2015-2016 Galatasaray Futbol Takımı

Atletico karşısında böyle oynarsak yine 4 yeriz.
Melo'nun satılması ligin kaderini değiştirdi.
Bu orta saha ve bu forvet ile bu sene lig bitmez.
En azından inşAllah devre arasına kadar fazla bir kaybımız olmaz.
Uefa Kupası'na kalmamız ve 7-8 puan fark iyidir.

Biz kalitesiz sıradan basit bir takımız bunu bir kabul edelim. Ayağına top geldiğinde "ben futbolcuyum" diyen Sneijder Podolski dışında kimse yok takımda. Önce kalite artırılmalı, yıldız oyuncu diye bu yüzden bas bas bağırıyorduk biz. Sneijder Podolski bu patates tarlasında açan 2 güzide çiçek gibi. Yanlarında oynayanlar onların seviyesinde değil.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera'nın yiyeceği goller değil bunlar. Konsantrasyon eksikliği var gibi. Ha 10 gol yese de ben Muslerayı yine çok severim o ayrı.

Bu maçın en güzel tarafı Sinan Gümüş' tü zaten.
Oyuna girer girmez 2 pozisyona girdi.
Birisinde plasesi az farkla auta gitti.
2 . pozisyonda da Burak'a çok güzel bıraktı ama Burak'in vuruşu kaleciden geri döndü.
Çok şanssız başladık bu sene.

Muslera'nın yiyeceği goller değil bunlar. Konsantrasyon eksikliği var gibi. Ha 10 gol yese de ben Muslerayı yine çok severim o ayrı.

Abi tamam daha önce kurtarıyordu da bu golde yapacak bişey yok. Adam her zaman zoru başaramaz ya. Onları da yapacak inşallah

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendi evimizde ligde puanı olmayan bir takıma karşı maçı çevirebilmek için oyuna Sinan Gümüş ve Emre Çolak'ı almak zorunda kalıyorsak ortada büyük bir rezalet var demektir.

Dün yedek kulübesi isimlerini okurken ister istemez Cana, Pino, Serdar Özkan, Zapata isimleri gözümün önüne geldi. Bilmiyorum bu durumdan bizi kim kurtarır.

Tamam da sezon başından beri mi milli takımdaydı? Her neyse ben muslera taraftarıyım yanlış bi algı oluşmasın. Bende kredisi sonsuzdur

Dün ilk 11e ve yedek kulübesine baktığımda benimde aklıma Fatih Terim gelmeden önce ki sezon aklıma geldi.
Bu takıma Abdurrahim Albayrak çok acil şekilde gerek.

Melo'nun gidişi orta saha da kapanmaz bir gedik açmış durumda. Ya oyun tarzımızı değiştirip 3 orta sahaya dönücez ya da Allah Kerim diyerek Hamit bir an önce dönsün diye dua edicez.

Mersin maçında öylesine büyük boşluklar verdik ki inşallah Atletico maçında böyle hurra hücum filan yapmayız. Bu kadar kötü olduğumuz 2 maçta da inanılmaz goller kaçırdık. Biraz şans olsa 2 maçıda kazanmıştık.

Haftaya Selçuk da yok ve Trabzon deplasmanı. Çok sıkıntılı çook

Olur mu arkadaşlar 3 kupalı müthiş taktisyen adam alırsak Burak'ı ne yapacağız diyen biri var başımızda. Yarın yine rakibin ismine göre ayrı bir motivasyonla çıkarlar. Lakin bu sefer özel maç değil resmi maç. Ve adamların başkanı beraberlik falan diyor. Bilin ki bunu diyorlarsa buraya kazanmaya geliyorlar.