıyla ya alıcaktı sazı eline ve takımı şampiyon yapıcaktı,onun da adımlarını attı yürüyedur Kobe büyüksün..

Kobe'ye olan uyuzluğum arttıkça devam ediyor. Gerçekte sevmem ama oyunda da deli etti beni. Eleman her yerden sokuyor yahu, zaten uzun süredir oynamıyordum oyun, deli etti beni :)

Emin Doğanca' Alıntı:

Emin Abi,
Sanırım yanlış anlaşılma var. Bence Göker Abi orada bana kızmadı,tersi oldu. Yani en azından ben öyle düşünüyorum. Gelince açıklar herhalde Göker Abi...
Yine de teşekkür ederim. :)

Düzen:Göker Abi yazmış zaten,ben Emin Abi'nin iletisini okuyunca yazmıştım bu iletiyi.

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
Emin , sen iki kere düşün öyle bir cevap yaz ...
Ben orda Alperen'e yaşından büyük yazılar yazıyorsun ve olayı ''başkaları'' gibi basitleştirmiyorsun diye övüyorum , sen tutmuş ne yazıyorsun !!!
Ya sen ve senin gibi düşünenlerinin orada ki 3 satırı art niyet olarak anlamanıza sinir olayım , yoksa benim yazımı okumadan kendini klavye delikanlısı olarak nitelendirmeyen ama tek işi bu olan sanal kahramanların benden alıntı yaptıktan sonra hiç yazının içeriğine bakmadan , klavye delikanlısına ''prim veren'' yazılar yazıp onu tek arkadaşı olan bilgisayar başında zevkten havalara uçurmak mı ???
Bunun cevabını bekliyorum senden ...

Boşver be Göker Abi bunların savunmasını yaapma mecburiyetin yok sonuçta.İsteyen istediği taraftan anlayabilir bütün yazıları.
Sen kendini rahat tut.