Yahoo Nba Fantasy League 2014-2015

18 Ekim Cumartesi Fenerbahçe maçı var.Ne akşam ne öğlen ne de sabah draft yapılamaz .25 Ekim günü eğer maç yoksa ideal gibi duruyor.Maç çıkar ya da katılamayacak en az 2-3 kişi çıkarsa 17 Ekim ya da 24 Ekim'e de çekebilirim tarihi.Pazar akşamları hariç "kesinlikle olmaz!" diyeceğim bir tarih yok.

----------

Sarper , hayalet gibi çıktın bir anda.Korktum .:)

Gece olduğu sürece farketmez ama önceden bir tarih belirleyip kesinleştirelim de geçen seneki gibi kız arkadaşımın tiyatro biletleri yanmasın :) Hayır bana bedeli 3 tiyatro 3 sinema 3 yemek oldu da :)

Veysel Baran Kaya;n886494' Alıntı:
Gece olduğu sürece farketmez ama önceden bir tarih belirleyip kesinleştirelim de geçen seneki gibi kız arkadaşımın tiyatro biletleri yanmasın :) Hayır bana bedeli 3 tiyatro 3 sinema 3 yemek oldu da :)
1. sırada seçtin olsun o kadar. Yemekleri filan geçtim ciddi bir de azar point kasmışsındır :D

Erdal Avcı;n886164' Alıntı:
18 Ekim Cumartesi Fenerbahçe maçı var.Ne akşam ne öğlen ne de sabah draft yapılamaz .25 Ekim günü eğer maç yoksa ideal gibi duruyor.Maç çıkar ya da katılamayacak en az 2-3 kişi çıkarsa 17 Ekim ya da 24 Ekim'e de çekebilirim tarihi.Pazar akşamları hariç "kesinlikle olmaz!" diyeceğim bir tarih yok.

----------

Sarper , hayalet gibi çıktın bir anda.Korktum .:)

Her geçen gün daha da yoğun tempolu bir hayat yaşıyorum, çoğu şeye vakit ayıramıyorum. Oyuna da girmeyecektim bu sene, çünkü gecelere kalamıyorum artık ama iddiasız olarak oynarım dedim :) Daha draft için hazırlık bile yapmadım öyle düşün.

Uyumsuzluk çıkarmak istemiyorum ama 18'i de 25'i de benim için uygun değil. Evde olmayacağım çünkü (eğlence amaçlı değil)

Enteresan olabilir ama 19'u yani Pazar günü gündüz yapsak olmaz mı?

Edit: Bu hafta bu işi halledemezsek ben önümüzdeki hafta kesin olarak ilgilenemem. Sınav haftam olacak çünkü.

Benim oynadığım başka bir lig daha var[Batug 4. lig] Sarper ve ikisinin draftını aynı gün yapmamaya çalışıyorum.Şu an oluşan duruma göre 2 draft arka arkaya[Cuma ve Cumartesi akşamları] olacak.25 Ekim hepimize uyuyor ve Galatasaray'ın maçı da yok o gün.Eğer dışarıda olacaksan problem değil çünkü akıllı telefon ya da tabletle drafta girebilirsin.Ama bu dakikadan sonra draftın tarihini değiştiremem maalesef.

2 senelik kariyerimin 2sinde de yarı finalde kaybettik. Özellikle geçen sene o takımla iyi bile geldik aslında. Sezona Mesut Bakkal takımı gibi girip olmadık maçları kaybedip olmadık maçarı kazandık. Son haftalarda ise Cevat Güler'in Galatasaray'ı gibi çıkışa geçip playoffa kaldık ama yarı finalde şampiyona elendik. Adamı zaten yenmek imkansızdı maç eksiği de bendeyken. Hoş maçlar eşit olsa yine yenemezdik takım kapasite nedeniyle. Ama bu sene yine pes etmeyen ama daha aksiyonsuz bir sezon geçirmesini ümit ettiğim bir takım kurmak istiyorum. Draft sırası çok aşağılarda olmazsa Deron gibi hıyarları tercih etmeyeceğim bu sene.
Bu arada size bir gerçeği açıklayacağım beyler . 2k14te benim takımımdaki Hasheem Thabeet'ten 30 sayı yiyip rezil rüsva olmuş bi arkadaş var aramızda. Ben ; kendisi söyleyene kadar ismini vermeyeceğim bu kişinin. :D

Kesinleşti.Draft 25 Ekim günü saat 21.30'da.

Bu arada Yahoo canlı draft sayfasını değiştirmiş.Hiç beğenmedim.Fazlasıyla göz yorucu.Eski hali çok daha güzeldi.