Euroleague 2015-2016

Fener bilmem kaçıncı defa söyleyeceğim ama fener gerçekte sıradan bir takım Vesely dışında.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

91-70 kaybettiler maçı.
Cidden Vesely ve birazda Bogdanovic dışında korkulacak ismi yok.

Daçka da deplasmanda Bamberg'e kaybetti.
Oktay Mahmuti ile bu takıma yazık ediyor Daçka yönetimi.

FB çok iyi takım kurmuşmuş. Sloukas yeni Diamantidismiş, çok iyi savunma yapıyorlarmış, Dixon geçen senenin MVP'siymiş, Antic NBA'de çok başarılıymış, Udoh'un özellikleri Veselyden de üstünmüş, Datome büyük skorermiş... Miş mış larla masallara hoşgeldiniz..Bu arada bunları söyleyenler bizim taraftarlarımız, FB'liler kendilerini, transferleri zaten beğenmiyorlar, biz FB forması giyen her oyuncunun hayranıyız malesef.. Strasburg açıkcası Banvit ayarında sıradan bir takım. Ama öyle bir dağıttılarki, FB'yi tüm defolarını cümle aleme gösterdiler...
FB Predzic'i, Goudelock'ı, Semih'i ve tabiki Bjelica'yı çok arar....

Sassari 78 - 107 CSKA

Ruslar toplam 33 asist yapmış. Bunun 10 tanesi De Colo'dan, 6 tanesi Teodosic'ten gelmiş.

Bu sene artık Cska şampiyon olacaktır
Daçka hem ligde hem avrupa'da hayal kırıklığı olacak demiştim,bakın sadece avrupa değil ligdede çok yenilgi alacak daçka
Fb'nin toparlayacağını düşünüyorum ben
Efes bu sene çok sağlam,en iyi Türk takımı ve final four adayı
Kaf kaf daçka'dan daha iyi ama ilk yıllarında en fazla top 16 yapacaklardır
Maccabi'nin durumu enteresan,çok kötü başladılar
Takımların bütçeleri ne kadar acaba ? Var mı kesin bir bilgi ?

Bu arada keşke daha fazla nba oyuncusu olsa euroleague'te,bu sene fazla heyecan veren isim yok,geçen sezon marjanovic keyif veriyordu mesela ...

Cska bu sene müthiş gidiyor işin sonunda neler yapacaklar mühim olan o :)
Fbü geçen seneki ilk gruplarda Pao deplasmanında da böyle bir skorla ayrılmış ondan sonra işler değişmişti,bakalım bu sefer aynı şeyler olacak mı? Kadroları harbiden çok değişmiş, uyum&plan sorunu var, guardlar ısınamamış takıma daha.İlk grup maçları olduğundan fazla önemsememek lazım, bu tarz yenilgiler ders niteliğinde oluyor.
Oly'de deplasmanda Laboral'e yenilmiş. Zaten her sene şu Laboral deplasmanın da bir Oly bir de Fbü yeniliyor :)
İşin garibi Maccabi 2 de 0 çekti bakalım bundan sonrası neler yapacaklar.Koçları hiç hoş değil oynatamıyor takımı.F4 yapamazlar bu kadro ve koçla.

CSKA'ya şüphe ile yaklaşıyorum. Neden? Çünkü burada oynanan F4'e kadar ya bir mağlubiyetle gelmişlerdi ya da namağlup tam hatırlamıyorum F4 finalinde kaybettiler. Ha bana göre hep orada olmaları atıyorum 10 kez f4 yapmaları 2 kez f4 yapıp 2'sini de kazanmalarından daha değerli.

CSKA her sene müthiş gidiyor zaten. Sorun F4 te basiretlerinin bağlanması. Bundan önceki seneleri hatırlayın , yine herkese fark atıyorlardı.

Efes ve KSK evinde kaybetti.

Karşıyaka 66 - 68 Zalgiris
Efes 75 - 81 Cedevita
CSKA 83 - 77 Brose

Fener ve Efes avrupa ve lig olmak üzere son 2 maçı kaybetti. KSK tecrübesizlik kurbanı

Panathinaikos dün öyle bir basketbol oynadı ki yani insan bir kez yaşıyorken çağrışım yakalayamadığı her an hayattan kayıptı.Parkeler,formalar,basketbol tarzı derken her şey esaslılıktan uzaktı maçta.

Lig tv spikerleri maçtan çok Madrid li oyuncuları yeriyorlar. Altın gününden farksız . Böyle aptal yorumcuları nerden buluyorlar bilmiyorum.

Rakim Sanders Milano ile 2 yıllık anlaşma sağlamış.

Krasny Oktyabr kulübünün sahibi Ukraynalı iş adamı Dmitry Gerasimenko, İtalyan kulübü Cantù'nun çoğunluk hisselerini satın almış.

Milano bizim daçka gibi,para çok ama başarı yok,rastgele kadro kuruyorlar her sezon,Ben bu sezon Laboral'ı iyi buluyorum,bu sezon daha derli toplular,B.Münih derinden derinden geliyor,her sezon az daha güçlü kadro kuruyorlar seneye final four için kadro kuracaklardır.