GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

235. Sayfa - Toplam 235 Sayfa var BirinciBirinci ... 135185225233234235
Gösterilen sonuçlar: 3.511 ile 3.519 ve 3519
Bugün... isimli konuyu okuyorsunuz.

Bugün de sürücek siyahın temsilcileriyle beyazın temsilcilerinin birlikte yaşadığı ve genellikle siyahın temsilcilerinin kazandığı evrende hayat,peki ne zamana kadar,buna yürek mi dayanır ? Heyhat !

Dün gece YSK önünde bekleyerek bu kirli düzene karşı çıkan, tüm ülkenin sesi olan Prof. Dr. Ümit Özdağ'a teşekkürü borç biliriz.

Boşverin Evet verenler bir kaç yıl sonra eyalet referandumunda da evet oyu verecekler. Ardından bu eyaletlerden biri de ayrılma referandumu yapacak ve BOP nihayete erecek. Geçmiş olsun.

Evet başaksehirli topçular muhabir dövdü. Dövülen muhabirin kanalında spiker sırıtarak haftaya basaksehir maçına gidelim dedi. Sözde duayen gazeteci şansal sırıtarak muhabirin nasibini aldığını söyledi. Etikçi başakşehir başkanı aile içinde halledicez diyerek hiçbir yaptırım yapmayacaklarının sinyalini vermiş oldu.

Kurallara göre 1 yıl men alması gereken sözde topçuların tff tarafından da birşey yapılmayacağı düşünülüyor tabi şaşırmıyoruz.

Sizin ben ahlak anlayışınıza, ikiyüzlülüğünüze tüküreyim be. Sıvacı , yalakacı basın pislik içine gömülmüşsünüz hepiniz.

Daha birkaç gün önce GS uefa kupa resmi paylaşınca utanmadan ahlaktan,etikten bahseden basın muhabir döven kulüp hakkında 2 çift laf edemiyor ve sırıtarak olayı kapatmaya çalışıyor.

Menfaatçi , paracısınız hepiniz.

Şu olayda töbe est yanlışıkla GS'li 1 tane topçu olsaydı çarşaf çarşaf programlar yapar, ne klüp bırakırdınız ne topçu ne başkan.

Kendi ahlaksızlıklarınız da boğulursunuz umarım.

Sinirden yazım yanlışları olmuş olabilir k.bakmayın.

Ntv Spor'da haberi izledim. Emre Belözoğlu'nun ismini vermediler. Kavgaya karışan diğer Başakşehirli oyuncuların ismi ve saldırı görüntüleri girildi. Ancak olayları başlatan Emre'nin ne görüntüsü, ne ismi vardı.

Türk futbol tarihinde bu adam kadar arkası kollanan başka biri yoktur.

Evet cezalara şaşırdık mı tabiki hayır Melo RT yapar 2 maç ceza alır Volkan Babacan adam döver 1 maç ceza alır.

Adaletini sevdiğimin ülkesi ne hale geldik. Yazıklar olsun hepsine.

Dayan atan ile dayak yiyende güzel tiyatro yaptı tvde. Ne güzel memleket.

Rıdvan Dilmen'de TFF Başkanı olucam diye ortalığı yangına çevirmeye çalışıyor da basında destek çıkan yok ona

Emenike ırkçılık yapar tvler yine suspus. Ne kadar kötü bir ülke olduk biz.

Administrator

Follow Oğuzhan Günebakan On Twitter Add Oğuzhan Günebakan on Facebook
    Bugün 23 Mayıs 2017... Kim bilir, belki de bir gün bu yazdıklarıma bakar ve mutluluk gözyaşları dökerim. Zor, belki hiç olmayacak ve gsbasket'in tozlu rafları arasında eskiyecek yazdıklarım. Olur olmaz, neyse ne...

21 Mayıs 2017 bitti, üzerinden an itibariyle 2 gün geçti. Üzerimde tuhaf bir anlamsızlık var, gerçekten bu ne bilmiyorum. Kıskançlık, hazımsızlık değil bu. Zaten hayatım boyunca hiç öyle birisi olmadım. Sadece tuhaf, garip bir boşluk.

2 gündür dertleşecek birilerini arıyor zihnim. Dertleşmek derken konuşmak değil, zira konuşacak pek bir durum da yok galiba. Ne yapsam ne etsem derken, gece karanlığa da bürünmüşken 3-5 satır yazmak geldi içimden. Beni basketbolda ben yapan yere yazacaktım tabi ki, gsbasket'e. Bu siteye girmeden önce de basketbol aşığıydım ama ben kendimi buralarda geliştirdim. Manevi dostluklar edindim. Kendimi geliştirdim, bazı kapıları araladım. Buraya bakıp, "eski tadı kalmadı be buraların" desem de, söz konusu basketbolsa sığınağım burası.

Evet, ezeli rakibimiz erkek basketbolunda en büyük kupayı aldı. İnanın bu yıl bunun olacağına emindim, finali Olympiakos ile yapacaklarını da sıkça dile getirdim. Olympiakos kısmı tahmindi, öyle de oldu. Hani birşeyin olacağını bilir de kendini hazırlarsın, hani o zaman beklentilerini ayarlar ve sonrasındaki duygudurum değişikliklerini kontrol edersin ya... Ben galiba edememişim.

Kimseyi tebrik etmedim, kutlu olsun demedim en yakınımdaki dostlara dahi. Ne bileyim, içimden gelmeyen birşeyi yapmak ne kazandırırdı ki. Sahte gülücüklerden hiçbir farkı yok.

Bugün 23 Mayıs 2017. Bir gün geriye bakıp bu post'u çerçeveletmek dileğiyle... Devam...
    Serdar Ada bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)