Teknik Kadro ve Menajerler Neden Hala Görevde???

• Konbuyu başlatan Üye silindi 1178
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 1178

Misafir
Hala bir ses yok. Ceyhun Yıldızoğlu, yardımcıları Hakan Acer ve Emre Vatansever. Ayrıca takım sorumlularından Murat Tümer, Müge Erdem ve Özge Alev.

Anlaşılan bu insanlar başarısızlıktan hiç pay çıkartmıyorlar kendilerine. Yönetim bir an önce bu isimlerin hepsiyle yollarını ayırmak için ne bekliyor? Takımı doğru düzgün yönetemeyen koçlar, Avrupa finalinde şubeyi kendi elleriyle Fener´e satan Murat Tümer, oyuncuları doğru düzgün idare edemeyen takım sorumluları! Hiç mi onurunuz yok? İlla ki yönetim mi görevinize son vermeli?

Sanırım hepimiz hemfikirizdir; takım sporlarında başarı da başarısızlık da ekip işidir. Ama Türkiye´de ne yazık ki bu anlayış pek geçerli değildir. Başarısızlıkta bir günah keçisi bulunur, kelle avcıları da elini ovuşturup fikrimizi kabul ettirdik diyerek başarı için artık önlerinin açık olduğunu düşünür de...

Oysa ki ortada bir başarısızlık varsa ben sistemin tepesindeki isimlere bakarım, resmi sitede kadın basketbolu idari kadrosuna baktığımda da Murat Tümer çıkıyor karşıma "Sportif Direktör" sıfatıyla. Teknik kadro başarısızdır ve yapılan açıklamalar gösteriyor ki bedelini ödeyecek bu isimler. Acıdır ki yine yapılan açıklamalar gösteriyor ki başarısızlığın merkez noktasında bulunanlar gelecek sezonun planlarını yapıyor. Bu noktada taraftar merak ediyor; EL Final Eight organizasyon rezaleti, şube içerisindeki organizasyon bozuklukları, TBF nezdinde şube haklarının savunulamamasının sorumluları kim ve onlar için bir yaptırım neden söz konusu değil?

Amaç kalıcı bir başarı elde etmek, sağlam bir yapı oluşturmak ise başta Murat Tümer olmak üzere tüm idari kadroya bugüne kadar verdikleri emek için teşekkür edilmelidir.

Çok geç kalıyoruz hamle yapmak için. Hedefi büyük bütün takımlar nerdeyse transferlerini tamamladı ama bizde daha ne koç nede diğer taraflar belli değil. Şampiyonluk sadece sahada kaybedilmez, bu zamanları da akılcı geçmek lazım.

Artık buradaki herkes söyleye söyleye bıktı.F8 rezaletini yaşatan, oyuncusuna ve takımına sahip çıkamayan idari kadro, görevinden alınmayı çoktan hak etmiştir.Teknik ekibe de 2 sene boyunca sabır edilmiş ancak beklenen başarılar karşılanamamıştır.Buda demek oluyor ki bu şubede köklü bir değişim yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile.Ancak yönetimden ses çıkmıyor hala.Bu kadar para dökülen şubenin bir o kadarda kötü yönetilmesi içimi acıtıyor artık.

TAKIMINA SAHİP ÇIK GALATASARAY YÖNETİMİ !

Alınan 2 kupa, biz elimizden gelenin en iyisini yaptık, şeklinde değerlendiriliyorsa, bu kesinlikle yanlıştır. Kendileri de biliyordur sanırım bunu.

Sezon başında kadro kurulurken ilk hedef; en zirvedeki kupaydı. Artı, ligde şampiyon olacaktı bu takım. Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Türkiye Kupası ilk hedef değildir, olmamalıdır. Diğer ikisi öncelikli hedeflerdir ve biz bu kupaları, değerlendirmem doğruysa, elimizin tersiyle ittik.

Gerek İstanbul'daki organizasyonda, gerekse sahada oynanan oyun bakımından sınıfta kaldık bu sene.

Dünyanın en iyi oyuncuları elde bulundurulup bunlara rağmen başarı sağlanamıyorsa, daha fazla beklemenin bir mantığı yok. Olmuyor artık!

Arkadaş olacak iş değil ya, Guardiola 13 kupa kazandı, bu sene kupa alamadığı için görevini bırakıyor, 2 senedir karavana atıyoruz ve bunlar hala bu şubede.. Yazık gerçekten çok yazık.. Ne kadar transfer yaparsan yap, beklediğimiz kişiler görevden alınmadan bu iş YÜ-RÜ-MEZ. Boşa kürek çekmenin alemi yok.

Tamam Ceyhun hoca ayrıldı işte,a takımı bilemem ama gelecekde türk oyuncu sayısının artacağını düşünürsek bu kadar altyapıla ilgili birinin ayrılması üstüne basa basa söylüyorum galatasaray altyapısı için bir felaket olmuştur,a takım düzeyinde ise kesinlikle ve kesinlikle Ceyhun hoca günah keçisi seçilmiş,diğer idareciler kendilerini kurtarma peşine düşmüşlerdir,TAMAMMI YANİ BÜTÜN SORUNLAR HALLOLDUMU......Birilerinin orayı çiftliği zannedenlere dur zamanı gelmedimi...

Tamam Ceyhun hoca ayrıldı işte,a takımı bilemem ama gelecekde türk oyuncu sayısının artacağını düşünürsek bu kadar altyapıla ilgili birinin ayrılması üstüne basa basa söylüyorum galatasaray altyapısı için bir felaket olmuştur,a takım düzeyinde ise kesinlikle ve kesinlikle Ceyhun hoca günah keçisi seçilmiş,diğer idareciler kendilerini kurtarma peşine düşmüşlerdir,TAMAMMI YANİ BÜTÜN SORUNLAR HALLOLDUMU......Birilerinin orayı çiftliği zannedenlere dur zamanı gelmedimi...

Kesinlikle katılıyorum

Ceyhun hoca ile yollar ayrıldığı haberi geldi resmi siteden. Darısı diğer şube görevlilerinin başına. Bekliyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...