Hamza Hamzaoğlu

Nihat Prandelli nasıl alacak 3 kupa? Ne zaman gitti yerine kim geldi. O gidişine neden olan İBB maçını seyrettin mi bizim futbolcuları? Fatih Altaylı bile yazdı şeref sahibi biri kenarda eşek olsa yine oynardı. Çünkü beyzadelerimiz video eğitimi istemiyorlar. zor geliyormuş?
Mancini ile de şampiyon olurduk lakin puan farkı 2'ye inmişken garip bir şekilde bizimkiler yine su koyuverdi.
Bizim şampiyonluk teknik direktörsüz şampiyonluk gibi oldu. Bazı elebaşı futbolcular ve laflarını dinleyen bir teknik direktörle bu işi yaptılar. Lakin şampiyonluktaki asıl pay BJK ve FB'de, yaptıkları salak seçimlerde. Lakin koca camia uyudu bu gerçeği görmedi. Tıpkı Basketbolda gelen şampiyonluk sonrası görmediği gibi. efes ve ülker akıl almaz transfer hataları yaptılar lakin biz bunu görmedik.

Hazırlık maçında bile Umut Bulut'u oynatıyor ısrarla, inadına, gözümüze soka soka. Senin Galatasaray'a geldiğin güne lanet olsun!

Konuşmasın ağzını açmasın sadece maçtan sonra şu şu hataları yaptık şu şu doğruları yaptık desin yeter. yine "ben kötü hocayım" tribi atar mı?

Muslera
Grosskreutz-Chedjou-Hakan Balta-Carole
Donk-Selçuk
Joel Campbell-Sneijder-Podolski
Kweuke(Mbokani)

Çok mu zor Allah aşkına şu kadroyu yapmak. Maksimum 3-4 milyon euro tutar. Transfer edilecek futbolcuların hepsinin sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve hepsi de Galatasaray'a gelmeye can atar.
Şu kadro Hamza hoca saçmalamazsa veya yerine Ersun Yanal gelse Avrupa Ligi'nde final yapar.

Şimdiden zirvenin 5 puan gerisindeyiz ve henüz BJK ile karşılaşmadık. Önümüzdeki bir aylık süre Hamzoğlu'nun kaderini belirler. Bu sürede ligde sırasıyla Antalya, Kasımpaşa, Bursa ve Beşiktaş ile karşılaşacağız. Şampiyonlar Ligi grup maçları da sonlanmış olacak. Tahminimce Hamzoğlu yılbaşını göremeden ayrılmak zorunda kalır.

Şimdiden zirvenin 5 puan gerisindeyiz ve henüz BJK ile karşılaşmadık. Önümüzdeki bir aylık süre Hamzoğlu'nun kaderini belirler. Bu sürede ligde sırasıyla Antalya, Kasımpaşa, Bursa ve Beşiktaş ile karşılaşacağız. Şampiyonlar Ligi grup maçları da sonlanmış olacak. Tahminimce Hamzoğlu yılbaşını göremeden ayrılmak zorunda kalır.

Zor fikstür aradaki atletico madrid ve astana maçlarıyla beraber.

Hamza Hoca kadrosunu bozup şapkadan tavşan çıkarmaz ise eğer bu süreci başarı ile atlatacağız inşAllah.
Muslera
Denayer Chedjou Balta Olcan(Carole)
Selçuk Bilal( Rodriguez)
Poldi Sneijder Yasin
Burak

Bu 11 işimizi görecektir.
Yeter ki saçma kadrolar çıkarmasın.
Ona güveniyorum.

Hamza Hoca kadrosunu bozup şapkadan tavşan çıkarmaz ise eğer bu süreci başarı ile atlatacağız inşAllah.
Muslera
Denayer Chedjou Balta Olcan(Carole)
Selçuk Bilal( Rodriguez)
Poldi Sneijder Yasin
Burak

Bu 11 işimizi görecektir.
Yeter ki saçma kadrolar çıkarmasın.
Ona güveniyorum.

