Yahoo Nba Fantasy League 2014-2015

Yüzdelerin ikisini de önemli farkla kazandım.Anormal işler olmazsa bu seriyi 5-4 kazandım diyebilirim.Hatta sayıyı alabilirsem 6-3 bile olur.

Karşı tarafta ki seride Sühan abi önemli bir avantaja sahip.45 Sayı,19 asist,90 rebound,10 top çalma ve 17 blok önde.Ve bunlardan hiçbirini kolay kolay kapatamaz Furkan.

Sonunda final oynayacak Sühan abi.Kadrosu çok iyi ama Beal ve Aldridge maç kaçırmazsa seriyi başabaş götürüp son gün kazanabilirim diye düşünüyorum. :)

"Yahoo Fantasy Challenge 15 kişinin oynadığı sonunda Erdal'ın final oynadığı bir oyundur" Sühan Lineker :))

Arkadaş adam bir şekilde bal şans falan finale kalıyor inanılmaz:)) Ben sezonu 3. bitirdim ama 2 çok önemli adamım sezon boyu sakattı (J.Holiday-K.Walker) Playofflar başlayana kadar umursamadım o obsiyonum olduğu için. J:Holiday dönemedi hemen bıraktım tabii.

Neyse Erdal ile de sıkı bir final olacak. Çünkü şu an kadromun en önemli 2.ismi olan Draymond Green ve 4. ismi Luol Deng sakat inşallah günlük bir durumdur:)

Neyse sonuna geldik sonunda. Katılan herkese teşekkürler

3 senedir oynuyorum, ben Erdal'daki şansı kimsede görmedim. Son gün 4 oyuncunun sakatlanıp, diğerlerinin 10 şutta bir basket atması ancak Erdal'a denk gelir. Adamı her sezon normal sezonda yeniyorum, play off'lara gelince bir şekilde işler lehine dönüyor. Allah hepimize dayanma gücü versin. :D

'Erdal The last luck bender'.. Son gün performansları mı dersin seri başlamadan rakibin en önemli oyuncularının sakatlığı mı dersin maç fazlalığı mı dersin. Beni 7 8 maç fazlasıyla ve benim oyuncum Tristian Thompson'ın son gün 1-6 serbest atış atması ile kazandı. Sarper'in oyuncu sakatlıkları kötü performansları sayesinde kazandı. Mike Conley en son ne zaman 6 sayıda kaldı ? :) Ama Sarper'in 3 gün maçı olmayan Casspi yi yollamaması verdi seriyi bence :)

Yalnız Mustafa Abi ve bana bence yazık oldu :) bizim sıralama için karşılaşmamızda hiç oyuncu falan değiştirmemize rağmen Erdal'la Sarper'i 6-3 7-2 gibi rahat yeneceğimiz skorlar aldık ama işte geçen hafta olmadı.

Güzel bir sezondu , umarım seneye takip etmeyecek arkadaşlarını torpille lige almaz Erdal :)

Ya Erdal öyle şanslı ki bak dün yazmıştım Benim en önemli 4 oyuncumdan 2. ve 4.sü Draymond Green ve Luol Deng idi onlar sakat öyle güne başladım. Üstüne en önemli oyuncum Draftta 1. tercihim DeMarcus Cousin de sakat ahahahaha akşamları sağ kolumu da bağlayacağım eşit yarışalım :))

NTV Spor hafta sonu Indianapolis'te oynanacak NCAA Final Four maçlarını naklen yayınlayacak.

Yayın programı şöyle:
Cumartesiyi Pazar'a bağlayan gece:
01:05 Duke-Michigan State
03:34 Kentucky- Wisconsin

Pazartesi'yi Salı'ya bağlayan gece:
04:14 Final

Tebrik ederim Sühan abi.Yanlış draftlarla,hüsranlarla,ilginç takaslarla geçen 4 yılın ardından ilk şampiyonluğunu aldın.Finalde seriyi almak için herşeyi yaptım ama Chandler Parsons'ın hafta başındaki sakatlığı ve Tiago Splitter-Hassan Whiteside ikilisinin haftanın son maçlarını kaçırmasıyla elim kolum bağlandı.Ama sezon içinde bu kadar yalpalamaya ve iniş çıkışa rağmen iyi geldim finale kadar.Şubat başında "Son sıradan play-off'a girsem iyidir." diye düşünüyordum. :)

Bu arada batug'da 4. lige çıkmışsın Turan abi.Tam da ben 5. lige düşmüşken.Ne şans... :)

Tebrik ederim Sühan abi.Yanlış draftlarla,hüsranlarla,ilginç takaslarla geçen 4 yılın ardından ilk şampiyonluğunu aldın.Finalde seriyi almak için herşeyi yaptım ama Chandler Parsons'ın hafta başındaki sakatlığı ve Tiago Splitter-Hassan Whiteside ikilisinin haftanın son maçlarını kaçırmasıyla elim kolum bağlandı.Ama sezon içinde bu kadar yalpalamaya ve iniş çıkışa rağmen iyi geldim finale kadar.Şubat başında "Son sıradan play-off'a girsem iyidir." diye düşünüyordum. :)

Bu arada batug'da 4. lige çıkmışsın Turan abi.Tam da ben 5. lige düşmüşken.Ne şans... :)

Erdal Karşim bu benim 3. şampiyonluğum:)) SEnin gibi bir hafıza damının bilmesi lazım bunu:) Bu sezonu bence farklılaştıran en önemli konu belki çok kişiye garip gelebilir ama Tanju'nun drafta geç katılması oldu. Yanlış hatırlamıyorsam Tanju 1. sıra tercihinde o sırada girmemişti daha ve sistem ona Klay Thompson'ı almıştı. Ha Klay iyi bir oyuncu tabii ki ama Tanju ilk tercih olarak onu almazdı ve onun seçeceği kişiyle birlikte de domino etkisi olacaktı. Ben misal ilk turda LM ALdridge veya DM Cousin'i istiyordum. Ha sezonun böyle gideceğini bilsem Russel'ı da isterdim ama sağolsun Cousin beni yanıltmadı:)

Mustafa sana da teşekkür ederim :))