Orhan Hacıyeva

Geçen sene İzzet için umutluydum, vurdum duymaz tarz ve yapısını değiştirirse, Ergin Hoca'nın kombine savunma denemelerinde uzun kolları ile 3 numarada katkı vereceğini düşünmüş ve yazmıştım. Fakat düşüncelerim pek tabi istediğim gibi olmadı bildiğiniz gibi.
Şimdi ise totem yapıp, yazdıklarımın tam tersini yaşamak isterim; bunun için Ergin Ataman'nın Orhan'a hiç süre vermeyeceği ve katkı alamayacağımızı hissediyor ve düşünüyorum. Hadi hayırlısı bakalım.

Fazla süre alacağını düşünmüyorum. Kısıtlı sürede katkı vermesi de zor olacaktır. Ama umarım kısıtlı sürede katkısı çok olur. Enerji getirir.

Fazla süre alacağını düşünmüyorum. Kısıtlı sürede katkı vermesi de zor olacaktır. Ama umarım kısıtlı sürede katkısı çok olur. Enerji getirir.

Ruhu ile,hirsi ile oynasin, net bir gorev adami profilinden cikmasin yeter. Azeri oldugu icin bu konuda suphem yok.

Elinden antremanlarda cep telefonunu dusurmeyen Tarik Camdal gibiler gibi sonu olmasin da.

Oyuncuyu tanimiyorum ama umarim etrafindaki oyuncular kendisini daha iyi yapar.
Gördügüm kadariyla orta mesafe sutu var ve vücut yapisi olarak saglam biri. Umarim katki verebilir.

Geçen senelerde çok istemiştik.
Bu sene de pek bahsedilmedi ama kadromuza kattık.
Ben İzzet ve Duşan'dan çok daha fazlasını verebileceğini düşünüyorum.
Hayırlı olsun...

Efes Pilsen altyapısından beridir takip ettiğim ve çok sevdiğim 3,5 numara pozisyonunda mücadale etmesnden dolayı da bir hayli tuttuğum bir oyuncu olmasına karşın; üzülerek söylemek isterim ki son senelerde oyunu geriye giden bir isim.
Umarım Ergin Ataman kendisindeki cevheri tekrar ortaya çıkarır. Hayırlısı olsun.

Bu çocuğa gerçekten üzülüyorum. Bırakın lig de ya da EL de oynatılmayı hazırlık maçlarında bile oynatılmadı.. Uşak performansını izlemiş biri olarak bu sene ligde yerli rotasyon için alternatif olabilir 5-6 dakika dahi olsa bile süre alabileceğini düşünüyordum. Maalesef Ergin Ataman gerçeğini göz ardı etmişim..

Denenmesi gerekir, ege ile ayrı beşlerde.
Takımın mücadele gücü ve direncini uzun pozisyonunda arttırabilir.
TBL de yapılsa, verim alınması durumunda EL de bile oynatabilirsin. Bize uyur gezer değil, mücadeleci ve son topa kadar savaşan oyuncular lazım. Bu oyuncular takımın eksik tarafını giderebilir
Göksenin, Tyus, Orhan, bekli biraz Sinan

Ben hep Orhan'ı Karşıyaka zamanındaki Barış Hersek'e benzetirdim Gerek fizik yapısı gerekse hırsı ve enerjisiyle bu iki oyuncu nedense aynı gelirdi bana. Bize geldiğinde önce umutlanmıştım iyi rotasyon oyuncusu olur kısa sürede olsa takıma enerji katabileceğini düşünmüştüm. Ama yerli oyuncuya tahammülü sıfır derecesinde olan ve onları sadece bench sayısını doldurmak için kullanan Ergin Ataman gerçeği yine ortaya çıktı.

Sonuçta ne yaparsa yapsın hocanın gözüne giremeyeceğini bildiği için Orhan'ı fazla da suçlayamıyorum. Orhan'ın üsteki birkaç takım hariç ligdeki tüm takımlarda bizdekinden çok daha fazla şans bulacağı kesin.

Ben hep Orhan'ı Karşıyaka zamanındaki Barış Hersek'e benzetirdim Gerek fizik yapısı gerekse hırsı ve enerjisiyle bu iki oyuncu nedense aynı gelirdi bana. Bize geldiğinde önce umutlanmıştım iyi rotasyon oyuncusu olur kısa sürede olsa takıma enerji katabileceğini düşünmüştüm. Ama yerli oyuncuya tahammülü sıfır derecesinde olan ve onları sadece bench sayısını doldurmak için kullanan Ergin Ataman gerçeği yine ortaya çıktı.

Sonuçta ne yaparsa yapsın hocanın gözüne giremeyeceğini bildiği için Orhan'ı fazla da suçlayamıyorum. Orhan'ın üsteki birkaç takım hariç ligdeki tüm takımlarda bizdekinden çok daha fazla şans bulacağı kesin.

Orhan 20 dakika oynasa 10'lu sayıları aşacak kapasitede bir oyuncu. Cidden Daye'in yedeği olarak Orhan oynamalı. Micov'dan 4 numara yapmaya çalışmak riskli.

Ege daha çok 5 numarada 3.opsiyon olarak ideal şu an için. Orhan seneye bizim takımda mutlaka kalmalı ve süresi artmalı.