Kaan Kural

Arkadaşlar, hatırlarsanız statımızın kapanması konusunda yanlış bir karardı diyen Kaan Kural'ı Fenerbahçeli yönetici mafya bozuntularından sadece biri olan Murat Ozaydınlı mı ne ismini hatırlamıyorum, tehdit etmişti bir daha televizyonlara çıkamazsın diye. O gün bugündür bu şerefsiz satılık medya kanallarının hiçbirinde gözükmüyor kendisi. Gerçekten de televizyonlardan tecrit mi edildi? Eğer öyleyse koca camia, bize hak verdi diye kurban edilen Kaan Kural'a sahip çıkamıyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse bu konuda sevinirim nedir, ne değildir diye... Teşekkürler şimdiden...

Lol maçları falan anlatıyordu. Playoff finallerinde sports tvde birkaç maç da yorumcu oldu.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler arkadaşlar bilgi için...Ben tehdit olayından sonra gerçekten kanallardan uzaklaştırıldığını düşündüm. Sonuçta satılmış medya bu mafya bozuntularının elinde...

Bu konuyu irdelemedim ama fb gs maçındaki görüşünün sonucu olarak tvlerde olmadığını düşünüyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Finlandiya-Rusya gibi maçlarda hikaye anlatıcılığı sebebiyle kendisinden ziyade İsmail Şenol'u yeğlesem de yeri ayrı ve özgün.Türkiye-Sırbistan maçını yorumlarkenki heyecanı yine keyifliydi. :) 2014 final serisi çerçevesinde piyasadaki çoğu adamın aksine görece omurga sahibi olduğunu hissettirmişken kendisini fazla özletmez umarım.

Fenerbahçe hakkında konuşurken kelimeleri çok dikkatli seçiyor artık. Yazık, hayatı sadece basketbol olan bir adamı bile baskı, şiddet ve tehdit ile ne hale getirdiler.

Ben basketbolu nerdeyse bu adamla sevdim ekranda olmadigi zamanlarda potacasti her zaman dinledim ki hala sürekli takip ederim. Basketbol dogrularini cok iyi analiz ettigini düsünüyorum tekrar yorumculuk yapmasi cok iyi ama onu nba yorumlarken görmek daha eglenceli olurdu. Hersey parali arkadas lanet olsun böyle sisteme zevk alinabilecek cok az sey var ve hersey parasi olan icin...

Keşke Avrupa maçlarımız NTVSpor'da yayınlansaydı.
Saçma sapan yorumcuları ve spikerleri dinleyeceğimize İsmail Şenol ve bu üstadı dinlerdik.