Rumuzla Üyelik

arkadaşlar üye olmak için gerçek isim kullanmak gerekmiyor muydu? son günlerde isimsiz, ilginç rumuzlu üyerler daha fazla çarpmaya başladı... şimdi arkadaşların üye rumuzlarını buraya yazmak uygun olmaz herkes açık açık kimliğiyle üye olurken, ad-soyad olmayan arkadaşların üyelikleri nasıl onaylanıyor? bu arkadaşlar imtiyazlı üyeler mi acaba?

Halil İbrahim' Alıntı:
arkadaşlar üye olmak için gerçek isim kullanmak gerekmiyor muydu? son günlerde isimsiz, ilginç rumuzlu üyerler daha fazla çarpmaya başladı... şimdi arkadaşların üye rumuzlarını buraya yazmak uygun olmaz herkes açık açık kimliğiyle üye olurken, ad-soyad olmayan arkadaşların üyelikleri nasıl onaylanıyor? bu arkadaşlar imtiyazlı üyeler mi acaba?
Kişisel bir imtiyazın uygulanacağını sanmıyorum teknik bir sorundur

Ya tamam rumuzla üye olanlar var da galatasaray forumunu alexdesouza diye üye olunmazki işin bişeyinide çıkarmaya gerek yok yönetici arkadaşlar bu duruma müdahale etsin arkadaş üye olacak kadar beğeniyosa seviyeli buluyosa gerçek adı soyadı ile üye olsun bu kadar olmaz yarın biride çıksın azizyıldırım diye üye olsun olacak iş değil online olduğun için Kerem sana sesleniyorum ya bu arkadaşın üyeliğini sil yada gerçek adı soyadı ile üye olsun.

üyelikte aktivasyon yok muydu? moderatör arkadaşlar bu konuya biraz dikkat etsin lütfen. şamil'e de katılıyorum bir aziz yıldırım gelmedi.

Bir de "alexdesouza" diye üye olmuş arkadaş. "Alex De Souza" diye niye düzeltilmemiş?
Kullanıcaya jest yapılmış olur.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
üyelikte aktivasyon yok muydu? moderatör arkadaşlar bu konuya biraz dikkat etsin lütfen. şamil'e de katılıyorum bir aziz yıldırım gelmedi.

bende onu demek istiyorum, bazılarının ismini çağrıştıran rumuzları bile onaylanmazken cins cins kısaltmalarla üye olanların sayısı artıyor... baştan beri nasılsa öyle olsun rumuzlu üyelikler normale çevrilsin.

ama ilgilenen yok sanki

Sistemsel konular özellikle bu php forumlarda o kadar kolay değil arkadaşlar.
Basit düz bir forum kullansak sorun olmaz belki ama böyle eklentili ve renkli bir forum yaratırken arkalarda sorun çıkabiliyor.
Zamanla düzeltiliyor işte.

Sizin aklınız alıyor mu alexdesouza adlı bir üyeyi onaylamamızı. Lütfen eleştiri varsa da saldırı şeklinde olmasın.

bu cevabı vermiştim viewtopic.php?f=22&t=5658&start=210 şu başlıkta. oradan devam edebiliriz hala sorusu olan varsa.