NBA Türkiye Yeniden Yayında

http://3.bp.blogspot.com/_z3jic9EVfvM/T ... urkiye.PNG

http://1.bp.blogspot.com/_z3jic9EVfvM/T ... rkiye2.PNG

İki yıllık önce yayın hayatına veda eden NBA Türkiye, 24 aylık aranın ardından geçtiğimiz ay yeniden döndü aramıza. Şu anda ikinci sayısı bayiilerde bulunan dergi, aktif olarak yaşantısını sürdüren tek basketbol dergimiz. Adının aksine sadece NBA kapsamlı olmayan ve basketbolun tüm alanlarına nüfuz etmeye çalışan bir anlayış var dergi yönetiminde. Bu bağlamda da Mete Aktaş'ın koordinatörlüğünde, Yiğiter Uluğ ustanın gölgesinde keyifli işler çıkartılıyor.

Dergilerin tek tek kapandığı son yıllarda yeniden ayağa kalkmak için bir atak yapan bu basketbol dergisi hakkında sitede de bir başlığımız olsun istedim. Eksikler, fikirler, şu da olsa süper olurdu be abi tadında yorumlar için kullanabiliriz sanırım.

p.s: Kerem'le konuştum başlığı açmadan ama yeri uygun değilse değiştirebiliriz.

temmuzu okumuştum ama daha ağustosu alamadım..
neredeyse toplanacak bayilerden, ay bitti..
temmuz fena değildi.. ya eleştirilecek şeyler de vardır ama koskoca ülkede adam gibi 1 tane basketbol dergisi varsa, ben neyini eleştireyim..
adamlar yeldeğirmenleri ile savaşıyor..

Sen haklısın Emre abi, baksana iki ay olmuş başlığı bir tek senin postun var. Dergi kapanmış olsa iki sayfa yazı olurdu, yuh-tüh-yapılır mı vs diye..: ) Ne diyelim, yel değirmenleriyle var gücümüzle savaşmaya devam..

A.Çağlar Torun' Alıntı:
Sen haklısın Emre abi, baksana iki ay olmuş başlığı bir tek senin postun var. Dergi kapanmış olsa iki sayfa yazı olurdu, yuh-tüh-yapılır mı vs diye..: ) Ne diyelim, yel değirmenleriyle var gücümüzle savaşmaya devam..
bu ayki sayıyı baya bir gecikmeli de olsa aldım.içeriği her zamanki gibi güzeldi.inşallah bu sefer kapatırmayız tek basketbol dergimizi tiraj azlığından dolayı.

A.Çağlar Torun' Alıntı:

maalesef öyle..
kaç tane dergi kapandı bilen yok..
arkasında doğuş grubu olan slam bile devam edemedi..
bir sürü neden sayıyorlar ama dergi adam gibi satsa herhalde kapanmazdı.