Nba'de tuttuğunuz takım ? (Doğu)

Nba'de taraftarı olduğunuz takım ?

• Boston Celtics

Oy: 0 0.0%
  • New York Knicks

• Detroit Pistons

• Orlando Magic

• Kullanılan toplam oy
    53
Burak Barut' Alıntı:
Clevland, çok eski tarihini bilmiyor olsam da bildiğim tek şey var ki, bir oyuncu bir takımın kaderini ancak bu kadar değiştirebilir.
Clevland ne hallerdeyken ne hallere geldi.
Lebron'a ilk günden beri sempatim çok var ve şampiyonluğunu çok isterim ancak oyumu bir başka çok sevdiğim isim olan Dwight Howard'dan yana kullanarak oyumu Orlando'ya veriyorum.
Çok parlak bir tarihi yok. Cavs'in zaten en büyük başarısı 2007 yılındaki Konferans Şampiyonluğu ve NBA Finali. Zaten 2003'e kadar olan dönem malum. LeBron, Cavs için ciddi anlamda bir milat oldu. Zaten 2003'ten sonrası Cavs için LeBron James Çağı olarak adlandırılabilir. Bu sadece Cavs ile de sınırlandırılmayabilir tabi... ;)

Sevindim yahu. Benden baska Wizards tutanda varmis. Ey Wizardsli cik ortaya :) Yoksa bu sene sonuncuyuz. ondan dolayi duygusal olarakmi verildi bu oy :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":28wkf08w]Benden başka 3 Bullslu daha varmış. Kim onlar acaba?

Bir de ne zaman şampiyonluk kovalayan takım kimliğine bürüneceğiz tekrar? Şu potaaltına bir çözüm artık.

Biri benim Sarp. 6-7 tane iyi oyuncu yerine 1 tane süperstar olsa yukarıya çıkarız bence. Ama o süperstarı kendi içimizde yaratma çabasındansa bir yereden alabilirsek bir de.[/quote:28wkf08w]

Seni unutmuşum. Biliyordum Bullslu olduğunu.

Gençlere kıyamayıp yollayamıyoruz, sonra da elimizde patlıyor Hinrich gibi.

Bir de yaşadığımız Wallace fiyaskosu vardı tabii. Millet bedavaya Gasol'u aldı, biz kaldık yaya.

Taner Tuna' Alıntı:
[quote="Selim Aktepe":3lklsnhu]...Tabiki Detroit yaaa...

...Bu ligde takım ruhuna ve oyununa sahip kaç tane takım var(Lakers hariç)...

Cleveland ve Boston yeter mi .. ;)[/quote:3lklsnhu]
Yanından geçemezler İDİ....
Şimdiki takımdan bahsetmiyorum ama bir zamanlarki Pistonlarımız olsa yanından geçemezdiniz de işte,ah ah...

NBA'i ilk izlediğimden bu yana takımım Boston Celtics 2 sene önce ligin en kötü takımı olmanın üzüntüsünü yaşarken gçen sezonda şampiyonluğu kutlamıştım.Celtics sağolun :p