Euro 2016 | Fransa

En iyi 3. olmak için çözümü Beşiktaşlıları oynatmakta bulan Fatih Terimi tebrik ederim :)
Bu "Çek" ler ne "Çek" tiyse bizden "Çek" ti...
Gruptan çıkmamız halinde finale kadar; Almanya, İngiltere,Fransa,İspanya ve İtalya ile karşılaşmıyoruz..

Terim şansı mıdır nedir bilemiyorum ama adamın bir şekilde işleri rast gidiyor. Üst tura çıkıp gelebilecek en iyi grup liderlerinden biri olan Galler'i falan da geçersek (çok zor olsa da) Terim ya da en azından şansı saygıyı hak ediyor. Türk futbol tarihinin en başarılı hocası olması kendi kıymetinden mi yoksa koca ülkede başkası olmadığından mı bilemiyorum.

Egoist paratora ve milyon euroluk kazmalara iyi oldu. 3'ün 1'ini almak deyimini tam anlamıyla yaşattılar. Bir daha bu milli takımı görmemek dileği ile..

Çok güzel takım elbiseler seçip çok güzel reklam filmleri tasarladılar, hersey çok güzeldi Teşekkürler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Grup Avrupa şampiyonasının en güçlü grubuymuş, ee çeyrek finale hiç bir takım kalamadı.

Yürüyedur İtalya...

Avrupa Şampiyona'sından beklentim en azından çeyrek final. Bunu başarabilecek bir kadromuzda var.

Kupa için favorim Fransa, diğer adaylarım Portekiz ve İngiltere. Tabi kazanmasını istediğim takım biziz, Türkiye olmazsa Ronaldo'dan dolayı Portekiz kazansın isterim :)

Kupa için 3 adayımdan ikisi final oynadı ve Ronaldo'cu olarak desteklediğim Portekiz nihayet kazandı :) Payet Ronaldo'yu sakatlasa da kupa bizim oldu :D

Hayal kırıklığım ise biz ve İngiltere oldu, Macaristan, İzlanda ve Galler çok başarılı bir turnuva geçirdiler...

2002den beri iyi takip ediyorum. 2004ten beri de iyi hatırlıyorum. Tüm bu turnuvaları gözönünde bulundurduğumda benim için en sıkıcı turnuva oldu. Yıllar geçtikçe güzel futbol yerini katı savunma anlayışına bıraktı bizim de futboldan aldığımız zevk azaldı bence. Ben Almanya kazanır diye düşünüyordum ama Platininin Fransasının kazanmaması da iyidir.

Portekiz kazandı. Ronaldo için mutluyum, bir Avrupa Şampiyonası birde Dünya Kupası kalmıştı, Avrupa Şampiyonası'nı da aldı adamım benim, yaşayan efsane...
7fe6d6c7d9b63d5c4a9a06e8e28106df.jpg

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi