#30 Caleb Green

Son derece yararlı oynadı. Görünmeyen kahramanlardandı. Savunmada geri adım atmadı. Az top kullandı ama çok kritik yerlerde skor katkısı yaptı, 6 asisti var ki o pozisyondan bu katkıyı almak çok önemli. Sağ dipten birini blokladı ( Bogdanovic olabilir ) ki görülmeye değerdi

Erceg'i beğenen nadir Galatasaray'lılardan biriyim ama unuttum gitti Erceg'i :)
Shumpert, Cevher, Songaila, Savoviç, Erceg vs derken 4 numara nasıl olurmuş gördük. Biraz abartı olabilir ama Fener'in geçen sene Bjelica'sı neyse Green bizim için o olabilir. Gidişat ve ibre o yönde.

Schilb ve Micov'u öne çıkarsak da takımı baya büyütüyor.Oyun kurucu hamlesiyle dışarıda kalma ihtimalini konuşmayı terbiyesizlik olarak adlediyor ve düşünmekten vazgeçiyorum. :)

3 sayı atışları biraz daha istikrarlı olabilir. Topla arası iyi. Sete sette yuzu dönük oynayabilir. Potaya penetre edebilir.

Şuana kadar ki en iyi oyuncularımızdan biri

İlk maçlarda da sezdiriyordu, şimdi tam su yüzüne çıktı; Şutu istikrarsız. 5/1 6/2 gibi üç sayı atıyor. 4'den üç sayı katkısı alamamak bizim oyunumuzuda etkiliyor. Mutlaka şutunu kademe kademe yukarı çekmeli. Açık alanı bulamayınca etkili olamıyor. Sete sette ise çok etkisiz. Yukarıda yazmıştım topla arası bana iyi gözüktü. Sete sette bire bir oynayabilir potaya penetre edebilir. Denemek lazım.

Bir PF'e göre iyi bir asist yetenegi var. Bugün kotu gününde olmasına ragmen 5 asist yapmış. Topu dolaştırmakta çok iyi.

Evet enerjisi biraz düştü ama bazı iniş çıkışlar normal sezon içerisinde, umuyorum öyle bi durumdur. Bununla birlikte 5 asist yapmış olması önemli bugün için, asist ortalaması gayet iyi bence bir 4 numaraya göre. Şutu istikrarsız, ısınınca ve belirli yerlerden sokabiliyor gibi geldi bana. Bir de bu kadar uzun süreler oynamaya, set oyunu oynamaya pek alışık değil, adapte olduğunda daha iyi olacaktır diye umuyorum bu isteklilikle devam ederse.

Dün çok kötü şut yüzdesi ile oynadı.
Ama gayret ediyor ve çabalıyor.
4 numarada tek başına olduğu içinde çok yoruluyor.
Hoş karşılamak lazım.

Harika oynuyor. Caleb oyunun içine girdiğinde hücumda işler gayet yolunda gidiyor. Sezon önü beklediğimden çok daha faydalı oldu , böyle bir performans beklemiyordum. Bazı anlarda rakibe balyozu indiriyor ve rakip yerden kalkamıyor. Oyun içi devamlılığı ve şut istikrarı noktalarında sorun var yani biraz daha bu belirli anlarda indirdiği balyozları maça homojen dağıtabilirse ek olarak , hücumda uzun süreler tıkanmaktan kurtulabiliriz. Penetre-pas , erken yarı sahayı kat etme , savunmada geri adım atmayışı şu an için harika gidiyor.. Nazar değmesin.

Ribaund çekerken topa namusu gibi davranıyor. Aklıma tek takılan atlet olmasına rağmen smacı pek denememesi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi