Euroleague 2015-2016

Sinan Lig tvde katıldığı programda Kızılyıldız deplasman maçından önce Kalinicin kendisinden ortam için özür dilediğini söylemişti. Bunu duyduktan sonra ona da şaşırmadım. Kendisi düzgün bir insan gibi duruyor, çok bir bilgim yok geri kalanıyla.

Board of Directors

Dmitry Konov. Petrokimya şirketi CEO'su. Özür dilemesinin altında yatan neden olabilir. Hatta sahadan atılmamasının nedeni de bu olabilir. Ek olarak Kalinic alışkın bu tip bir kişi ile birlikte çalışmaya.
Kalinic için üzüldüm ama AY ile tencere kapak misali olmuşlar.
Pozisyona gelince, courtside a düşecek gibi olan Kalinic'i tutuyor gibiydi ama sonra da vurdu ya da itti. O sonradan yaptığı ikinci hareket olmasaydı ilk hareket normal sınırlar içinde değerlendirilebilirdi. Sonuçta FB taraftarlarının da Göksenin'e yaptıklarını biliyoruz.
Yine söylüyorum Kalinic kurunun yanında yaş da yanar sözü gereği kurban oldu ama FB yaptıklarının benzerine maruz kaldı bu finalde.

Sinan Lig tvde katıldığı programda Kızılyıldız deplasman maçından önce Kalinicin kendisinden ortam için özür dilediğini söylemişti. Bunu duyduktan sonra ona da şaşırmadım. Kendisi düzgün bir insan gibi duruyor, çok bir bilgim yok geri kalanıyla.

Düzgündür zaten ama özür dilemesini gerektirecek birşey yok ki adam itti hafif bile olsa , Kalinici o da usturuplu bir şekilde hakeme şikayet etti olayı