Sizce T-Mac Yeniden All-Star Olmalı mı?

Evet sevgili basketbol ve Houston sevenler :) Ne Dersiniz T-mac için bitti söylentilerine karşı tekrar All-Star olmak ona yakışmazmı?

Benim görüşüm , hem Houston Rockets'in geleceği hem takımın performansının artması T-Mac 'a bağlı(her ne kadar yao ve artest gibi 2 yıldızı barındırsa da)...Bu yönde onun All-Star olması gerçekten iyi olur ve bize zevkli bir batı konferans playoff macerası izletebilir bu moralle...tabii sakatlanmassa :)

All-star' ın bu özelliğinden nefret ediyorum. Haketmemesine rağmen all-star olacak büyük ihtimalle. Resmen adaletsizlik bu!

Benim görüşüme göre olmaması gerek. Oylama sonucu büyük ihtimal seçilecek ama eğer ki seçilmezse koçların alma ihtimali çok düşük. Umarım seçilmez.

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
All-star' ın bu özelliğinden nefret ediyorum. Haketmemesine rağmen all-star olacak büyük ihtimalle. Resmen adaletsizlik bu!

Benim görüşüme göre olmaması gerek. Oylama sonucu büyük ihtimal seçilecek ama eğer ki seçilmezse koçların alma ihtimali çok düşük. Umarım seçilmez.

Berkan, neden böyle yapıyorsun, ne zararı var sana Deli Oğlan'ın. Beni çok kırdın haberin olsun... :oops:

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Taner Tuna":3su3x88b]Yao bile kendi halkının oylarıyla her yıl All-Star oluyorsa T-Mac niye olmasın ?
Yao'nun ALL-STAR olması doğal bir olaydır.Çinli değil Mozambik'li olsa bile bu oyunla çok rahat ALL-STAR olurdu.[/quote:3su3x88b]

Ne oyunu allah aşkına Yao Çinli olmasa Allstar'ın yanından geçemezdi

Amare maça pf olarak çıkacak.
Oden önce düzenli olarak takımında ilk 5 çıksın.
Mehmet o bi kere olur.
Shaq büyük ihtimalle yedek.
Geriye birşey kalmadı ÜSTAD.

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Veysel Kaya":3iyq4yte]Ne oyunu allah aşkına Yao Çinli olmasa Allstar'ın yanından geçemezdi

möhöhöhyt

Möö'leme yerine daha anlaşılır bi tepki verebilirdin ;) Zor bişey olmamalı[/quote:3iyq4yte]
Özledim bu polemikleri be!

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Veysel Kaya":31e0zvhn]Ne oyunu allah aşkına Yao Çinli olmasa Allstar'ın yanından geçemezdi

möhöhöhyt

Möö'leme yerine daha anlaşılır bi tepki verebilirdin ;) Zor bişey olmamalı[/quote:31e0zvhn]

recep ivedik etkisi ne yapalım

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Berkan Karadurmuş":17g37qal]All-star' ın bu özelliğinden nefret ediyorum. Haketmemesine rağmen all-star olacak büyük ihtimalle. Resmen adaletsizlik bu!

Berkan, neden böyle yapıyorsun, ne zararı var sana Deli Oğlan'ın. Beni çok kırdın haberin olsun... :oops:[/quote:17g37qal]

Burak :) Kırdıysam özür dilerim :p Ama sevmiyorum bu işi. Haketmeyenler oluyor hep. Neyse seni kıracağımıza T-Mac all-star olsun :roll: