Oktay Mahmuti

Göksenin'le başlayarak Orhun Ene'yi dumur etmesi,

Hakemler Ermal'i 2 faul ile dışarı çıkarıp takımı yavaşlatacağını düşünürken, üstelik Göksenin de oyundayken, Sertaç'ı oyuna sürmesi,

Rancik'in formu ortadayken maça Shumpert'la başlaması,

Jerry maçın başında çok iyi oynadığı için o hata yapasıya kadar Tutku'yu yanında tutup dinlendirmesi,

Yaptırdığı savunma ile Banvit hücumlarını sadece Chuck Davis'in bire birlerine mahkum etmesi...

Söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten, büyüksün koç.

4. maçta yine Orhun Ene'yi şaşırtmasını bekliyorum. Biz bu seriyi kazanırsak eğer, ilk önce saha kenarındaki taktik tahtasında kazanmış olacağız.

Yıl dönümümüz kutlu olsun :) Tam bir sene oldu bugün sözleşme imzalanalı ve takımı devraldığı ilk senede 21 yıldır yapılamayanı yapmaya çok yakın. Büyüksün koç; saygı duyuyoruz!

Bu Oktay denen hoca bizi finale falan taşıyamaz, o kadar vizyonu yoktur. Derhal İSTİFA ! :D :D

Ufak not: Bizi 21 sene sonra finale çıkaran Oktay hocanın koçluğunu , yaptığı 1 hata (?) yüzünden tartışmaya açanların bende adamlığını tartışmaya açmak isterdim ama açamıyorum çünkü Onur Reyiz 2 haftayı basıyor efendim :) :)

Saygılar , Sevgiler

Yemin ediyorum, Koçu sokakta görsem direk koşup elini öpesim var , o derece hayranıyım kendisinin. Şu vasat kadroyu adam finale çıkartmış biz koçluğunu tartışmaya açıyoruz :D

Oktay Hoca hakkaten adam gibi adam defalarca ispatladı yine bubu bize. Maçtan sonra röportajında başkanla ilgili soru geldi Ünal Aysal çok iyi projelerel geldi daha iyi şeyler yapacağız fakat Adnan Polat bugüne kadar bize hep destek oldu hiç sıkınyıya sokmadı onu da belirtmek isterim dedi. Çok büyük insansın hakkaten.

Sen varya sen adam gibi adamsin sana ne denilebilinir hocam takim finale cikmis sen rakibi once tebrik ediyorsun Adnan polata tesekkur ediyorsun sen bu basketbol camiasinin en delikanli adamisin valla yuregine saglik bize su mutlulugu yasattin ya hersey icin Allah razi olsun senden

"Mangal gibi yüreğine helal olsun koçum benim, çevik gibi bileğine helal olsun koçum benim. Koçum benim koçum benim kutlu olsun zaferlerin, gel de alnından öpeyim helal olsun koçum benim.." : )

Bir anda serbest çağrışım oldu.. =)

Mahmuti Mahmuti OKTAY MAHMUTİ, ŞAMPİYON yap bizi OKTAY MAHMUTİ!

senin gibi bir koça sahip olmak ne denli büyük bir ayrıcalık anlatılmaz. basketbolda senelerdir bu kadar heyecanlı olmamıştık galatasarayın basket şubesini ayağı kaldırdın yücelttin

Mahmuti Mahmuti Oktay Mahmuti Sampiyon Yap Bizi Oktay Mahmuti.

Seni cok seviyorum. Her zaman sevecegim. Bin kalbim olsa sana, hepsini verecegim.

Yarattığı "Oktay Mahmuti Takımı" ile daha ilk sezonunda finale taşıdı bizi Oktay Hoca, müthiş bir başarı bu. Hakkın ödenmez hocam...

10 yıllık sözleşme imzalanmalı!

Kendisi ayrıca Fb Ülker serisini lehimize döndürebilecek en önemli faktör.

Finaldeki sonuçtan bağımsız olarak ömür boyu sözleşme istiyorum :)

Su kadro ile finale cikarmasi bile buyuk is. Simdi dogruya dogru diger takimin kadrosu daha iyiyken.
Ama zor olan Oktay Mahmuti'nin yaptigi. Hayatimda gordugum en hirsli adamlardan biri. İnanilmaz.
10 yildir kendisine hayranligim en doruk noktada. Burayi okuyor mu bilmem. Ama onu inanilmaz seviyorum.