Yapmaktan hoşlandıklarımız ve hoşlanmadıklarımız

Forum üyelerinin birbirlerini dahaiyi tanıması maksadı ile...
Galatasaray maçları en büyük zevkimdir. Haftada bir sinemaya gitmezsem hiç olmaz. arkadaşlarla içmeyi severim. aynı şekilde halı saha bunlar vazgeçilmezlerim.

fizana giderim,pazar'a gitmem. o kadar nefret ediyorum !!!

Kaan abi senin actıgın konulara ilk yazmak bana nasip oluyor genellikle.
Evet en cok hoşlandıgım şey basketbol oynamak ve uyumak...
Nefret ettiklerimden bahsedersem de;
Tv seyrederken cıkan süpürge sesi
Basketbolda top elime gectikten sonra hep bir agızdan cıkan Yunus, Yunus sesleri :oops:
Bir de Fenerbahce :)

Sessizliği Çok Severim.Bira Cips Ve H.I.M dinlemeyi severim.Frikikten Gol atmak(Paha Biçilemez) :)

Yüksek sesle Konuşanlara acayip gıcık olurum :) Tv izlerken Reklam Girmesi. Odama kapı çalınmadan girilmesi. Bi de SABRİ :)

bilgisayar başındayken bana ilişilmesinden pek hoşlanmam..
uyandırılacağım zaman,odanın kapısından bağırılmasına sinir olurum..

fotoşopta resimlerle saatlerce uğraşmaya bayılırım..
saatlerce blog teması arayıp onları denemeye bayılırım..
canım isterse her türlü ev işini süper yaparım,yemeği de.. ama canım istemiyorsa kılımı kıpırdatmam..

Uyanmak istemiyorsam kralı gelsin uyandırılmayı sevmem bende.

Esra asistanım olsana fotoğraflarla oynama konusunda :) Çekiyorum sonra uğraşmayıp sade halleriyle bırakıyorum.

olurum tabi neden olmasın ama benim oynadığım fotoları beğenirmisin ki murat??
bazen saçmalıyorum da (ve daha yeni yeni çözüyorum fotoşopu,saatlerce başında oturmamın nedeni de o :) )

Hoşlandıklarım

Galatasaray maçlarına gitmek.
Hafta sonu Nevizadede arkadaslarla vakit geçirmek.
Kitap okumak,tiyatroya gitmek.
Yüzmek.
Canım sıkkınken rock bar da sabahlamak.
Motorsikletle gezmek.
Gitar çalmak.
Deniz Akkaya :)

Sevmediklerim

Sigara kokusu
Boş insanlarla aynı ortamda bulunmak
Esmer kızların saçlarını sarıya boyaması
Bağıra bağıra konuşanlar.

yapmaktan değil ama, Coca Cola ,Pepsi ve Cola turka nın her sene aynı ramazan reklamı yapmasına uyuz oluyorum,iftarı bekleyen kusursuz bi aile dededen,nineye herkes gülüyor,çocuk pencerede ezanı bekliyor sonra koşuyor dedesine sarılıp kolayla iftar yapıyor,yaratıcılığınıza sizin emi her sene aynı saçmalık!

Bide şeker firmalarının bayram reklamları var ki 3 sene evvel bu reklamlar yüzünden izmite gitmek zorunda kalmıştım bayramda,yeter arkadaşım 2 paket şeker satıyorsunuz sanki çok umrunuzda o her bayram çektiğiniz reklamlardaki değerler :)

Kitap okumak,
Sahilde bisiklete binmek,
Yüzmek,
Kola, çekirdek alıp televizyon karşısına geçmek, dizi film izlemek, özellikle soğuk pazar gündüzleri battaniye altında,
Uykusuz dergisi,

sevmediklerimi sonra yazarım.. :)

hava çok sıcak yada çok soğuk olmadığı sürece pazara gitmeyi severim ben,özellikle bulunduğum ilin cuma pazarları erçekten sebze meyve yönünden tam bir bolluk olduğu için,en çok cuma pazarlarını severim..