2016/2017 Transfer Dönemi ve Kadro Yapılanması

Seneye ilk iş önce yönetimin sonra da atamanın takımdan gitmesidir. Atamana gelecek sene eurocuptayız kalsın diyenlerdendim. Sevmem ama pragmatis baktığında eurocup için ideal koç kendileri. Lakin şu son schilb ve emirin kadro dışı bırakılma olayı herşeyi bitirdi. Tüm sene ne şube ne de klüp YÖNETİLEMEDİ. Sportif başarı kaynaklı değil ama idari mevzular çok daha can sıkıcı. Umarım seneye yeni yüzler görürüz...

Oyuncu işine ondan sonra bakılır düşük bütçelere de taş gibi kadrolar kurulur. Seneye keşke pleiss ı tutabilsek ama çok çok zor.

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seneye pota altına Beşiktaş'tan Stokes'i kapsak keşke.
Hem iyi ribantçu hem de iyi savunmacı.
Çok iyi katkı vereceğini düşünüyorum.

Normalde rakip forumları takip etmem umurumdada olmaz aslında lakin,büyük hevesle çıktıkları final maçındada hezimete uğradıkları ( Şahsen belli sebeplerden dolayı çok hoşuma gitti =)) ) ve kendi taraftar tepkilerini anlamak için bakmak istedim berbat durumdalar ama asıl yazacağım şeyler bunlar değil,buraya yazmak istediğim olay şu,ne kadar doğrudur bilemeyiz elbette ancak bazılarının yazdığına göre,bir çoğumuzun beğendiği,kadın takımımıza transfer edilmelerini istediğimiz Breanna Stewart ve Lara Sanders Kursk takımıyla anlaşmak üzerelermiş,farkındayız bu rezil yönetim varken ne kadar mümkün olur kocaman soru işareti ama gelecek sezon EL'de oynamaya kesin olmasada bu kadar yakınken bu denli kaliteli oyuncularla sezon bitmeden bir şekilde anlaşmak gerekir diye düşünüyorum iyi bir sponsor bulmaya bakar,elbet benimki büyük bir hayal gibi görünüyorda olurda nadirde olsa doğru işleri yapıp bunu becerebilirlerse büyük iş yapmış olurlar ama farkındayım bu yönetimle olacak işler değil.!.