Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Döndüğünden beri 20+ lar yapan Shengeliadan 4 alıp iki gün önce sattığım Randolph un 30 yapması ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sezonun en kritik yerinde sütoğlana bağlayan Huertel'de fazla ısrar ettin bence Mehmet. İşler ciddileşince Huertel satma eğilimi içersinde olur. 3 hafta önce kötü performansını görüp, yüzündeki solgunluğu farkedince çıktım direkt. Sanıyorum ben de oradan fark yaptım, diğer oyunculardan öyle aman aman puanlar kazanmadım doğru düzgün.

Haklısın abi bazı oyuncularda çok ısrar ettim.Bunların yanında şanssızlığım da çok oldu.Colom aldım mesela 7 dk da 9 pır yapmış maçın gerisinde oynamamış sakatlandı mı anlamadım.Wanamaker aldım -1 ile 4 aldı çıkardım 25 yaptı.Bu oyunda da form çok önemli son haftalara çok formsuz girdim durum ortada neyse seneye daha sağlam olucaz inşallah

Haklısın abi bazı oyuncularda çok ısrar ettim.Bunların yanında şanssızlığım da çok oldu.Colom aldım mesela 7 dk da 9 pır yapmış maçın gerisinde oynamamış sakatlandı mı anlamadım.Wanamaker aldım -1 ile 4 aldı çıkardım 25 yaptı.Bu oyunda da form çok önemli son haftalara çok formsuz girdim durum ortada neyse seneye daha sağlam olucaz inşallah

Colom sakatlanıp çıktı ya 2. çeyrekte, bileği burkuldu.

Dunston haftalardır iyi sadece son maç 9 getirdi. Şimdi İpekçi'de Oly karşısında ondan çıkıp Oaka'da Cska nın zayıf pota altına karşı Gist'i almak nasıl bi düşünce ?

Dunston haftalardır iyi sadece son maç 9 getirdi. Şimdi İpekçi'de Oly karşısında ondan çıkıp Oaka'da Cska nın zayıf pota altına karşı Gist'i almak nasıl bi düşünce ?

Ben de Oly maçında Dunston almayı planlıyorum. Eski takımı belki birşeyler yapar diye düşündüm ama ilk Oly maçında deplasmanda iyi getirmemiş. Oly'nin pota altı savunması da ligin en iyilerinden. Ama ben yine de Dunston alacağım sanırım. Gİst döndüğünden beri fena değil. 14,11,12 getirmiş. kendi sahasında alınabilir diye düşünüyorum. CSKA pota altında da Hines var çok zayıf sayılmazlar bence.

Simpson Clyburn Wanamaker ve Melli ile çok iyi başladım.
Tek pişmanlığım Honeycutt tan çıkıp Hanga almak oldu.
113 + Llull De Colo Singleton Hanga Udoh Randolph
İyi puan gelir ama bu hafta ortalama yüksek olur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Huertel için pusuya yattım bu hafta aldım 25,3+
Wanamaker'ı 2 maç kötü oynadıktan sonra geçen hafta aldım geçen hafta 28 + bu hafta 37,4 +

Birde simpson var 29 krediye almıştım iyiki almışım

Clyburn için üzgünüm onu aldığım zamanlar hep kötüydü

Geçen hafta sağlam görünüp oynamayan Printezis, bu hafta sakat görünüyordu ve 25 pir yaptı..
Tabiki geçen hafta kadrodayken bu hafta bir değişiklik hakkımı ona harcamışıtm.

Honeycutt dan çıkıp Hanga yı ben de aldım ama honeycutt haftalardır vasattı . Tabi tesadüfe gelin ki benim çıkarmamı bekliyormuş .

klopidogrel: (Dünya 32. - GSbasket 2.)

Teodosic-Bobby-Langford OUT
Llull-Wanamaker-Bogdanovic IN

Llull
Wanamaker

De Colo
Singleton
Bogdanovic
Hanga

Ekpe
Printezis
Jankunas
Dunston

Bu arada bu hafta Real Madrid'den oyuncu almak ta çok riskli. Pablo Laso, 5-6 oyuncu dinlendirebiliriz demiş. Llull, Maciulis, Hunter'ın sakatlıkları var demiş.