Yeni Yönetim ve Basketbol'a Bakış Açısı.

Ersan'ın gelmesi çok zor biliyoruz ama Ersan ile ilgileniyoruz demesi bile yeni yönetimimizin basketbola bakış açısını gösteriyor çok güzel günler bizi bekliyor bizi, önümüzdeki sene bütçenin ve vizyonun ne kadar büyük olacağı ortada. Ayrıca gerekirse masaya yumruğumuzu vururuz, bize haksızlık yapamazlar lafının kibarca halini de söyledi programda:)

19:05,,20:45,,İMPARATORUN dönüşü,,kendine güvenen bir başkan,,her alanda zirve hedefi,,ersan ilysova...alışık olmadığımız şeyler...rüya değil dimi bunlar.POLAT döneminde çöküş ,ÜNAL AYSAL la yeni bi başlangıç ...hadi bi an önce yeni sezon başlamalı:)

19:05,,20:45,,İMPARATORUN dönüşü,,kendine güvenen bir başkan,,her alanda zirve hedefi,,ersan ilysova...alışık olmadığımız şeyler...rüya değil dimi bunlar.POLAT döneminde çöküş ,ÜNAL AYSAL la yeni bi başlangıç ...hadi bi an önce yeni sezon başlamalı:)

çöküş Canaydın dönemindeydi bence unuttukmu küme düşen şubeleri ,grev yapan sporcuları
Polat başarısız başkanlık dönemi geçirmiştir evet ama abartmayalım bence
Ünal Aysal la beraber Türk sporunun liderinin kim olduğunu dosta düşmana göstereceğimize inanıyorum
Spor kulüplerinin altın çağlarını ülke sınırları içerisinde değil uluslararası arenada yaşaması gerektiğinide

A lisansı almak ve ya Ersan'ı transfer etmek çok zor ama artık vizyonumuzun bu seviyeler olduğunu bilmek güzel.Geleceğe umutla bakabiliyoruz artık.

Ali Türsan, Ntvspor'da çok güzel konuştu.
Eurolig'e gitmek için başvurduk, taraftarlarımızda attıkları mailler ile bize destek oldular onlara teşekkür ederiz dedi.
Eurolig'e katılmak için her şeyimiz fazlasıyla mevcut, gelecek sezonlarda hedefimiz hep şampiyonluk olacak diyerek sözlerini bitirdi.

Ben Ersan'ı olası grev kararı sonrası için düşündüklerini sanıyordum ve imkansız diyordum ancak ciddi ciddi sözleşme öneriyorlar. Zor ama imkansız değil. Barcelona'nın yıllık 4 milyon avro teklifini reddetmiş adamdan bahsediyoruz NBA'de kariyer yapmak için.

2010-11 sezonunu bir basamak olarak görmek gerekiyor bence. Biz bu sezonu çok iyi değerlendirdik. Takım kurumsal bir biçimde yönetilmeye başlandığında neler olduğunu gördük. Bu yıl şampiyonluk falan çok önemli değil. Önemli olan bu yapıyı devam ettirmek. Euroleague de bu yıl olmazsa seneye mutlaka olacaktır. Ben inanıyorum. Önümüzdeki yılın finalistlerinden biri biz olacağız, bundan da eminim. Bu yıl ne olur, ne olmaz bilemiyorum. Bizim takımımız en iyi yerlere layıktır tabii ki. Ama başarılı, başarısız hiçbir sonuca şaşırmam bu yıl için. Yine de finale daha yakın görüyorum kendimizi.

Yeni yönetim çok iyi bir sponsorluk anlaşması yapacaktır, eminim. Kurumsal ve süreklilik arz eden bir yönetimle bu takım önümüzdeki yıl daha da iyi olacaktır. Önümüzdeki yıl Efes Pilsen'den daha önde bir takım olacağız diye düşünüyorum. Fenerbahçe'yle de yakın seviyelerde oluruz. Takımın çok transfere ihtiyacı yok. Ama çok iyi birkaç oyuncuya ihtiyacı var. İyi bir pivot, Kerem Tunçeri gibi bir oyun kurucu, Rancik'in yerine daha yetenekli bir dört numara... İlkan'ın performansı da önemli tabii. Belki pota altına sadece iyi bir pivot alırsak da yeterli olabilir bu. Ama Andric, Ermal, İlkan, Rancik rotasyonunda bile Rancik en sonda kalıyor. Bence artık bu takımın seviyesi onun seviyesini aşıyor. Bu takıma iyi bir pivot, iyi bir dört numara ve iyi bir oyun kurucu gerekiyor. Yapılanmamız şimdilik çok sağlıklı. Böyle devam edecektir, eminim.

SON DAKİKA:
Galatasaray'a Dünya Standartlarında Bir Spor Salonu İnşa Edilecek, Yer belirlendi.

Yeni salon nerede olacak? Kapasitesi ne kadar? Finansmanı nasıl karşılanacak? Hangi salonlar örnek alınarak yapılacak? Yeni salon için hangi spor salonu inşaatının bitmesi bekleniyor?

Böyle bir haber var ne kadar doğru?

SON DAKİKA:
Galatasaray'a Dünya Standartlarında Bir Spor Salonu İnşa Edilecek, Yer belirlendi.

Yeni salon nerede olacak? Kapasitesi ne kadar? Finansmanı nasıl karşılanacak? Hangi salonlar örnek alınarak yapılacak? Yeni salon için hangi spor salonu inşaatının bitmesi bekleniyor?

Böyle bir haber var ne kadar doğru?

Facebookta sayfalarına üye toplamak için yapıyorlar.Başka bir Facebook sayfasında açıklıcaklarmış.O sayfa haberleri hep buradan veya çeşitli forumlardan alıyor.Fazla takmamak lazım.Doğruluğu için bir şey söyleyemem olsaydı Eyüp abi ve forumdaki çeşitli üyeler duyururdu heralde.

Ben Ersan'ı olası grev kararı sonrası için düşündüklerini sanıyordum ve imkansız diyordum ancak ciddi ciddi sözleşme öneriyorlar. Zor ama imkansız değil. Barcelona'nın yıllık 4 milyon avro teklifini reddetmiş adamdan bahsediyoruz NBA'de kariyer yapmak için.

yıllık 4 milyon avro'yu reddettiği haberini veren güvenilir bir kaynak var mı?
yaklaşık 6 milyon dolar eder ve diamantidis'i çıkardığınızdan en fazla alanlar bunun yarısı kadar alıyordur avrupa'da.