Bence Yasin yedekten girmeli. Elimizde yedekten girip katkı yapabilecek oyuncu yok. Hem de Poldi sol tarafa kendi yerine geçer.

Umut'un sözleşmesi otomatik uzamasaydı da ben sözleşmesini uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda.

Bildiğin dalga geçmenin dibine vurmuş arkadaş. Öyle bir çarpacak ki taraftar neye uğradığını şaşıracak haberi yok zavallının.

Bir gün bu takımdan gittiğinde o koruduğun adamlar yeni gelen hocaya yancılığa başlamış olacak sen ise çok uzaklarda olacaksın.

3 Kupayı diline dolamışsın Ataman'a ne kadar kızdığımı tüm forum bilir ama benim sevgim kupayla alakalı değildir. Ataman 3 senede ligi 1 kez kazandı ama Ataman'a duyduğum saygının 10'da 1'ini Hamzaoğlu'na duymuyorum senin ise 3 kupan var.

Umut %100 ile oynuyormuş. İşte sorun burada Umut'un %100'ü Galatasaray için yetersiz. Ve bu açıklamalarla futbolcusunu hedef adam, nefret objesi haline getiriyor. Umut'u seven kişi bu açıklamaları yapmaz. Tasarruf için çaycıyı işten çıkartan kulüp bu yetersiz futbolcuların maaşını konuşmuyor. Gelin arkadaşlar bu paralar verilmiş ama şunları makul düzeye çekelim demiyor. Ne yapıyorlar Galatasaray adasını Dinozor dinlenme tesisi yapıyorlar. Yakında duyarız yine sandviç fiyatları çay fiyatları için divan kurulunda teesüf eden dinozorları. Zırt pırt ekonomi kötü diye öten Hayri Kozak gider Kalamış için kiracıyı zorlamayın adamın borcu var der.
Ben otelden de umudumu kaybettim. Bunlar gider orayı da dinozorların ucuza kalacağı bir yer haline getirir. dinozorlar yedirmez beş yıldızlı oteli kimseye. Giderler kendileri kalırlar.
Nasıl indirim alırız derdine düşerler.

Geçen sezonki mütevazi, pozitif adam gitmiş; yerine aksi, taraftarla inatlaşan ve sürekli ben bilirim modunda gezen Hamza Hoca gelmiş. Böylece, Galatasaray antrenörü olması için elindeki tek kozunu da kaybetmiş oldu. Transfer mevsiminde sıçmıştı, evlatlarına verdiği/vereceği kontrolarla şimdi de sıvıyor.

Galatasaray'da 156 dakika oynayan Sinan Gümüş'ün kazandığı ikili mücadele sayısı, 526 dakika oynayan Umut Bulut'un önünde.@tanerkrmn

Neymiş Umut çok koşuyormuş,mücadele ediyormuş.Yahu bu adamın takımdaki pozisyonu,görevi santrafor mevkisi değilmidir santrafor mevkisinde oynayan bir oyuncunun birinci önceliği gol atmak,attırmaktır kimse ne kadar koştuguna,mücadele ettiğine bakmaz bunları yapmayacak adamın zaten Galatasaray gibi bir kulüpte,külübümüzde işi yok!

Tabi bu her zaman "yerine daha büyük hoca alcaz" anlamı taşımaz, hele şu anki mevcut yönetim hala baştayken.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ersun yanali istiyorum. Oyun tarzini seviyorum. Ayrica cidden akli basinda bir adam bence... fenerdeyken de gayet iyi top oynatiyordu. Cok oyuncular sevmiyor sebebini bilmiyorum. Bu bizim camia icin sikintili olabilir bizim oyuncu tayfa cabuk yiyebilir ama ben ersun hocayi uzun yillardir bizim basimizda görmek isterim. Hamzanin arkasindan yönetimden de ayni seyleri bekliyoruz... istifa da bir hizmettir...