Dursun Özbek

Ne saçma konuşmaydı o abi ya :)
Millet Riva diyor Florya diyor oda adaya beleş girmenin derdinde :)
Malesef genel kurulumuzda böyle çok insan var :(
Bu anekdotu defalarca yazdım ve bir daha yazayım. Rahmetli Canaydın döneminde bu adadaki sandviç çay gibi şeylere zam yapmaya kalkmışlar ve hatta yapmışlardı galiba. Bunlar ayaklanmış neredeyse yönetimi deviriyorlardı. Hayri Kozak denen papyonlu kalamış kiracısını fazla sıkıştırmayın, çocuk problem yaşıyor demişti. Galiba kiracı ahbabıydı.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Yaş ortalaması ve sıcak ortam nedeniyle, Ağustos ayında Divan Kurulu toplantısı yapılmaması kararlaştırıldı.
[FONT=helvetica, arial, sans-serif]:) :) :)[/FONT]

22 Haziran - Dursun Özbek: "Sneijder, Muslera, Podolski, Telles... Bunların içerisinde satılacak oyuncu yok."
12 Temmuz - Telles, Porto'da.

Birde bana güvenin diyor...

[FONT=&quot]Galatasaray altyapısında başarıyla görev yapan Saffet Akyüz, Ahmet Genç, Atilla Tümer ve Erkan Ültanır’ın sözleşmeleri, hiçbir gerekçe gösterilmeden feshedildi.[/FONT]
[FONT=&quot]U19 takımıyla beş yılda üç şampiyonluk yaşayan başarılı ekip, neredeyse asgari ücrete yakın bir maaş almalarına rağmen kulüpten gönderildi. Gönderilenler arasında yer alan Tayfun Hut ise, torpil ile tekrar kulübe geri döndü.[/FONT]
[FONT=&quot]Galatasaray altyapısını körleştirmeye yönelik bu operasyon Riekerink ile başlamıştı. Bilindiği üzere başarılı teknik adam Ahmet Akcan, “çok para alıyor” bahanesiyle gönderilip yerine mevcut A Takım hocası olan Riekerink getirilmişti. Şimdi de operasyonun ikinci dalgası hayata geçirildi ve başarılı 4 altyapı hocasının görevlerine “gerekçesiz” olarak son verildi.[/FONT]

Arazi satmakla, otel yapmakla, betonla spor kulübü yönetilemez. Hakemlerin her hafta Galatasaray'ı doğrayıp, rakiplerimize 3 puan kazandırdığı haftada susan, bulunduğu makamın büyüklüğünü kavrayamamış, sürekli yalan söyleyen bu yönetimden tek bir beklentim var; İS-Tİ-FA!

CyMebzOWgAI_caQ.jpg

[video=youtube;9EHLa6qTPQk]https://www.youtube.com/watch?v=9EHLa6qTPQk[/video]

[video=youtube;nmhIwhaQ2Uk]https://www.youtube.com/watch?v=nmhIwhaQ2Uk[/video]

[video=youtube;ps4tYT2Rjps]https://www.youtube.com/watch?v=ps4tYT2Rjps[/video]

Vizyon,varmak istediğimiz noktayı gösterirken, misyon bugün o yolda neleri, nasıl yaptığımızı anlatır.
Türk futbolunun asırlık çınarı... Katıldığı her turnuvada mutlak hedefi kupa olan bir simge... 111 yılı sayısız başarılarla dolu bir camia... Sadece futbolda değil,katıldığı bütün branşlarda hedefi her zaman başarı olan ve bu yönde de sayısız kupalar kazanmış bir spor kulübü...
2016/2017 sezonu 5 branş 0 kupa. 2 saat bilgisayarın başında yazı yazdım.Bu kadar uzun süre kalınca üyelikten çıkmış,auto saved belirli kısma kadar işlemiş bide ben üzerine yazıyı kopyalayım derken ctrl yerine shift+c ye basınca 2 saatlik yazıda ortaya sadece c kısmı ve yukarıdaki bölüm kaldı.İnşallah yanılırım.Allah yardımcımız olsun...

