www.bjkbasket.org

• Konbuyu başlatan Eyüp Yıldız
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Yıldız

Misafir
Beşiktaş'lı basketbolseverlerin, basketbol emekçilerinin kurmuş olduğu bir site.

Beşiktaş, kadın ve erkek takımlarıyla ilgili, doğru bilgiler, taraftarların görüşleri, analizler, ayrıca Türk basketbolu ve dünya basketbolu ile ilgili analizlerin yapıldığı bir site!

Basketbol taraftarlığı farklıdır, basketbol taraftarları, rekabetçi oldukları kadar, dayanışmacıda olmalıdır, bu sebeple bu sitenin duyurusunu burdan yapmak istedim....

Evet arkadaşlar Beşiktaş ile ilgili merak ettiğiniz bir şey varsa, aşağıdaki linke bakanzi :)

www.bjkbasket.org

besiktasbasket.com sitesi ile karıştıranlar olacaktır peşinen söyleyeyim bizim daha önce sorun yaşadığımız besiktasbasket.com ile hiç bir alakası yok bu sitenin. Hürol kurucusu çok iyi bi çocuktur bizim maçlarımıza da bir çok kez gelmiştir sever bizi :) . Bende şahsım adına Hürol gibi basketbola sevdalı insaları çok seviyorum.

Yanlış bilmiyorsam eğer Bizim Ferhat Yeşiltaş da bu sitede yazıyor.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
besiktasbasket.com sitesi ile karıştıranlar olacaktır peşinen söyleyeyim bizim daha önce sorun yaşadığımız besiktasbasket.com ile hiç bir alakası yok bu sitenin. Hürol kurucusu çok iyi bi çocuktur bizim maçlarımıza da bir çok kez gelmiştir sever bizi :) . Bende şahsım adına Hürol gibi basketbola sevdalı insaları çok seviyorum.

Yanlış bilmiyorsam eğer Bizim Ferhat Yeşiltaş da bu sitede yazıyor.
Diğer site, sizi istemiyoruz bakmayın buraya gibi bir tavır yapmıştı, o site ile karışmasın.

Bu site bizim gibi basketbol sevdalısı olan, Hürol Yöney arkadaşımızın emek harcadığı bir yer.

Dediğim gibi sonuna kadar rekabetçi, bir o kadarda dayanışmacı olmalıyız, basketbol taraftarlığı farklıdır.

Hürol Abiyle Dünya Şampiyonasındaki şans eseri tanıştım.Yenilsende Yensende basketbol programından çıkarmıştım.Merhaba dedim Galatasaraylı sanmıştım :) .
Sonra Beşiktaşlı olduğunu söyledi bende içimden fbye sallarız o zaman demiştim.
Çok iyi biri olduğu çok açık.Maçtan hemen sonra sıcağı sıcağına yorumlaması da çok hoş. :)