BSL 21. Hafta | Galatasaray 75-79 Fenerbahçe

16/17 Spor Toto Basketbol Ligin de 21.hafta da Abdi ipekçi arenada fener i ağırlıyoruz..

Tarih=12.03.2017

Saat=16.00

Yayın= Beinsports(muhtemelen)

benim için çok önemli maç pek bir hava yoktu baktığımda bu hafta fenerle içerde gösteriyor bsl takviminde.. Bu sene hiç yenemedik feneri takım da pozitif bir ivme var bu sefer başarmak takımın boynunun borcu olsun.. Taraftar - Ergin ataman-Yönetim gerginliğini bu maç özelinde herkes bir kenara bırakıp taraftar bazında tüm enerjiyi saha içine yöneltmeliyiz.. En azından bir maç için mutlu olalım zira belkide bu sene için son zaferimiz elle tutulur son başarımız olabilir bu maç..aynı zamanda ülker arenada yapılan çirkefliklerin intikamı için kenetlenme zamanı..

Lig için salon atmosferi bu rekabette önemli bir faktör. Ama raydan çıkmaya çok müsait bir taraftar ruhhali var. Bu nedenle "Kazanırız" ama "salonu yakıp yıkmayalım, daha oynanacak maçlar var" unutmamak lazım.

Bakalım yine ne sürpriz bekliyor bizi. Deplasmandaki gibi ilk yarı Spurs gibi oynar mıyız yoksa direk baştan sona geriden mi takip ederiz görücez..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Normal şartlarda önemi olmayan bir maçken enteresan bir hava oluşmuş durumda hepimizde bir heyecan belirdi. Acaba dün(Cuma) antrenman oldu mu? Errick sadece tek idmanla maça çıkacaksa kötü ama 2 idman olsa bir şeyler daha çok oturur diye düşünüyorum. Fitipaldo belasına mahkum kalmaktan kurtulduğumuz için açıkçası mutluyum. Gayretli istekli bir oyuncu fakat bize göre asla değil ve uyum sağlayamamıştı. Bu maçı Errick'in ekstra katkısı olursa kazanabiliriz aksi halde kaybederiz diyorum. Şimdiden başarılar Galatasaray'ımıza. Kişilerden bağımsız olarak sonuna kadar her zaman destek vereceğiz kulübümüze, bu kulübün asıl sahipleri bizleriz, ne Ataman ne Özbek kardeşler...

Karşı tarafta Udoh oynayacak mi acaba ?

Sinan-Eric
Göksenin-Diebler
Micov
Daye-Ege
Pleiss-Tyus

Gibi bir rotasyon bekliyorum.

Sonu güzel olur inşAllah...

Son düzenleme:
Bu sene Fener'i hiçbir branşta yenememişiz. Artık yenmenin zamanı geldi. Hazır, Udoh(şüpheli) ve Sloukas yokken ve Mccollum gelmişken elimize gelen fırsatı değerlendirmeliyiz.

Oyunun bi kısmında onları ezeceğimizden eminim ama önemli olan son çeyreği oynayabilmek..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün kazanacağız gibi geliyor. Hani Bakan montaj olduğunu hissetmişti ya, onun gibi birşey. Kazanacağız gibi hissediyorum :)