Ünal Aysal: Dün geceden beri inanılmaz bir ileti yağmuru var. Geri dönme çağrısı ve özlem mesajları var.

Ünal Aysal: "Taraftar benim her zaman gönlümdedir. Taraftarın sesine kulak vermek zorundayım."

Gel Ünal Başkan gel.
Gel bizi bu iş bilmezlerden kurtar...

Dursun Özbek ve ailesinin yönettiği Galatasaray, bu sene çöküşe geçmiştir. Bu sene fragman, seneye asıl çöküşü izleyeceğiz.

Futbol : Geçen sene 6. olarak bitirdi, bu sene 3. Bu akşam kazamazsa lig bitecek.
Erkek basketbol : Euroleague'de sonuncu, ligde 6. Sezon bitti.
Kadın basketbol : Ligde 3. Gelen hoca ile bir kıpırtı oldu. Eurocup'ta devam ediyor.
Erkek voleybol : Ligde 8.
Kadın voleybol : Ligde 4. Amacı 4. olmak, yazın takım kurulurken 4. olmak için kuruldu zaten.

Galatasaray SPOR KULÜBÜ'nün özünü anlayamamış Dursun Özbek ve aile eşrafından oluşan yönetemeyenler ordusu; İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!

Dursun Özbek ve ailesinin yönettiği Galatasaray, bu sene çöküşe geçmiştir. Bu sene fragman, seneye asıl çöküşü izleyeceğiz.

Futbol : Geçen sene 6. olarak bitirdi, bu sene 3. Bu akşam kazamazsa lig bitecek.
Erkek basketbol : Euroleague'de sonuncu, ligde 6. Sezon bitti.
Kadın basketbol : Ligde 3. Gelen hoca ile bir kıpırtı oldu. Eurocup'ta devam ediyor.
Erkek voleybol : Ligde 8.
Kadın voleybol : Ligde 4. Amacı 4. olmak, yazın takım kurulurken 4. olmak için kuruldu zaten.

Galatasaray SPOR KULÜBÜ'nün özünü anlayamamış Dursun Özbek ve aile eşrafından oluşan yönetemeyenler ordusu; İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!

Bizi bu adamdan kurtaramayanlara da yazıklar olsun.
Nerde Ünal Aysal ?
Nerde Haluk Ulusoy ?
Nerde Adnan Öztürk ?
Bizi bu başkana mahkum edenler de en az bu başkan kadar suçludur...

Uzun zamandır bu kadar kötü bir durumda olduğumuzu hatırlamıyorum. Gençlik ateşinden midir bilinmez Özhan Canaydın'a karşı çıkarken, başarısız olurken bile heyecanımız, hırsımız, umudumuz vardı. Şu anda ne heyecan var ne de geleceğimiz adına en ufak bir umut. Futboldan basketbola, voleyboldan mali duruma, yönetimlere, teknik heyetlere, taraftarın duruşuna kadar bu kadar kötü durumda olabileceğimizi hiç düşünmezdim.

Bu yönetim gitse de hocalar değişse de tek bir alternatifimiz yok, camiamızı ayağa kaldıracak dinamik, genç insanlara sahip değiliz. Ne yapalım ölelim mi yahu? Böyle hayat geçer mi?

Bu hakedilmiş bir tablodur.
Ünal Aysal borca soktu bu adam borç kapatıyor diyenler başarısızlıkla nasıl borç kapatılır ?
Dönemsel başarısızlıklar her kulüpte olur ama bu çöküştür
Beşiktaş birkaç sezon daha üstün olur,2020'den itibaren Fenerbahçe'nin devri başlar
Bu tablo hepimizin suçu,sorun felsefemizde,kuruluş felsefemize bağlı kalmazsak sonuç budur,küçük düşünen,küçük şeyleri başarı sayan bu son gelinen felsefi durum değişmezse çöküş yaşanabilir.
Bugün yenildik diye yazmıyorum,Dursun Özbek seçildiği günde bu fikirlere sahiptim,yani öngördüklerim yaşanıyor.