GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

1. Sayfa - Toplam 10 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 15 ve 146
Unutamadığınız Yabancı Oyuncularımız isimli konuyu okuyorsunuz.

Visit Ali Demirci's Youtube Channel

Unutamadığınız Yabancı Oyuncularımız

Evet arkadaşlar şöyle bir mazi yapalım eski günleri aklımıza getirelim.

İşte Unutamadıklarım;

ABD sokak basketbolunun M.Jordan'ı L.Daniels,S.Supersonic de antrenmanlarda kendisine çarpanları hastanelik eden A.Bonner.

L.Steward,S.Mills,A.Koul,Q.Lollis,B.Hanglonten,R.P etruşka,P.Durham,B.Tolbert.
    Avrupa Fatihi

Follow Arda Ezer On Twitter Add Arda Ezer on Facebook
    Corey GAINES ve Gailon NICKERSON
    [b][color=red]A R D A Q U E[/color]
    Un joueur de basket-ball retire qui aime Galatasaray
    [url]http://www.gsbasket.org[/url][/b]

Bizden sonra uzun yillar Real Madrid'de oynayan Eric Meek.

Smac yapmaya yeni bir boyut getiren Benett Davison

Hanglonten J.R.KOCH b.boddicker kely l ile baslayan bi adamımız vardı adını unuttum hatta benjamn.hangl zamanında vardı
    Ne miami ne los angels ne de boston bu sene sensin şampiyon haydi bastır haydi bastır hayddi bastır GALATASARYYYYY

bunların dışında bir de Brian Tolbert vardı.Kısa süre oynadı ama bir efsaneydi o.
    iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.
    [b]M. Kemal Atatürk[/b]

Necati
    Guest
    Thomas Kelley olmasın Fenere son saniye basketi atan?Bu arada JR Koch,Matej Mamiç rulezzz...1!!!

mrsa
    Guest
    toberi tek gecerim insallah dixon da oyle olacak

Benjamin Handlogten
    Brian Tolbert
    Jason Robert Koch

Bir de anket açalım bunun için. Bakalım en "unutulmayan" kim?

slm

Gerçekten böyle kötü günler yaşadığımız zamanda açılmış güzel bir topic...Benim ilk üçüm şöyle

1-)Bence trye gelmiş gecmiş en büyük yabancı basketbolcu>>>Llyod Daneils(Abdede micheal jordan nba için neyse Llyod danielste sokak basketbolu için onu ifade eder)...Hatta bir keresinde asist diye murat murathanoğlu ve ismet bademin sunduğu programda Llyod daniels konuşuluyodu zamanın gsdeki türk basketbolcuları şöyle bişey anlattılar...Takım bormioda sezon öncesi kamptayken(ahh ahh nerede o kamplar şimdi sezondan 15 gün önce ancak kampa giriyoruz) bir hazırlık macında galiba stefanel milanoydu Llyod daniels önderliğinde hucum yapıyoruz ve 3lük atıyor girmiyor ve hucum ribaundunu alıyor sonra potaya bakmadan bir üçlük daha atıyor ve benche dönüp ''never miss 2 in a row'' (asla arka arkaya 2 şut kaçırmam) der ve benchtekiler bu deli ne yapiyor derken o 3lük basket olur ve herkes dumar olur tabi...

Dahası bu adam inanılmaz yetenekli fakat basketten nefret ediyor hayatını bir yerde okumuştum annesinin amansız bir hastalığı olması ve kendinin uyuşturucu bağımlısı olmasından tek çareyi basketbolda buluyor ve oynuyormuş...

Unutamadığım macı cagiva varese macıdır. Macın ilk yarısında 30 sayı atmıştır..(8/9) 3lük...

Hatta bizden sonra gittiği toronto raptorsta 38tane üçlüğü ard arda attığıda söylenir...Birde bu kadar büyük basketbolcu olduğundan new york sokaklarında herkes tapar daniels babaya))hatta kendi adına basket okuluda var...

Bu arada http://www.onlinesports.com/pages/I,VAL-113180.html linkinde görüleceği üzere Andrew jackson lisesinde bir sezon 31,2 sayı, 12,3 ribaund ve 10,3 asist gibi İNANILMAZZZ istatistikler de yapmış EFSANEVİ BİR BASKETBOLCU)) bu linkteki forması 140bindolar değerinde...

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35235 basketbola geri dönüyomus daniels baba hadi hayirlisi))...

2-)Gaylon Nickersen:Bizde 94-95 sezonunda oynamış büyük basketbolcumuz...Bu adam bize adeta tek başına izmirde türkiye kupasını kazandırdı ve ömrümde gs basket olarak gördüğüm tek kupaydı.Buda daniels gibi sokak basketbolcusu fakat ailesi büyücüymüs...Ek bir not bu adam bizi sampiyonda yapacaktı ama simdi küfür edip banlanıcam susuyorum MEMDUH OGET olacak o adam bize ülkerle oynadıgımız yarıfinal macında toplam 2 faul calmıstır ve beni cileden cikarttı o macta sadece gaylona 15-20 faul yapılmıstı...sampiyon olmamız o sene resmen engellendi...

3-)Bennet Davisson:Bence inanılmaz bir yeteneği vardı.Bir basketbolcu bu kadarmı güzel fiziğe ve atletik yeteneğe sahip olur be kardeşim..İnanılmaz zıplar felaket smac basardı...Bizden sonra krka telekoma gitmesini yadırgadım tam nbalik basketbolcuydu zaten bizde oynarken cok gencti..ama yazık etti kendine bence...

cocuklugumun efsanesi, bana basketbolu sevdiren kisiyi de anmadan gecmeyelim: Paul Dawkins

olumlu anlamda unutamadığım calvin,dawkins ve larry stewart.
    olumsuz anlamda unutamadığım ise lloyd daniels tır.kanser etmişti beni o sezon.

Brian Tolbert
    J.R. Koch
    Supersonics

Benim için tek efsane Dawkıns'tir...Basketbolu çoğu Gs'lıya sevdiren büyük insan......
    HER ŞEY SENDEN SONRA GELİR

Bonner
    Pat Durham(winner man)
    Nickerson
    Tolbert
    Crudup
    Larry Stewart(Herşeyi yapardı)
    Lloyd Daniels
    Erick Meek(Basketbolu bizde öğrendi ama akıllı adamdı)
    Lollis
    Koul(Dev adam)
    Terquin Mott
    Gaines
    J.R. Koch(Çokta unutulmaz değil bence)
    Petrushka

Sanırım ve umarım Dixon ve Hadley de bu statüye katılırlar

uğurcan
    Guest
    Benim unutamadıklarım; 1)Brian Tolbert Kıbrıs'tan ikinci yarı gelip takımı uçurmuştu.2)Jason Robert Koch o da unutulmaması lazım.Geçenseneki Boddicker a benziyodu.Bi de şu Llyod Daniels ı çok merak ettim dorusu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)