Errick McCollum

Dün harikaydı. En çok da geçen sene bizde oynamasına rağmen dünkü hırsını hiçbir maçta görmediğim 2 m lik Kerem Gönlüme blok yapması çok hoşuma gitti.

Kereme vurduğu blokun videosunu bulamadım hiçbir yerde. Adam gibi adam. Yetenekleri ve yeteneksizlikleri ortada ancak şu bir gerçek ki sezon başından beri gelişim gösteren bir oyuncumuz varsa o Erricktir. Play-off larda kurtarıcımız olacak inşallah.

Kereme vurduğu blokun videosunu bulamadım hiçbir yerde. Adam gibi adam. Yetenekleri ve yeteneksizlikleri ortada ancak şu bir gerçek ki sezon başından beri gelişim gösteren bir oyuncumuz varsa o Erricktir. Play-off larda kurtarıcımız olacak inşallah.
Maçın videosu burada ama bloğun ne zaman olduğunu bulamadım.

[video=youtube;ocQKU-20EJ0]https://www.youtube.com/watch?v=ocQKU-20EJ0[/video]

Sakatlık sonrası öyle bir dönd ki şut ritmi eski seviyesinde değil zaten gerek dış atışlar gerekse serbest atış falan kaçırmasi yoksa kolay kolay olmaz. Attikca atan yanan bir oyuncu gününde olmazsa da çekilmez bir oyuncu aksine sakatlık bir insana savunma anlamında bu kadar mı yarar nerdeyse iyi ki sakatlandı diyeceğiz inşallah performansın devamli olur Eric bu takımın sana ihtiyacı var

Hala Galatasaray hedeflerinde bir takımın oyuncusu değil, günübirlik alev alan performansları oluyor ona diyecek bir şey yok. Bizim ihtiyacımız olan takıma her anlamda "guardlık" edecek bir oyun kurucu. Böyle bir oyuncu eksikliğimiz zaten bu seneki deplasman karnemize baktığımızda ortaya çıkıyor maalesef. Mccollum gibi oyuncular ancak sistem içinde bir parça olur. Baştan beri yanlış yapılan bir transfer. Bir de bunun üstüne gittik Jerrels aldık o da tüy dikmek oldu. Ama yapacak bir şey yok bu sene böyle geçecek artık.

Oyunun her alaninda katki verdi. Sayi, ribaund, asist blok ne ararsan yapti. Oyle bir savunma yaptiki L. Jones dogduguna pisman oldu. Bu serideki en buyuk pay ona ait.

Kendisine özür borçluyum.
Bu seride inanılmaz işler başardı, özellikle ilk maç bizi Lasme ile tek başına seride tuttu. İkinci maç ise, ilk yarı skor yükü onun omuzlarındaydı, fakat diğer alanlarda da büyük karakter koydu.
Pek hazzettiğim söylenemez, çok da eleştirdim daha önce, hala daha başa baş girilecek son çeyreklerde topu eline vermeyebilirim, ama şu serideki katkısını da bir ömür unutamam, helal olsun.

Oyunun her alaninda katki verdi. Sayi, ribaund, asist blok ne ararsan yapti. Oyle bir savunma yaptiki L. Jones dogduguna pisman oldu. Bu serideki en buyuk pay ona ait.
Seriyi tam manasıyla aldı bence.Turu önce Mccollum'a sonra da muhteşem taraftara yazarım.Sene başından beri ısrarla çok beğendiğim bir oyuncu olduğunu söylüyorum hatalarına rağmen,sağolsun o da beni çok fazla yanıltmadı,Burda tbl2 oyuncusu diyenler de oldu ama ben ondan umudumu hiç kesmedim.Galatasaray hedeflerinde bir takımın oyuncusu olamaz gibi klişe söylemlerde açıkçası garip geliyor bana,biz hali hazırda ne bütçesi ne de hedefleri çok büyük bir takım değiliz bence ve bu sezon özelinde de zor da olsa Eurocup'ı kazanmak büyük bir başarı olur,Ligde şampiyonluk için çok umudum yok olursa bence büyük bir sürpriz olur.

ve ayrıca Mccollum'un elbette eksikleri var ama onu saf oyun kurucu olarak görmek ondan saf oyun kurucu performansı beklemek bence en büyük hata onu daha çok vurucu bir güç olarak ve bitirici olarak düşünmek daha faydalı olacaktır zaten organizasyon işleri daha çok blake shilb ve sinanın üzerinde,Gelecek sene takımda kalırsa o zaman yanına daha farklı bir oyun kurucu tercihi yapabiliriz.

Adam adam

<blockquote class="twitter-video" data-lang="tr"><p lang="fi" dir="ltr">Errick McCollum Tarikatı ULAN <a href="https://t.co/4caSJCBxc6">pic.twitter.com/4caSJCBxc6</a></p>— Tamer (@rtamerdincer) <a href="https://twitter.com/rtamerdincer/status/661267764947079169">2 Kasım 2015</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Hala Galatasaray hedeflerinde bir takımın oyuncusu değil, günübirlik alev alan performansları oluyor ona diyecek bir şey yok. Bizim ihtiyacımız olan takıma her anlamda "guardlık" edecek bir oyun kurucu. Böyle bir oyuncu eksikliğimiz zaten bu seneki deplasman karnemize baktığımızda ortaya çıkıyor maalesef. Mccollum gibi oyuncular ancak sistem içinde bir parça olur. Baştan beri yanlış yapılan bir transfer. Bir de bunun üstüne gittik Jerrels aldık o da tüy dikmek oldu. Ama yapacak bir şey yok bu sene böyle geçecek artık.

Eksiliyorum (-)

KSK serisini McCollum'a borçluyuz. Sakatlığın etkisini bu kadar kısa sürede atlatması da karakteri hakkında yeterince fikir verici. Kaçıncı lig olduğu önemli değil, karakter olarak GS oyuncusu.

Kendisine özür borçluyum.
Bu seride inanılmaz işler başardı, özellikle ilk maç bizi Lasme ile tek başına seride tuttu. İkinci maç ise, ilk yarı skor yükü onun omuzlarındaydı, fakat diğer alanlarda da büyük karakter koydu.
Pek hazzettiğim söylenemez, çok da eleştirdim daha önce, hala daha başa baş girilecek son çeyreklerde topu eline vermeyebilirim, ama şu serideki katkısını da bir ömür unutamam, helal olsun.

+1 de benden buna

Arroyo sonrası büyük bir yük vardı omuzlarında ama ben Mc Collum'a her zaman güvendim beklentiyi aşırı yüksek tutmadım. İyi niyetli ve gerçekten çalışan bir oyuncu fizik eksiğine rağmen sakatlık sonrası aldığı ribaundlar, sert oyunu ve Karsıyaka serisinde karakter koyuşu HELAL OLSUN dedirtti...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kendisinin safkan bir numara olmadığı aşikar,bu sezon ki mecburiyetler onu bu hale getirdi,yeri geldi eleştirildi.McCollum oynatmaktan çok oynamayi seven bir oyuncu arroyo sonrası beklentiyi kaşılayamamış olması bu yüzden.Fakat her zaman için çok büyük bir skor opsiyonu olduğunu bugünde gösterdi.